Jump to content

Moto Zajednica

BJB vikend vožnja + Kurs bezbedne vožnje, 29-30. Jun 2013, Vrelo Mlave

Recommended Posts

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ovo apsolutno moram da prokomentarisem. Posto smo na pauzi u Svilajncu stali u centru, gde ima 555 pekara, a ni jedan rostilj, oslonio sam se na staru Indijansku taktiku: pitaj domorodce gde ima da se jede. Uputili su me u kafance pored NIS-ove pumpe na izlasku iz Svilajnca. Znajuci kakve su male porcije, narucih 2, ali konobar kad je video da sam sam, predlozi da ipak uzmem manje, pa ce oni lako da dopeku meso. Pise da je porcija 400 grama, i samo da znate da lazu, i to za mnogo - njihovih 400 grama ima bar 600-700 u stvarnom zivotu !!! Ne znam jesam li vise od jednom ili dva puta u zivotu bio zapanjen velicinom porcije koja mi je doneta. Ovo sto nisam mogao da odolim, a da ne slikam, je 1,5 porcija. Kao da je 1,5 kg :lol: :lol: :lol:

Telefon duzine 10 cm. sam postavio da mozete da steknete osecaj dimenzija,

Uostalom, procenite sami:

 

100_0333.jpg

 

100_0334.jpg

 

100_0335.jpg

 

100_0336.jpg

 

100_0337.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

I na kraju - akcija "guma" . Sve pohvale za aktere.

Posebna zahvalnost za kolege i koleginice sa ove voznje za prelepo provedena dva dana. Nadam se da ce ih biti jos. Zivi mi bili !!! :zdravo:

 

100_0338.jpg

 

100_0339.jpg

 

100_0340.jpg

 

100_0341.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Yamaha mt 09 Tracer,Suzuki SV 650 N,Piaggio Liberty 125

I ja sam propustio prva dva,tacnije za vreme odrzavanja prvog mi je motor bio na servisu a za vreme drugog sam bio u nenormalnoj guzvi i nisam stigao....ali sad bih definitivno otisao,nista ne moze da me spreci....samo kad bi se organizovalo....:moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Mislim da ove godine vise nije realno da odrzimo kurs jos neki put, prosto zato sto je Severian jedan od predavaca, a na putu je do kraja Oktobra. Napravicemo plan za narednu godinu u Novembru i objavicemo ga, da biste znali da se organizujete ukoliko zelite da dodjete na kurs. Naredne godine cemo se vise fokusirati na pocetak sezone, da bi kurs imao najvise efekta. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Yamaha mt 09 Tracer,Suzuki SV 650 N,Piaggio Liberty 125

Mislim da ove godine vise nije realno da odrzimo kurs jos neki put, prosto zato sto je Severian jedan od predavaca, a na putu je do kraja Oktobra. Napravicemo plan za narednu godinu u Novembru i objavicemo ga, da biste znali da se organizujete ukoliko zelite da dodjete na kurs. Naredne godine cemo se vise fokusirati na pocetak sezone, da bi kurs imao najvise efekta. :zdravo:

 

Hvala na informacijama Pablo....jedino sto nam preostaje je da provedemo zimu zeljno iscekivajuci kurs bezbedne voznje :jee:

Vidimo se onda sigurno pocetkom sledece sezone :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja