Jump to content

Moto Zajednica

suzuki ts 125 r

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 427 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala
  • Motocikl: U potrazi

Zdravo,jel zna neko gde mogu u beogradu ili negde blizu Bg-a da nabavim pločice za zadnju kočnicu za Ts 125 r,koje ulje ide u prednju viljusku za njega i gde mogu da nadjem neke dobre cross gume 21 i 18 po maloj ceni?Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 427 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala
  • Motocikl: U potrazi

Narucicu od Saleta iz Trstenika plocice i ulje,a gume hocu da vidim uzivo pre nego sto ih kupim.Jel zna neko gde drze polovne cross gume u Bg po povoljnoj ceni(obe za 50e max) ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 427 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala
  • Motocikl: U potrazi

Saznao sam da u viljusku ide SAE 10,ali i dalje ne znam u kojim kolicinama se sipa.Koliko treba ml da sipam u svaki stap,ako neko zna?1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 427 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala
  • Motocikl: U potrazi

Valjda po 137 ml.

 

Uff.Mnogo se razlikuje tvoj odgovor,od onoga sto mi je komsija rekao.On vozi motore,imao je neke bmw-ove k100 i slicno i kaze mi da treba oko 350ml u jedan stap? 1neznam.gif Ne znam sad sta da radim?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 243 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Yamaha YZ 250

Valjda po 137 ml.

 

Uff.Mnogo se razlikuje tvoj odgovor,od onoga sto mi je komsija rekao.On vozi motore,imao je neke bmw-ove k100 i slicno i kaze mi da treba oko 350ml u jedan stap? 1neznam.gif Ne znam sad sta da radim?

 

Na takva pitanja ces dobiti jos mnogo razlicitih odgovora.

Jedino tacan odgovor ima u Servis manualu za taj motor ( bitno je tacan model i godiste motora ) - pod uslovom da si 100% siguran da je original vila !

Na mom bivsem TS-u 94 god islo je 550 mll ulja po stapu - secam se zato sto kod zamene nisam mogao da kupim samo litru, nije bilo dovoljno, a od druge litre ode samo 100 mll a ostalo se zagubi do sledece zamene :nanana:

post-7476-0-83642800-1370597876_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 427 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala
  • Motocikl: U potrazi

Valjda po 137 ml.

 

Uff.Mnogo se razlikuje tvoj odgovor,od onoga sto mi je komsija rekao.On vozi motore,imao je neke bmw-ove k100 i slicno i kaze mi da treba oko 350ml u jedan stap? 1neznam.gif Ne znam sad sta da radim?

 

Na takva pitanja ces dobiti jos mnogo razlicitih odgovora.

Jedino tacan odgovor ima u Servis manualu za taj motor ( bitno je tacan model i godiste motora ) - pod uslovom da si 100% siguran da je original vila !

Na mom bivsem TS-u 94 god islo je 550 mll ulja po stapu - secam se zato sto kod zamene nisam mogao da kupim samo litru, nije bilo dovoljno, a od druge litre ode samo 100 mll a ostalo se zagubi do sledece zamene :nanana:

 

Ok,a jel moze neko da mi napise koliko treba ulja u jedan stap za godista 90-99 .Ja mislim da je moj '93,al nisam siguran,ne pise na saobracajnoj,moram da vidim u nekoj boljoj stampariji ili u policiji ili gde vec to moze da se vidi.Ja stvarno ne znam koje je godiste ovaj moj,ali nema iste vile ko tvoj,nzm sta je ovaj ovoliki metalni deo?Evo slika mog suzukija:

post-17193-0-12169600-1370625261_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: kladovo
  • Motocikl: suzuki ts 125 r

ne bih mogao da ti dam savet oko ulja u viljuskama jer jos uvek nisam dolivao u moje.ali bih te zato priupitao za neke delove,senzor temperature,sajla za km-h sa svim pratecim delovima na prednjem tocku nekakav puz i sta sve tu vec ide da bi mi pokazivao km i tako pratio potrosnju.i da li mozda znas da li se podudaraju delovi nekog drugog suzuki modela sa ts125 r?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja