Jump to content

Moto Zajednica

Bajk Rock misija 2013

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 530 postova
  • Lokacija: Zrenjanin - Pertovgrad - Veliki Bečkerek - Nova Barselona
  • Motocikl: Honda CRF 1100 Africa Twin adventure sport

Da se razumemo. Ima svega. Bilo je i biće. Takvi su ljudi, ali ne svi!

Baš zato treba da se skupimo mi koji nismo takvi i da damo podršku ljudima koji žive na Kosovu i Metohiji, jer to njima beskrajno znači. Ko je bio zna, a ko nije videće kad ode.

Naravno da treba ukazivati na ove benzin patriote, ali ne treba da ovu pre svega humanu temu pretvoriomo u to. Možemo da otvorimo posebnu temu u kojoj bi komentraisali ovakve likove. Ako su uopšte vredni komentara.

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Zemun-Ugrinovci
  • Motocikl: suzuki dr 650

ove godine ako ne uspem da se prikljucim nikad necu...

jos sam se i ozenio i klinca dobio (otezavajuca okolnost),ako uspem da namoljakam zenu eto i mene 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stay safe and keep riding hard, 123 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: ZX12R

do sada nisam imao prilike da ucestvujem (uvek me nesto spreci ili posao ili nesto trece ) ove godine planiram da ucestvujem po svaku cenu pa me zanima posto je 29-30 kako za smestaj i koliko kosta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 310 postova
  • Lokacija: Bar
  • Motocikl: YAMAHA xj 650 Seca, BMWk100

do sada nisam imao prilike da ucestvujem (uvek me nesto spreci ili posao ili nesto trece ) ove godine planiram da ucestvujem po svaku cenu pa me zanima posto je 29-30 kako za smestaj i koliko kosta

 

Ako si za spavanje u šatoru imaju obezbeđenu lokaciju tako da netreba da brineš oko toga.:takoje::zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: selo vojska
  • Motocikl: suzuki bandit 1200s

tocio sam na pumpi u kg i ista slika.nista novo.toce lokalci redom.dodju u fila papucama i odlaze ladno ko da je to normalno.tuga

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

do sada nisam imao prilike da ucestvujem (uvek me nesto spreci ili posao ili nesto trece ) ove godine planiram da ucestvujem po svaku cenu pa me zanima posto je 29-30 kako za smestaj i koliko kosta

Uvek nam obezbede spavanje,neko u domu a ostali u jednom balonu za mali fudbal.

U balonu, pošto je pokriven možeš i bez šatora, samo sa vrećom a možeš ako hoćeš i šator da postaviš unutra. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 781 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Ja koliko znam smeštaj je po mini hotelima bio 10 do 15 evra sa doručkom, primaju sve valute i vrlo su ljubazni, posteljine čiste a tople vode ima taman koliko treba. :zdravo:post-20170-0-70398300-1363185266_thumb.jpg

Ovako otprilike izgleda smeštaj u potkrovlju, nemam drugih slika sobe, ima dva ležaja, wc sa tuš kabinom i umivaonikom, dva ormanića i natkasne pored kreveta , ima i tv ali slab izbor kanala, uostalom bili smo previše umorni da gledamo tv.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

ove godine ako ne uspem da se prikljucim nikad necu...

jos sam se i ozenio i klinca dobio (otezavajuca okolnost),ako uspem da namoljakam zenu eto i mene 1moto3.gif

 

Evo svi molimo tvoju zenu da te pusti, a i bolje nego da pobegnes.:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Sto se tice tog tocenja, to je sramno. A vidim da nabrajate primere ko je tocio i odlazio itd. Kada bi vi samo znali da su neki i koji su isli sa vama sve do Mitrovice isto tako tocili i pretakali isli u krug vise puta... i da ne pricam ovde sta sve radili. Sve je to sramno. Pa do tamo i nazad jedva da ima oko 400km ako ne moze neko da sipa gorivo a resio je da jos i ustine malo za posle ili sta vec onda stvarno i neka ne ide. Nije fora sto ce neko da te vidi. Mene bi bilo sramota samog sebe. Jedino sto mi je kao olaksavajuca okolnost to sto je to NIS koji je i onako lopovska monopolisticka organizacija pa aj. Od lopova nije greota da se mazne :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 530 postova
  • Lokacija: Zrenjanin - Pertovgrad - Veliki Bečkerek - Nova Barselona
  • Motocikl: Honda CRF 1100 Africa Twin adventure sport

Dvokrevetna soba (prenoćište sa doručkom) 30e. Znači 15 po glavi u centru Mitrovice. Kulturno, pristojno čisto. Nemam zamerki.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

proshle godine su ih rasterivali u kragujevcu, te lokalce shto su sipali za dzh. al ovaj jedan mi je ostao urezan u pamchenju, sa R1 do jaja moto odelu, yoshimurama itd itd, gurao se ko konj, elem nije imao kacigu pa su ga izvalili. i neki debeli na nekom svetlo plavom enduru koji je josh hteo i da se bije sa ovima :zbunjen:

 

ja ako stignem ove god obavezno idem. neverovatno bilo proshle god, malo zastrashujuche kad te tenk nishani dok se slikash al dobro.

 

i da, mi smo bili u domu za dzh, bilo super, kreveti, chisto, mislim da beshe nije bilo vode al snashli smo se sa balonima.

u svakom sluchaju vredelo je ichi. :takoje:

post-13098-0-03071900-1363979549_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: Vračar
  • Motocikl: V-Stom 650 (C7)

Trebalo bi, nadam se, vrlo verovatno... Planiran je produzetak misije do CG.

Videcemo da li ce ekipa ostati ekipa do kraja. Alen, Daki, Robert i ja...

 

Zenu sam obavestio, nije joj bilo sve jedno. Odmor sam rezervisao i to bi trebalo da je ok. Motor imam (nadam se da ga necu prodati do tada), dozvola je u zavrsnoj fazi - polaganje krajem Aprila.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: Vračar
  • Motocikl: V-Stom 650 (C7)

A sto se tice jebivetara koji toce gorivo a idu u dzibersku voznju po selu-- ne bih mnogo trosio rece. Samo cu reci da ih ima mnogo medju nama...

 

 

539697.png

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

Jako bih voleo da odem, nisam nikad do sada išao. Ako mi obaveze dozvole, sigurno idem!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Ekipa UV ce kao i svake godine otici kod brace na Kosovo pre misije , a vratiti se posle :)

 

Eto i ja moram kako deca kazu.:nanana:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: Vračar
  • Motocikl: V-Stom 650 (C7)

Imam problem kojeg sam sad postao svestan. Naime, posto bozim motor sa austrijskim tablama, a znam da zeleni karton tamo ne vazi, interesuje me da li neko mozda zna koliko kosta granicno osiguranje za najkraci period.

 

Secam se da su hteli da me za auto oderu 200€ za mesec dana, sto je tada bilo najkrace... To moze da bude ozbiljna prepreka mom putesestviju...

 

 

539697.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U srcu Honda Africa a u ruci BusPlus

Da ali pre dve godine nije vazio sporazum o osiguranju i placanju ulazne takse za osiguranje vozila.

 

Od pocetka 2012 su smanjene sa 60 evra za petnaest dana na 20 evra za sedam dana. Mada to bi znacilo da smo trebali da platimo tu taksu prošle godine kad smo bili na Bajk rock misiji 2012 a koliko znam to niko nije placao. Tako da sever Kosova je u nekom posebnom statusu.

 

 

Nadam se da ce sve pojedinosti vezano za Bajk rock misiju biti blagovremeno ispitane i objavljene od strane organizatora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: SRBIJA
  • Motocikl: Кенондејл

Prosle godine smo bili vise puta na kosovu i nikad nista nije placano niti je ko trazio, na severu ne priznaju taj zakon. Manje vise zakoni nego da se mi druzimo sa nasom bracom sa juga u radosti i veselju :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Da ali pre dve godine nije vazio sporazum o osiguranju i placanju ulazne takse za osiguranje vozila.

 

Od pocetka 2012 su smanjene sa 60 evra za petnaest dana na 20 evra za sedam dana. Mada to bi znacilo da smo trebali da platimo tu taksu prošle godine kad smo bili na Bajk rock misiji 2012 a koliko znam to niko nije placao. Tako da sever Kosova je u nekom posebnom statusu.

 

 

Nadam se da ce sve pojedinosti vezano za Bajk rock misiju biti blagovremeno ispitane i objavljene od strane organizatora.

 

Dobro ti moj sin kaze, za K Mitrovicu nikad nisu trazili zeleni karton (za sada traze Bosanci i Makedonci) samo se ti spremi i vidimo se dole. A imas i pivo ako me prepoznas, a lako je ja sam najmladji od svih ucesnika.:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: Vračar
  • Motocikl: V-Stom 650 (C7)

Mislim da je taj problem oduvek vazio samo za strance. Za nase table to ne vazi!

 

Sa druge strane raduje me da je bilo ljudi sa stranim tablama i ranijih godina. Cak i tih 20€ bi mi bilo prihvatljivo, u suprotnom idem do grane pa se tamo kacim nekome na vrat.

 

Secam se sigurno da 2009. nisu hteli da me puste da udjem na teritoriju kosova cak ni da sipam gorivo

 

 

539697.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja