Jump to content

Moto Zajednica

VI Skup MZ Svet-a - organizacija

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Rešenje nemam ali šteta je da se ništa ne vidi pa gde god išli. A ako ne nađemo rešenje onda će morati da bude kao i do sada, "na livadu" i to je to.

 

Da se razumemo , ja i ne nudim neki lud provod (go-go plesacice , profi turisticki vodic ili sta god) . Koliko znam ,mogu i drustvo zeli da vidi /cuje i OK .

Hrana / pice je tu da se ne umre bez toga , ALI nije osnovni cilj. Ko zameri i nije za drustvo .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Okupljanje MZ-jasa i podrazumeva druzenje a ne go-go kulturno-umetnicki program kao i svirace sas sviraljkama.Daklem, zajebancija,kulinarska umeca i tekuci problemi (rakije razlicitih geografskih porekla) i piva koje god se zatekne samo da ga je dosta i da je `ladno.:cirka1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Onda je tako, dogovarmo se o susretu bez turističkih sadržaja a ko želi može da se informiše na lokalitetu i obiđe šta ima.

 

Jigoro Cano, jel imaš neku "opremu" tamo? Mislim na kotlić, ražanj, roštilj ili bilo šta na šta bi mogli da računamo, da ne donosimo sa strane.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Nisam ja ni mislio na neko " turističko " okupljanje, već više da napišem šta tamo ima ( ono što ja znam ). Da budem iskren ja navijam za vrdnik jer zbog situacije sa mojom majkom - samo tu mogu da dođem na nekoliko sati da se vidim sa svima vama. Šta ću kad me tako zapalo. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 444 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Honda CBR 1000 f

Pozdrav svima. Pratim vas :durbin: ali slabo stizem da odvojim vreme za kompijuter. Slozicu se za sta se odluci vecina sto se tice naseg okupljanja, dolazim na skup,samo,, Boze zdravlja" kako kaze nas narod! Vrdnik mi se za sada svidja kao predlog i mislim da bi to jigoro cano organizovao kao pravi domacin! Što se tiče okupljanja MZ RIDER -a prisustvovaću i tamo opet ,, Boze zdravlja"! Nemojte se prepucavati ljudi sve je nas spojila jedna ljubav prema :MZ: verujem da su i tamo svi dobrodošli! Ako nekako mogu da pomognem tu sam imate moj br.tel. na forumu. Ali javljaću se i ovde čim budem stigao!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Onda je tako, dogovarmo se o susretu bez turističkih sadržaja a ko želi može da se informiše na lokalitetu i obiđe šta ima.

 

Jigoro Cano, jel imaš neku "opremu" tamo? Mislim na kotlić, ražanj, roštilj ili bilo šta na šta bi mogli da računamo, da ne donosimo sa strane.

Na raspolaganju imam : 1. Oraniju (kazan) , moze drva (ima i toga) a moce i plinska "ruza" .

2. Rostilj , iskljucivo na cumur

3.serpe/lonce i poklopce , to je kuca moje bake koja se pred kraj prosle godine upokojila , tako da ima uglavnom svega .

Jedno jedino , imam problemcic ! Ulaz u dvoriste za sada nije moguc , bar bez neke dobre fosne (debele daske) ALI to bi bio i ispit spretnosti . Oni koji padnu , i bukvalno PADNU , usled dejstva promila ili ne spremnosti , a ne uspeju da se dignu , nisu za saobracaj . :)

Da ne bi bilo velike dileme , koliko ranije budem mogao idem da napravim neke slike , paaa....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ma sjajno, fosna neće smetati, u Milivi smo prolazili kroz rečicu a ljudi lepo napravili mostić pored... ::)

 

Duki, jel imamo i ražanj?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

... u Milivi smo prolazili kroz rečicu a ljudi lepo napravili mostić pored... ::)

 

...

:lol: :lol: :lol::takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Da se nadovezem, do sada smo gledali da na mestu okpljanja osim do sada pomenutih uslova ima i neko mesto (nastresnica i sl. ) gde se mozemo skloniti u slucaju loseg vremena..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ok, važno je da imamo i ražanj pa ako opet okrećemo onda možemo da računamo da je tu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Da se nadovezem, do sada smo gledali da na mestu okpljanja osim do sada pomenutih uslova ima i neko mesto (nastresnica i sl. ) gde se mozemo skloniti u slucaju loseg vremena..

Ima i toga :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Imam ja el.razanja ali to ne moze da se nosi na motoru,ma ima valjda neki komsija tamo a ako ne sekirce pa u sumu,za cas ga napravimo,nije nam prvi put.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 444 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Honda CBR 1000 f

Mislim da je najbolje kao i predhodne 2. god. da ga ispecemo u pekari (kod neke lepe pekarke) da bi nam vise vremena ostalo za uzivanje i druzenje,inace ce uvek neko morati da bude tamo da pece.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

I ja sam za to, pokazalo je se bolje od pečenja u našoj režiji.Normalno, ako ima uslova tj, neka Jagodinka u lokalnoj pekari.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Kratak presek, evo gde smo stali:

 

1. Čekamo fotografije za lokalitet na Vrdniku

 

2. Prikupljamo predloge o lokaciji i dalje. Vrdnik lokacijski odgovara i do sada se ništa nije pojavilo kao problem. Ipak, možda ima još bolje mesto pa ako postoji još neki predlog sada je pravo vreme da ga uvrstimo.

 

3. Odgovor Rumunima. Ljudi su nas uredno zvali na njihov Skup, obavestili na vreme i na način kako smo dogovorili pa bi trebali da damo neki odgovor. Datumi su blizu i malo je verovatno da će i oni ovamo a i mi tamo ali sve to treba ispratiti kroz prepisku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Idem u Rumuniju na skup, pa makar i sam!! Na ovaj neću doći zbog ličnih problema. Toliko od mene.

 

Opet si se posvadjao....sam sa sobom...:jee:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Opet si se posvadjao....sam sa sobom...:jee:

 

da, kako si znao.. 1lol.gif1jee1.gif1jee1.gif

Nije bilo tesko, trazis slike a nemozes da dodjes :neznam::zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja