Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki ZXR750H

Recommended Posts

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

"Motor je 1991. godiste presao pravih 31200 km, u odlicnom stanju, uvezen iz Svajcarske i vrlo malo vozen kod nas. Spreman za sezonu, zamenjeno ulje i filteri, svecice, ocisceni karburatori i ustelovani vakumetrom. Gume, lanac i lancanici dobri, registrovan cele godine, vlasnik. Od ulaganja samo benzin i vozi. Cena 1250 evra (bez zamena), samo poziv na: 064 093 50 85. Prodajem i Pezo skuter za 300 evra..."

Ovo su njegove reci pa je pod "...

 

Nadam se da nije problem da postavim oglas za naseg kolegu a on ce postati clan BJB cim nadje odgovarajuce napajanje za komp :lol: a i njegov klinac pristane da ga nauci da barata kompom... :lol: ...

post-2147-0-79582900-1358517118_thumb.jpg

post-2147-0-87875700-1358517135_thumb.jpg

post-2147-0-70472900-1358517156_thumb.jpg

post-2147-0-38364300-1358517173_thumb.jpg

post-2147-0-49863400-1358517192_thumb.jpg

post-2147-0-56735100-1358517212_thumb.jpg

post-2147-0-49002900-1358517230_thumb.jpg

post-2147-0-83539600-1358517248_thumb.jpg

post-2147-0-44204900-1358517267_thumb.jpg

post-2147-0-43144100-1358517279_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Izvinjavam se ako su slike malo vece, bolje se vidi ovako i nemam vremena da ih sad smanjujem a mozda uslikamo jos neku kada bude malo lepse vreme, ove su od danas...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2357 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Mislim da ovo nije '91. God. Ovo je prvi model ZXR-a = '89.-'90. Proverite u saobracajnoj. '91. je sasvim drugi motor. Drugaciji agregat,drugaciji oklopi,vile...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Trenutno bez

Mozda je tad samo prva registracija,nema to veze...

Inace Lep motor i korektna cena,samo bi mogli malo na dnevno svetlo da bacite koju sliku :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Nije problem ako je neko zainteresovan mozemo da ga izguramo i slikamo na dnevnoj svetlosti, za godiste ne znam moze se proveriti. Inace motor je vise stajao nego vozen od kada je uvezen, mislim da vredi te pare uvek.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Pa, ja sam zainteresovan, al mi bre mnogo daleko i skupo da putujem više od 200 kilometara u jednom pravcu da bi video motor, možda mi se svidi, a možda se i razočaram. Vide se neke fleke na ramu sa leve strane - šta je to ?

Isterajte motor napolje, operite i slikajte

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Ajd vazi postavicu jos slika, a sto se tice motora najbolje kontaktirajte vlasnika Dragana (Gancu) na broj telefona sa pocetka teme, on ima prave informacije o motoru jer je motor njegov a ja sam samo tehnicka podrska))).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova

pa malo ljudi i zna koja je ovo zver bila kad je izasao na trziste .....cak su ga privatni timovi kupovali za trke koliko je bio a Boga mi i ostao jak agregat ....a sto se tiece izgleda.....pa vreme uradilo svoje mada vidim da je bar po meni jako solidno ocuvan za to godiste.Srecna prodaja a buducem kupcu pamet u glavu sa ovom zverkom nije ovo motor ni dan danas za svakog.trazi iskusnu ruku na gasu :zdravo::moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Posle raznoraznih pokusaja da motor zadrzi drugar ipak mora da ga proda, u medjuvremenu zamenjen lanac bregaste i spaner i danas registrovan. Ostaje da se zamene semerinzi prednje vile koji su kupljeni i idu uz motor. Cena 1100 evra. Ja nisam znao (a ni on) da ce ponovo ici na prodaju i nisam obezbedio novac inace bi ga ja kupio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400 , 2017 god

ovo sa slikama je zesci problem ovog foruma .. kako ne postoji neka fora da se prikazuju manje slike jbt ?

 

mrsko mi je da se pola sata jebem sa slikama i gledam i na kraju skapiram da nista video nisam ....

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MC Coyote, 273 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda CBR1000 F

ovo sa slikama je zesci problem ovog foruma .. kako ne postoji neka fora da se prikazuju manje slike jbt ?

 

mrsko mi je da se pola sata jebem sa slikama i gledam i na kraju skapiram da nista video nisam ....

 

 

 

Kolega opusteno. otvoris sliku u novom tabu i bice manja 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Drugar iznerviran ponudama vratio cenu na 1000 evra, realno motor jeste dobar mehanicki i dosta toga je uradjeno, prekontrolisano na njemu, ali za sve informacije najbolje pozovite njega na 0612221090 Dragan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

ovo sa slikama je zesci problem ovog foruma .. kako ne postoji neka fora da se prikazuju manje slike jbt ?

 

mrsko mi je da se pola sata jebem sa slikama i gledam i na kraju skapiram da nista video nisam ....

 

Da sam juce umro...

Hvala, pridruzujem se zahvalnicama!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja