Jump to content

Moto Zajednica

Dobrodošli, zaljubljenici u MZ motore!

Recommended Posts

  • U prolazu, 75 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650, MZ ETZ 251

Pozz, nov sam ovde na forumu, posedujem MZ ETZ 251 koji je bio slupan pa kupljen za 500 maraka i sada je skoro sve sredjeno samo prednji tocak malo kriv. presao samo 2000 km i radi odlicno, zadnjih 7 godina je stajao u garazi jer mu je bilo pokvareno paljenje i platinsko dugme. Za tih 7 godina je benzin u karburatoru samo tako zapekao, i to smo resili i napokon moze da ide, ali mi je cale rekao jos kada ga je kupio da on ne bi smeo na duze putovanje jer je rekao da mu se cesto gasio i nije mogao da ga upali. I nazalost nema nikakve papire sto znaci da nije registrovan, ali to cemo resiti. Ako ima josneki ljubitelj MZ-a iz kraljeva i okoline neka se javi! Pozz!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova
  • Lokacija: KRALJEVO
  • Motocikl: TS 250/3,ES 125 TROPHY , ,Yamasaki 150 skuter,

Pozdrav i dobro dosao!! :D

Odakle je Cvejas??

iz lapova sam a inače kolega železničar. znamo se sa drugog foruma.

 

PA ispade da mozemo da napravimo i MZ klub na Zeleznici ima nas TRoje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: backa palanka
  • Motocikl: suzuki rf 600

    ajde da se i ja prijavim relativno sam nov ovde na sajtu naravno  imam mz-a-  250 i super je ovo sto radite za nas ljubitelje ove sprave od motora.............    ide pali i pici svuda  delovi jeftini i sipaj i ne misli .... za sve pozdrav........  on noleta iz backe palanke....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Dobrodošao pilot!

 

I ja jedva čekam slike te mašine, deluje lepo ofarbano.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Ajd i ja da pozelim dobrodoslicu, kada budes imao vremena procackaj malo stare teme, videces kako samo rasli, razvijali se,napredovali i  usavrsavali... ma i sama fabrika bi bila ponosna na nas  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Becej

Bar vece ljubitelji mz dame i gospodo :D. Zovem se Bojan Beranek inace sam iz Beceja sam, do sada sam imao A3 82 godiste i kevin kaisar 72 god. neznam gde su mi slike inace oba motora su u extra stanju, a od pre nedelju dana sam i ja postao vlasnik MZ-a. Polozio sam za A i planirao da kupim enduro motor od 125 kubika ali 2-taktni iz madjarske i da se lepo vozam sa 35 konja i 125 kubika, kao ono oces cvrc ostade ja bez posla. . ..

Ali kao spas dolazi moj majstor i jako dobar drugar koji sad poseduje bmw 650gs i kaze: dacu ti ja mog mz-a da ga registrujes ida se vozas!

I tako stigao mz u moje dvoriste danas posle 3-satnog pranja skinuh prasinu koju je nakupio od 2003 god. i iznenadih se u kom je stanje malko nesvakidasnji mz ali meni super izgleda.

Ima posla oko njega inace sve je sam drugar radio na njemu paljenje je komplet 12v od automatika i svasta kojesta jos ima na njemu ne seriski tj. ceo je vanseriski :D

Masina je TS125 ali je izbusen cilindar na 150 kubika, fali mi km sat zbog registracije, far takodje ce biti automatikov okrugli da bi bio u duhu motora sledi poliranje i lickanje duga ce biti zima pa d ane bude dosadno :D.

Forum pratim vec nekoliko nedelja i vidim da ste svi cool likovi i spremni da pomognete pa ako zapne nadam se da cete priskociti u pomoc.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Becej

Veliko fala!

Da zaboravio sam da spomenem da imam 27 god. i znam da bi se moj otac koji viser nije medju nama ponosio samnom jer je imao sve modele mz-a od 70-te do 85-te i bio saobracajni policajac na motoru bmw najbolji u okrugu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja