Jump to content

Moto Zajednica

Motoskupovi u 2013. godini.

Recommended Posts

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Kalendar i jeste na početku teme,lepo piše, Kalendar motoskupova u 2013 godini.

Tema je zalepljena da uvek bude na prvom mestu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

Au, al sam ja permutovao dve teme, i još mi nije bilo jasno gde nesta kalendar koji je bio odmah na vrhu. Izvini Pero na nepotrebnoj sugestiji sa moje strane!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 833 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Trenutno bez :/

Pogledaj malo bolje u kalendar,biće skup!

Krajem jula meseca.

 

izvinjavam se, u trenutku kad sam gledao nije bilo upisano... :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Sta znaci i po cemu ce se razlikovati od ostalih moto skup u Smederevu koji se odrzava pod nazivom "Centralni skup MAS-a"? Pogotovo me ovo interesuje jer se datum odrzavanja poklapa sa Bajk rok misijom na KiM, koja se traicionalno odrzava na taj vikend... Maguce da organizatori nemaju veze jedni s drugima,ali je neverovatno da se ovakva dva dogadjaja poklapaju. Ovo kazem na osnovu bombastog naziva skupa u Smederevu koji obecava veliko okupljanje bajkera,a sa druge strane svi znamo masovnost misije.

Ako ovom nije mesto ovde,izbrisacu...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: suzuki burgman

mozda ovde nije mesto za to ali moram da pitam..... zasto se neodrzava moto skup u beogradu, zar nema niko da se pozabavi tim pitanjem ili mozda ima a ja nisam informisan ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: suzuki burgman

mozda ovde nije mesto za to ali moram da pitam..... zasto se neodrzava moto skup u beogradu, zar nema niko da se pozabavi tim pitanjem ili mozda ima a ja nisam informisan ....

 

izgleda da sam postavio tesko pitanje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Kada neće niko evo ja ću da ti odgovorim.

Beograd baš i nema neku tradiciju motoskupova a samim tim ni neki "veliki-jak"klub,bez uvrede članovima klubova iz Beograda.

Početkom devedesetih,tamo neke 94,95 mislim,Ljuba iz Rolinghroma je organizovao skup na Košutnjaku,bilo je to vreme kakvo je bilo,mi stariji ga se nerado sećamo.

Došlo je do pucnjave na samom skupu i to više nije organizovano.

Pokojni Peca je osnovao motoklub "Speed" i 2006 organizovao skup na Adi Huji.

Na žalost Peca gine na motoru i u sećanje na njega je održan još jedan skup i tu se staje.

Posle toga Deki osniva motoklub "Familija" i organizuje prvo skup na Adi i onda još dva na Avali,to je bilo sve.

Mislim da je poslednji bio 2009 ili 2010 i od tada se u Beogradu nije ništa organizovalo.

Nadam se da sam uspeo da odgovorim,ako sam negde nešto pogrešno napisao neko od starijih bajkera neka me ispravi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1142 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW K1200 RS ;YAMAHA Nouvo

Tako nekako, ali Beograđani organizuju druge manifestacije i okupljanja (protesti,otvranje sezone,ispraćaji bajk karavana na razna putovanja,druženja sa sugrađanima i decom u svrhu pomoći i edukacije u saobraćaju i približavanja ove populacije, isl.) Inače su Beograđani(računam i okoliš)brojni na svim skupovima, iako su skupovi već prevaziđeni i polako gube inicijalni smisao.

Možda sam i ja nešto propustio ...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova

Na Skupštini MAS-a u S. Mitrovici konstatovane su sledeće izmene kalendara moto skupova za 2013. godinu

 

 

31. maj 01.02. jun - MK "La moto" Lazarevac OVE godine ne pravi moto skup

Baroševac MK "Čokanlija" prelazi iz termina 10.11.12. maj u termin 31. maj 01.02. jun

MK "Oplenac" Topola Pomera skup sa 09.10.11. avgusta na 30.31. avgust 01. septembar

 

Žurka,

27. jul MK "Kasper" Golubac, ove godine neprave.

 

Tako da konačni

KALENDAR MOTO SKUPOVA I LETNJIH ŽURKI KLUBOVA ČLANOVA

Moto Aasocijacije Srbije ZA 2013. GODINU

 

Izgleda ovako

 

APRIL

 

26.27.28. Smederevo MK "Extrem",

 

MAJ

 

03.04.05. maj Sremska Mitrovica MC "Srem";

 

10.11.12.. Zrenjanin MK "Panonski vukovi";

 

17.18.19. Obrenovac MK "Warriors"

17.18.19. Šid MK "Šid"

 

24.25.26. Šabac MK "Čivija";

24.25.26. Kikinda MK "NO limits"

 

JUN

 

31.maj 01.02. Baroševac MK "Čokanlija";

 

07.08.09. Smederevska Palanka MK "Free riders";

07.08.09. Lešnica MK "Gonzalesi;

07.08.09. Kula MK "Kula";

 

14.15.16. Inđija MK "Inđija 2003";

14.15.16. Istočno Sarajevo MC "IL paradiso";

 

21.22.23. Debeljača MC "De Wheels";

21.22.23. Ćuprija MK "Iron Bridge";

 

28.29.30. CENTRALNI MOTO SKUP MASa - SMEDEREVO

 

JUL

 

05.06.07. Petrovac na Mlavi MK "Midnight riders";

05.06.07. Apatin MK "Panter" ;

 

12.13.14. Pančevo MC "Coyote";

12.13.14. Bor MK "East bikers"

 

19.20.21. Negotin MK "Motorhead";

19.20.21. Despotovac MK "Resava"

 

26.27.28. Paraćin MK "White angels"

26.27.28. Bela crkva MK "RIP"

 

AVGUST

 

02.03.04. Zlatibor MK "Highlander";

02.03.04. Zaječar MK "Trijumf";

02.03.04. Sutjeska MK "Banat riders"

 

09.10.11. Majlovac MK "Stiški orlovi"

 

 

16.17.18. Mužlja MK "Road flyers"

 

23.24.25. Kovačevac MC "Peace maker"

 

30.31. avgust 01. septemba, Sefkerin MK "Fire wheels"

30.31. avgust 01. septembar, Topola MK "Oplenac"

 

SEPTEMBAR

 

05.06.07. Užice MK "Ere"

 

13.14.15. MK "Vrsac" Vrsac

 

ŽURKE:

15. JUN - Kruševac MK "Čarapani"

03. AVGUST - Kovin MK"Magrum"

 

 

Molim administratora da unese promene u zvanični kalendar.

Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: Harley big twin

Kada neće niko evo ja ću da ti odgovorim.

Beograd baš i nema neku tradiciju motoskupova a samim tim ni neki "veliki-jak"klub,bez uvrede članovima klubova iz Beograda.

Početkom devedesetih,tamo neke 94,95 mislim,Ljuba iz Rolinghroma je organizovao skup na Košutnjaku,bilo je to vreme kakvo je bilo,mi stariji ga se nerado sećamo.

Došlo je do pucnjave na samom skupu i to više nije organizovano.

Pokojni Peca je osnovao motoklub "Speed" i 2006 organizovao skup na Adi Huji.

Na žalost Peca gine na motoru i u sećanje na njega je održan još jedan skup i tu se staje.

Posle toga Deki osniva motoklub "Familija" i organizuje prvo skup na Adi i onda još dva na Avali,to je bilo sve.

Mislim da je poslednji bio 2009 ili 2010 i od tada se u Beogradu nije ništa organizovalo.

Nadam se da sam uspeo da odgovorim,ako sam negde nešto pogrešno napisao neko od starijih bajkera neka me ispravi.

 

 

Tako nekako, ali Beograđani organizuju druge manifestacije i okupljanja (protesti,otvranje sezone,ispraćaji bajk karavana na razna putovanja,druženja sa sugrađanima i decom u svrhu pomoći i edukacije u saobraćaju i približavanja ove populacije, isl.) Inače su Beograđani(računam i okoliš)brojni na svim skupovima, iako su skupovi već prevaziđeni i polako gube inicijalni smisao.

Možda sam i ja nešto propustio ...

 

E sad cu ja vama da odgovorim. Moto skup u Beogradu ce biti onda kad neko ko vozi bilo kakav motor a i nemora , objasni nekome na polozaju da moze da opere lepe pare a i i da se ugradi debelo preko organizacije moto skupa MEGALOMANSKIH razmera. Zbog cega ce neko da se drka u gradu od ca. 2.500.000 miliona stanovnika sa najmanje 10000 motocikala da privuce jedva 100-200 iz BG a ostatak iz ostalih gradova Srbije rizikujuci da pukne pare . Tako skupa ce biti samo treba da se skupe pravi matematicari ,politicari ,ugradjivaci ,premostioci i dogovore se oko zarade...a i taj skup ce biti nesto odprilike izmedju bir festa i novogodisnjeg vasara sa besplatnim ulazom za motocikliste .

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: suzuki burgman

Kada neće niko evo ja ću da ti odgovorim.

Beograd baš i nema neku tradiciju motoskupova a samim tim ni neki "veliki-jak"klub,bez uvrede članovima klubova iz Beograda.

Početkom devedesetih,tamo neke 94,95 mislim,Ljuba iz Rolinghroma je organizovao skup na Košutnjaku,bilo je to vreme kakvo je bilo,mi stariji ga se nerado sećamo.

Došlo je do pucnjave na samom skupu i to više nije organizovano.

Pokojni Peca je osnovao motoklub "Speed" i 2006 organizovao skup na Adi Huji.

Na žalost Peca gine na motoru i u sećanje na njega je održan još jedan skup i tu se staje.

Posle toga Deki osniva motoklub "Familija" i organizuje prvo skup na Adi i onda još dva na Avali,to je bilo sve.

Mislim da je poslednji bio 2009 ili 2010 i od tada se u Beogradu nije ništa organizovalo.

Nadam se da sam uspeo da odgovorim,ako sam negde nešto pogrešno napisao neko od starijih bajkera neka me ispravi.

 

Vise nego tuzna prica za jedan beograd.... al sta se moze dok nedodje neko novo vreme :P icicemo tamo gde su ljudi organizovani i u svakom slucaju uzivati u druzenju, pozz za sve

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1142 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW K1200 RS ;YAMAHA Nouvo

E sad cu ja vama da odgovorim. . Tako skupa ce biti samo treba da se skupe pravi matematicari ,politicari ,ugradjivaci ,premostioci i dogovore se oko zarade...a i taj skup ce biti nesto odprilike izmedju bir festa i novogodisnjeg vasara sa besplatnim ulazom za motocikliste .

1.Nama koji imamo motore i vozimo ne treba odgovor i mi ga tražimo,

2.Adrese si lepo naveo u drugoj rečenici,

3.Sadržaj uobličava organizator pa je slobodna volja svakoga da li mu odgovara i da li će ići,i

4.Ulaz za motorcikliste i treba da bude besplatan

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

Bas onako los osecaj,barem meni,kada stojim na ulazu cekam da platim 500din na moto skup da bi se video sa svojim prijateljima a pored mene samo strika kolona,ljudi pesaka,koji neplacaju nista.I imaju sav provod kao i ja i to za dzabe a realno i netrebaju da budu tu

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova

mala ispravka,skup na adi huji je bio 2005,nebitno za sustinu,ali da napomenem.

 

Raja- slazem se sa tobom ali i ne. pogotovo u ovoj jadnoj zemlji u manjim mestima gde se retko kada nesto desava,ljudi dodju na taj skup,povedu celu porodicu,kako ti njima da naplatis ulaz i realno za sta? da prodju kroz zamisljenu liniju i udju u livadu? mislim da to neide.

2000 i neke ovde u Cacku postojao klub lavovi,brzo nastali,brzo nestali,a u medjuvremenu napravili skup.bilo je motora poprilicno,isli su svuda prethodnu sezonu, "domacini" naplacivali uzal pesacima kao i motorima,video sam par slucajeva dodje cela porodica,cuje cifru,okrene se i ode.to je po meni sramota.

 

isto je u istocnom sarajevu,prosle godine su naplacivali ulaz i deci,ali bukvalno,opet po meni velika sramota.

 

zasto je to postao trend da se dovode veliki bendovi da sviraju,pa je to opravdanje za naplacivalje pesacima,ako je i tako,naplati ulaz taj dan,a ne oba dana i za neopravdano visoke cene pica.

licno meni su drazi obicni bendovi koji sviraju sve sto treba,nego ovi poznati drkosi koji sviraju samo svoje pesme.

 

alavost za zaradom je preuzela skupove(vecinu) nekada se naplacivalo samo da se pokriju troskovi,a danas samo da se zaradi.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: FAZER 1000 ZAUVEK...

Bas onako los osecaj,barem meni,kada stojim na ulazu cekam da platim 500din na moto skup da bi se video sa svojim prijateljima a pored mene samo strika kolona,ljudi pesaka,koji neplacaju nista.I imaju sav provod kao i ja i to za dzabe a realno i netrebaju da budu tu

Rajo ja poceo da ucim da strikam :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

Nije brate fora u strikanju,naucicemo mi svi da strikamo.Dali vidis da se gomila ljudi vozi predje gomilu kilometara i neide ni na jedan skup.Poenta je da je sve manje motorasa na moto skupovima.Pogledaj okupljanja forumasa i nekih klubova,bio sam na par.Prave stvari.Videces koliko ce ove godine biti posecenost skupovima.Iskren da budem ako moram da platim 500din za ufur i da me tamo saceka pasulj u sest sati uvece,pasulj bez pasulja,radije cu da odem u homoljsi cvet na cuveni kacamak,napravim 260km svratim kod tebe na kafu i do koske.Svaka cast onima koji jos uvek prave skupove da bi okupili prijatelje.Evo bas sinoc citam na forumu kako je neki klub podelio svoju zaradu od zurke nekima kojima treba.Svaka im cast

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: suzuki burgman

Nemojte pogresno da me shvatite da sam hteo da napravim raspravu o skupovima u srbiji kakavi su, jbga takvi su sa i bez pasulja u njima samo sam mislio da se nadje neka pametna glava koja moze da napravi nesto od beograda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2450 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

MOTO SKUP "KRALJEVI SLOBODE" SVILAJNAC 16,17,18 AVGUST

Dodato je vec u kalendar al da napisem za ljude koje prate temu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja