Jump to content

Moto Zajednica

NOVI BMW R 1200 RT

Recommended Posts

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Erlk%C3%B6nig%20BMW%20R%201200%20RT.jpg.2335960.jpg

 

 

Ili je ovaj motor postao previse mali ili ovaj vozac ima 2,20 metara visine ...?!:zbunjen:

 

Pogledajte samo kako mu noge (kolena) stoje...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

A u cemu je sustinska razlika izmedju tog motora i K1600GT? Znam da je razlika u masini, ali iz perspektive nas motociklista, u cemu je razlika? Nije mi jasno zasto BMW prodaje dva jako slicna modela po nameni... :neznam:

 

Mozda jedino zato sto RT ima istoriju i fanove, a K1600GT je ekskluziva sama po sebi zbog 6 cilindara... Ali sad kad bi me neko pitao da odaberem izmedju ta dva motora, ne bih znao po cemu bih ih poredio. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

A u cemu je sustinska razlika izmedju tog motora i K1600GT? Znam da je razlika u masini, ali iz perspektive nas motociklista, u cemu je razlika? Nije mi jasno zasto BMW prodaje dva jako slicna modela po nameni... :neznam:

 

Mozda jedino zato sto RT ima istoriju i fanove, a K1600GT je ekskluziva sama po sebi zbog 6 cilindara... Ali sad kad bi me neko pitao da odaberem izmedju ta dva motora, ne bih znao po cemu bih ih poredio. :)

 

K1600GT je zamena za bivši K1200LT (znači oba su luksuzna turera) , a R1200 RT je samo nadogradnja starog modela.....u svakom slučaju "švabe" se zajebale na debelo....opet su uradile dva motora koji se prodaju za med....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

A u cemu je sustinska razlika izmedju tog motora i K1600GT? Znam da je razlika u masini, ali iz perspektive nas motociklista, u cemu je razlika? Nije mi jasno zasto BMW prodaje dva jako slicna modela po nameni... :neznam:

 

Mozda jedino zato sto RT ima istoriju i fanove, a K1600GT je ekskluziva sama po sebi zbog 6 cilindara... Ali sad kad bi me neko pitao da odaberem izmedju ta dva motora, ne bih znao po cemu bih ih poredio. :)

 

 

Turer i super turer, rekao bih. Mozda se moze porediti sa slucajem Honda: ST 1300 i GL 1800. Namena je ista, stvar je u interpretaciji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova

dižem staru temu iz mrtvih ali pošto sam razgovarao sa nekim vlasnicima ovih novih vodenjaka sve ih se više žali da pate za starima zračno-uljnim motorima.i sam imam staru uljaru rt1200 sa 110tkm i ne posustaje nimalo zadovoljan sam sa svime osim gabaritima kad su bočni koferi na njemu malo je usko za provlačenje izmedju auta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja