Jump to content

Moto Zajednica

spor nakon zamene kaisa...

Recommended Posts

  • U prolazu, 58 postova

Kao sto navedoh u temi...pukao mi je kais na mom YY50qt10...(prvi put na 3.500km i sad na 8.800km) sve sam uredno zamenio...stavio fabricki propisan 729x17.7x30 (prvi put kad sam menjao imali su u radnji 729x17.7x8.5).

Posle 50 km imam utisak da je mnogo mirniji...pri startu ima veci broj obrtaja,ode na 6000 i polako krene,krajnja brzina je ok...ali me pomalo izludjuje sto pri startu moram da obrnem rucicu gasa skoro do kraja,dok sa starim sada vec puknutim kaisem,rucicu okrenem sto bi rekli za sekundu i on odmah krece...

Ostalo sam sve ispregledao i deuje sve ok...Imali neko ideju...koliko treba da kais legne i razradi se ili da jurim opet onaj sa uglom od 8.5...50qt-10.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova

Nije ti ista dimenzija kaisa. Remenice su konusne tako da si promenio i odnos prenosa, sad bi trebalo da se zamene i rolnice sa drugom tezinom da bi popravio odnos prenosa.

Sve na njemu je fabricko...prvi put kad sam posle pucanja stavio kais on nije bio fabricki vec 729x17.7x8.5...a sad sam nasao fabricki pa sam ga stavio...nisam rolnice dirao(probao sam sa zamenom ,ali nista dobio nisam pa sam vratio fabricke)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja