Jump to content

Moto Zajednica

BMW F650CS

Recommended Posts

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

post-12773-0-06541600-1366223310_thumb.jpg

 

post-12773-0-94350900-1366223321_thumb.jpg

 

post-12773-0-50619500-1366223332_thumb.jpg

 

post-12773-0-12434300-1366223353_thumb.jpg

 

post-12773-0-82733600-1366223343_thumb.jpg

 

post-12773-0-63586000-1366223365_thumb.jpg

 

 

post-12773-0-67850600-1366223375_thumb.jpg

 

Te ogrebotine na plastici su uglavnom mojih ruku delo. Nastale su od sajle kojom sam vezivao kacigu. Zardjali su i nosaci rettrovizora.

post-12773-0-99816700-1366223391_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Stopiram prodaju do daljeg...tacnije do kraja maja. Zbog neimanja vremena za kupovinu drugog motora do polaska na put, odlazem prodaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Aktuelno. Može neki dogovor oko cene ili zamene.

Inače povećana je kilometraža za par 'iljada. Pala je Grčka, Bosna i koja 'iljadarka po Srbiji. Motor zaista nije štucnuo. Što je bilo do mene a što se tiče održavanja, regulisao sam odmah.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Velika mi je razlika u ceni druže. Imam i neku Gileru VXR, pa ako nešto prodam, možda. Od keša, slaba vajda trenutno. Hvala na interesovanju u svakom slučaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Inače moram da napomenem, keš koji sam spremio da doplatim uz moj motor u nekoj zameni je otišao na "pametnije" stvari tako da sam tu jako tanak. Može neka doplata ali skromnija.

Imam i Gileru VXR 200 2007-o i Yamahu Aerox 2006-o pa mogu i one da udju u kombinaciju za eventualnu zamenu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1180 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Pazi, meni je BMW interesantan zbog onih 25 kW jer bi mi trebao za obuku za "A2" kategoriju.

Takođe treba mi nešto jeftino od 50 kubika za polaganja "AM" kategorije.( lovio sam onaj piagio free od 50 ccm)

Tako da možemo pričati i o Aeroxu, ako je on 49 ccm i ako bi to tebi odgovaralo :).

 

Na žalost sada za obuku za svaku od A kategorija moramo imati bar po jedan motocikl.

Jurim i neki SV 650 za punu "A" kategoriju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

1700 evrica. Trenutno nema mesta dogovoru oko cene. Spustio sam cenu jer je na motoru potrebno manje ulaganje u odnosu na raniju cenu. A to je dihtung ventila. Primetih da malo ovlazi ulje na spoju desnog dekla tako da je vreme da se to zameni. Znaci ne curi nego se nakupi ulja na spoju.

Od zadnje zamene ulja sam presao oko 5.000 km pa i to dolazi kao ulaganje. Inace na meracu ulja se ne primecuje da ima manje ulja nego sto sam sipao na zameni i ulje nije dosipano u medjuvremenu.

I da, od ppslednjeg stelovanja ventila je predjeno motorom oko 10.000. Mislim da i to treba uraditi. Ne primecujem da motor radi drugacije nego ranije ali racunam da je kao jednocilindrasu vreme za stelovanje ventila posle ove kilometraze.

To je to. Sto se zamena tice, tesko da cu trenutno pristati na bilo sta( jedino ako mi se bas svidi) jer ni sam ne znam sta bih sledece. Prosto bih da zamenim jer ga vozim vec 4 godine.

Ukoliko nadjem vremena da ga sam odvezem na servis, mislim da ga necu prodavati jer za manje od ovoga ne ide.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Tony, sram te bilo i sa ovom cenom. Prosto sam ljut i na serbe, a i na sve ostale, sto ovo jos uvek stoji u oglasima... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Pa ovo je realnost i nema tu sta. Skoro mi dolazi ortak i Kaze "e sine ima jedan SCARVER...covek ga daje dzaba...2.000 trazi. Ako znas nekog da ga interesuje, javi. Coveku hitno trebaju pare". Moj komentar "eeee, moj ti...". On me gleda kao da ubijam cenu jer mi trebaju delovi :(

Ali to je to. Skup sport. Pogotovo kada ti dune da menjas. A koja je realna cena...to kaze trziste....sta da se radi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Da ne odgovaram ponaosob, zamene me više ne interesuju dok ne skupim para za neku jaču doplatu. Tj. dok ne prodam Aeroxa ili Gileru(ili oba). Dakle 1.700 je cena bez kofera í sa mojim prenosom.

Registrovan je do decembra. Može neka zamena u koju bi ušli BMW+Yamaha(zajedno ih cenim 3.000) ili eventualno BMW+Gilera VXR(3.400).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Samo da kazem da mi vise ne igra zamena za skuter. Odustao sam trenutno od toga. Znaci ili kes ili zamena za nekog dvocilindrasa. S tim da nemam para za doplatu pa je zamena moguca samo u kombinaciji sa skuterima. Gore sam pomenuo sta imam da ponudim uz BMW-a. Cak je takva zamena pozeljnija nego prodaja jer za pare za koje ga prodajem nemam sta da kupim. Ukoliko nekom odgovara, mogao bih da se nategnem malo za neki kes pa da uz motore doplatim nesto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Ponovo motor na prodaju. Od poslednjeg puta doslo je do nekih promena na motoru.

Prvo, sredjeno je vlazenje ulja na desnom deklu(zamenjen dihtung dekla). Drugo, kilometraza. Sada je oko 49.000. Trece, na motoru je sada Givi MAXIA, i dva bocna E22 kofera.

Motor je mehanicki ispravan. Pre tri nedelje sam bio na putu od 2500 km bez ikakvog problema. Vise o tome ovde: http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/102171-%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BC-%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D1%88%D1%9A%D0%B8%D1%86%D0%B5-1%D1%81%D0%B2-%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0/

 

Problem sa km satom je ostao. Nekad pokaze predjenu kilometrazu a nekad ne. Sve ostalo bez greske. Moguca svaka provera.

 

Cena 2.000

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Zaboravih i sliku kako motor izgleda sa koferima.

 

post-12773-0-61634100-1402254836_thumb.jpg

 

inace, nosaci su uradjeni kod Sebe. Problem sa njima je taj sto nisam stigao da ih plastificiram pred put. Tako da bi trebali da se skinu osmirglaju i plastificiraju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6813 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Jaooj moja Maxija :))) Novi E21 koferi su super u odnosu na stare koji su licili na vodokotlice.

 

Svakako primerak F650ice za pohvalu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Prodaja moze i bez kofera i nosaca. Ako skinem Maxiu, plocu Maxie, nosace za bocne kofere i bocne kofere, cena motora je niza za 200€. Znaci 1800€.

Necu prodavati opremu posebno sem ako mi ostane nakon eventualne prodaje motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Zamena moze za neki Maxi skuter. Posto sam dobio ponudu za motor samo da kazem da me ne interesuje bilo kakva zamena za drugi motor jer sam ovim zadovoljan. Dakle zamena iskljucivo za Maxi skuter.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Eto, dođe vreme da se ovaj oglas zaključa. Red je da kažem koju tim povodom.

Žao mi je što si bio moj motor A ne motor mog najvećeg neprijatelja :)

 

A sad bez zajebancije, mislim da je jedina prava mana ovog motora to što se jako teško prodaje. Pored toga, fantastičan motor za početnika A pogotovo nižeg početnika. Okretan, lagan za upravljanje, A može i da se putuje malo njime. Nije skupo održavanje, malo troši...

U svakom slučaju, nije mi krivo što sam ga vozio skoro 5 godina. Svaka preporuka za ovaj motor.

Kupio ga je momak koji nije na forumu i koji ima dosta ambiciozne planove sa ovim prometalom. Nadam se da će mu doneti ono što očekuje od njega.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja