Jump to content

Moto Zajednica

POMOC SVIMA AKO NEKO MOZE DA POMOGNE

Recommended Posts

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: nis
  • Motocikl: keeway 150 speed

Dali neko moze da mi posalje slike povezanih zica koje povezuju akomulator urnisali mi neke pijane budale motor i isekli mi zice u kucistu akumulatora... ali ako mogu da budu detaljne slike molim vas...unapred ZAHVALAN. ZA Keeway Speed 150 ili 125 to je isto ZNACI ZICE KOD KLEMA TA SEMA ZICA MI TREBA.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

A sto ne postavis slike sta ti je tacno preseceno da bi znali na sta da obratimo paznju prilikom slikanja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Beograd

Dali neko moze da mi posalje slike povezanih zica koje povezuju akomulator urnisali mi neke pijane budale motor i isekli mi zice u kucistu akumulatora... ali ako mogu da budu detaljne slike molim vas...unapred ZAHVALAN. ZA Keeway Speed 150 ili 125 to je isto ZNACI ZICE KOD KLEMA TA SEMA ZICA MI TREBA.

 

Evo ja hocu da ti pomognem, al mi nije bas najjasnije sta hoces da slikam, sad sam bio do motora i skinuo stranicu gde je akumulator i nemas tu mnogo zica i sve je po bojama rasporedjeno. Aj najbolje da uslikas to sto je iseceno pa cu ti vratiti kako je to kod mene.

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Beograd

svaka cst za trud, imas +

 

mogao bi da dopunis malo akumulator?

 

Vidis uopste nisam obratio paznju na to, posto pali odlicno. Bas cu da pogledam sutra da ga dopunim ako treba.

Hvala ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja