Jump to content

Moto Zajednica

6. Susret maxi skuteraša 19. - 20. 05 2012 Štajerska ( SLO )

Recommended Posts

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Osijek, Hrvatska
  • Motocikl: SUZUKI DL 650

Maxi pozdrav!

Novi sam na ovim prostorima, ali vidim da se o meni već govorilo ovdje na BJB forumu. Glavni i odgovorni krivac za prošlogodišnji meet u Osijeku. Želio bih ovim putem pozdraviti vašu maxi zajednicu i poželjeti puno uspjeha na vašem druženju, ako se ne varam 23. 06 2012 u Žablju. Sa priličnom sigurnošću mogu potvrditi da se vidimo tamo u to vrijeme. U međuvremenu postam novi maxi meet koji se održava u 5. mjesecu u Sloveniji....vremena za razmišljanje ima.. Sve informacije na www.motori.hr, www.motosvet.com FB-u MAXISCOOTER HRVATSKA ili direktno na infocromaxi@gmail.com.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5685 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Tomo da te i ovde pozdravim i poželim dobrodošlicu na ove stranice! Ja naravno ne idem u Sloveniju jer 19.05. imam svadbu... :neznam: Tako i jesenas a tako i sad. :zbunjen: Čim se prva prilika ukaže - eto me! To ne znači da neko drugi neće doći... Vidimo se čim se malo vreme normalizuje, MAXI pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 555 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp

1zdravo.gif

Ja sam generalno zainteresovan ako bude jos neko hteo da ide.. Ali ti si nam Tomo otkrio nesto sto nismo znali.. Kad se tacno sprema taj susret u Zablju.. 0ljut2.gif Alexanto nam nije jos to otkrio..

Videcemo ako bude jos zainteresovanih za odlazak u SLO..

 

MAXI pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5685 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

A i ti ne moraš baš sve da znaš :P

 

Nije pokrenuta tema o drugom MAXI susretu iz razloga što čekam odgovor od SLO ekipe da li dolaze. Ako oni najave dolazak susret će biti dvodnevni a u suprotnom jednodnevni...Biće uskoro tema pa ćemo u njoj razmatrati sve opcije... :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Osijek, Hrvatska
  • Motocikl: SUZUKI DL 650

A i ti ne moraš baš sve da znaš :P

 

Nije pokrenuta tema o drugom MAXI susretu iz razloga što čekam odgovor od SLO ekipe da li dolaze. Ako oni najave dolazak susret će biti dvodnevni a u suprotnom jednodnevni...Biće uskoro tema pa ćemo u njoj razmatrati sve opcije... :moto3:

Ispričavam "se @alexanto-u ako sam nešto iznio prije reda....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4331 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Kad, kad, kad, kad , kad, kad, kad , kad, kad, kad , kad, kad, kad , kad, kad, kad , kad, kad, kad , kad, kad, kad , kad, kad, kad , kad, kad, kad , kad, kad, kad , kad, kad, kad , kad, kad, kad , kad, kad, kad , kad, kad, kad , kad, kad, kad , kad, kad, kad , kad, kad, kad , kad, kad, kad , kad, kad, kad , kad, kad, kad , kad, kad, kad , kad, kad, kad , kad, kad, kad , kad, kad, kad , kad, kad, kad , kad, kad, kad idemo na skup u Zabalj? 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5685 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Mali ne serkaj - biće tema o susretu u Žablju. :popovanje: Ovo je tema o susretu u SLO pa se držimo tog skupa da ne biH metla radila... :dexterr:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova

Dragi MAXI prijatelji!

 

Pošto je več nam dragi MAXI prijatelj "OsNexus" najavio slovenski maxi meet na otvorenju SLO maxi sezone... evo dodajem sve detaile u vezi toga...

 

O svemu možete pročitati na našoj MAXI stranici maxiscooter.si ...za sve detaile pa možete kontaktirati "OsNexusa" ili mene...

 

Da, vremena do tada ima još dosta... baš zato, jer smo mislili na sve vas, koji razmišljate o mogučem dolasku i kako budete uspeli srediti sve "svoje" stvari, da se... napokon i sretnemo, odvozamo nekoliko kilometara... i najviše... popričamo o MAXI stvarima, kojima su nama najdraže...

 

Ja, se nadam, da če vas nekoliko zasigurno doči... jer bi nam bilo vrlo drago...!!!

 

Lep maxi pozdrav svima,

Boris

 

 

p.s.

Pa eto, i ja sam otvorijo istu temu na tom LINKU... ali stvari idu dalje tu, gdje je i počela razprava...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Osijek, Hrvatska
  • Motocikl: SUZUKI DL 650

Maxi pozdrav!

 

Kolege iz Slovenije su javili cijene za predstojeći meet:

 

- noćenje s doručkom 21€

- subotnji piknik 10€

- ulaznice max do 5€

- nedeljnji ručak 10€

 

Za rezervaciju smještaja link najavim za koji dan

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5685 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Dupe svoje ću da izjedem što ne mogu da idem >:( Nadam se da će bar neko iz Srbije prisustvovati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 555 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp

Dupe svoje ću da izjedem što ne mogu da idem >:( Nadam se da će bar neko iz Srbije prisustvovati.

99% hoce.. 2oda2.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

Dupe svoje ću da izjedem što ne mogu da idem >:( Nadam se da će bar neko iz Srbije prisustvovati.

99% hoce.. 2oda2.gif

 

iskreno se nadam da ce nam sale pozajmiti neki svoj foto aparat da bi imali slike sa ove voznje :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5685 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Svaka čast drugari! Duša me boli što ne mogu da prisustvujem ali daće Bog neki sledeći put! MAXI pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5685 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Tomo, 'ajd' leba ti turi koju fotku ovde za nas koji smo "operisani" od fejsa... :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova

Eto, uspjelo nam je provesti naš več tradicionalan maxi susret na otvorenju maxi skuter sezone 2012.

 

Sakupilo se nas je preko 150 maxi prijatelja u dva dana, svakako više od svih naših očekivanja. Dva ljepa dana smo proveli uz maxi vožnje, videli neke stvari, a najviše smo se družili, što je bio i cilj našeg susreta. Sakupili smo se svi maxi prijatelji iz Slovenije, Hrvatske i nekoliko i iz Italije,... Neke smo upoznali na novo, a sa puno njih smo se sreli ponovo...

 

I tako... u nadi, da se i mi jednom sretnemo na kojem od tih maxi susreta....

 

Vas lepo pozdravljam i u imenu SLO maxi skuteraša zovem, da se vidimo sledečeg puta...!!!

 

 

2dobrodosli2.gif

 

p.s.

Da, naravno, prilika za maxi druženje če biti več ove godine... jer zasigurno se vidimo več 23.6. u Žablju... 0namigivanje.gif

post-22091-0-77737600-1337896836_thumb.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja