Jump to content

Moto Zajednica

umetnost na dva tocka

Recommended Posts

  • no colors, 164 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: CRF1000 AfrikaTwin

a gde ti vidis? da sam ja rekao da vidim SKUTER. !

 

 

 

 

samo sam hteo reci, ko zna da vozi i sa gabaritnijim motorima moze da snalazi svuda. Kao uobicajeno pravilo skuteri su za grad (ovaj video je izuzetak ) koji valjda po zakonima logike potvrdjuje pravilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

samo sam hteo reci, ko zna da vozi i sa gabaritnijim motorima moze da snalazi svuda. Kao uobicajeno pravilo skuteri su za grad (ovaj video je izuzetak ) koji valjda po zakonima logike potvrdjuje pravilo.

 

Nije izuzetak. I ovom policajcu bi bilo puno lakse na skuteru kroz grad nego na ovom tenku. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

samo sam hteo reci, ko zna da vozi i sa gabaritnijim motorima moze da snalazi svuda. Kao uobicajeno pravilo skuteri su za grad (ovaj video je izuzetak ) koji valjda po zakonima logike potvrdjuje pravilo.

 

Nije izuzetak. I ovom policajcu bi bilo puno lakse na skuteru kroz grad nego na ovom tenku. ;)

 

grešiš Mile.....ovaj policajac ima sve što mu treba za grad....velik i širok motor,obrtni momenat ko tenk, udobna fotelja,fenomenalan zvuk i ono najvažnije.....crveno-plavo svetlo spreda......

nema potrebe za provlačenjem.....prava kombinacija svetala i sirene "čisti" put pred tobom.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Mene nije srmota da priznam da bi me skupljali na cetvrtoj krivini na ovakvom motoru. Mada mi se i druga cini ostra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Da vozas i Boing 8 sati dnevno i njega bi provlacio kao ovaj pub motor.

Kad s rastesh sa mashinom onda mozes sta hoces.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6479 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

samo sam hteo reci, ko zna da vozi i sa gabaritnijim motorima moze da snalazi svuda. Kao uobicajeno pravilo skuteri su za grad (ovaj video je izuzetak ) koji valjda po zakonima logike potvrdjuje pravilo.

 

Nije izuzetak. I ovom policajcu bi bilo puno lakse na skuteru kroz grad nego na ovom tenku. ;)

 

grešiš Mile.....ovaj policajac ima sve što mu treba za grad....velik i širok motor,obrtni momenat ko tenk, udobna fotelja,fenomenalan zvuk i ono najvažnije.....crveno-plavo svetlo spreda......

nema potrebe za provlačenjem.....prava kombinacija svetala i sirene "čisti" put pred tobom.....

 

Nekadašnji automobilistički as, Mile Božić poznat kao vicešampion Evrope na brdu i fabrički vozač Poršea ako se dobro sećam, bio je čelni motorciklista na BMW-u u Titovom ešalonu. Njegov zadatak je bio da svaki neki nenadani nasrtaj na kolonu spreči bukvalno naletom svojim motorciklom što je i činio. Zato delom služe ovako gabaritni motori.

 

Najveći majstorluk koji sam gledao je vožnja francuske žandarmerije, prelazak preko 5-6 metara drvene grede dvadesetak cm široke, iz skretanja u brdo pa na brvno i isto tako silazak. To bi voleo da neko ponovo postavi link.

 

 

Ko zna, zna ! :takoje:

 

...ko ne zna 2. Tako moj drugar profa iz matiša ocenjuje, svi smo prošli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3484 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Na stazi (mislim na brzinske trke) često pobedi i onaj ko je (u nekom momentu) dovoljno lud da zadrži "gas" tamo gde drugi već koče. A na ovakvim takmičenjima ni hrabrost (ni ludost) ne pomažu. Jednostavno: Ili umeš, ili ne umeš!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja