Jump to content

Moto Zajednica

Majstor Joca Visnjica

Recommended Posts

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Napisite sta znate o ovom coveku ?

Kako radi i kako sa cenama...?

PS.Inache ima radnju na karaburmi na Vismjickom putu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Bio sam dva puta kod njega i uliva poverenje na prvi pogled, jako je pristupaèan s cenama i imao bih MU.A da mu ostavim bajk na par dana. Zna znanje i to je dovoljno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Joca je lik skroz ok. Radio mi je servis karburatora i još par sitnica i maksimalno je korektan. Servis mu je u maloj ulièici poviše perionice Padrino u Višnjièkoj. Kome terba mogu i da pošaljem telefon

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981
Say no more!

 

Brate Peki' date=' ako imash neshto da kazesh o temi...a ti onda kazzi!! Koristilo bi mi.. :)[/quote']

 

Say no more je receno u smislu :sta reci na tvoj komentar a ne ucutkivanje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: VFR 800

Da ne ispadne reklama possto mi je drugar, radim i ja i joss trojica drugara motore kod njega (tekucce odrzzavanje i ekstra popravke ako se koja desi), za sada se niko nije prebacio kod nekog drugog majstora.... valjda to nessto govori.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981
Jel ima on neku adresu i telefon? Jel voli da radi endurache?

 

U Višnjièkoj ulici imaš žutu tablu za perionicu Padrino. Tu skreneš i poðeš uzbrdo i sa desne strane posle 50m mu je garaža.

Jedino ne znam da li je i on sam poèeo da radi posle onog pada kod Šapca.

Telefon mu je 064/111-71-73

 

p.s. Ako se èuješ sa njim, prenesi mu pozdrave- Peða-boldor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: NBGD- Blokovi
  • Motocikl: Kawasaki KLX650

bio kod lika......sve ok, mada radi uglavnom ozbiljnije machine.....

sve na mestu...cene, usluga i covek deluje OK.

Isao na preporuku, i jako zadovoljan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Toronto, Canada

I ja i drugar smo bili kod njega. Ozbiljan je, dobro radi, ima znanje i mislim da nece da zavrne. Vozio je enduro, mislim da je bila Tenera.

On je prvi majstor kod kojeg smo bili da je za vreme popravke rucke motora drzao uvijene u foliju a nakon popravke motora ga samoinicijativno oprao i naprskao sa silikonskim sprejem tako da kad smo ga preuzeli izgledao je kao nov.

 

OK je lik skroz...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Uzeh skoro maccinu pa reko da (o)probam Majstor Jocu. GSX750-E oter'o u zakazano vreme sutradan bio gotov. Servis (èišæenje+štelovanje) karburatora+gumice-35E, + sajla kvaèila(komplet sajla sa pripadajuæim komadiæima)-20E + filter goriva 3E = 58E. Motor pali na pomisao i prede k'o maèe. Pregledao ceo bajk i ocenio ga prolaznom ocenom... :wink: Mušterija zadovoljna! 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200

Danas bili kod njega Bludni_sin i ja, svratili da pogledamo jednog FAZERa sto prodaje Joca...Na ulazu u garazu (radionicu) koja se komplet renovira i kreci, docekuje nas Joca. Mislili smo da cemo samo da pogledamo motor i da idemo, ali kada krenes da pricas sa takvim covekom ne mozes da stanes..:) bili smo sigurno 30-45 min, pricali, dogovarali se itd, stvarno smo se odusevili kako nas je prihvatio covek koji nas prvi put vidi u zivotu! Sto je najzanimljivije, ponajmanje smo pricali o motoru koji se prodaje :D..gomila vaznih saveta koje ne mozes da cujes bilo gde..;)..Eto, nisam servisirao nista ali me je odusevio na neki ,ljudski nacin, ulio poverenje i mislim da cu , kada dodje vreme za servis, nastaviti da odrzavam motor kod njega! ;)..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo.
Danas bili kod njega Bludni_sin i ja' date=' svratili da pogledamo jednog FAZERa sto prodaje Joca...Na ulazu u garazu (radionicu) koja se komplet renovira i kreci, docekuje nas Joca. Mislili smo da cemo samo da pogledamo motor i da idemo, ali kada krenes da pricas sa takvim covekom ne mozes da stanes..:) bili smo sigurno 30-45 min, pricali, dogovarali se itd, stvarno smo se odusevili kako nas je prihvatio covek koji nas prvi put vidi u zivotu! Sto je najzanimljivije, ponajmanje smo pricali o motoru koji se prodaje :D..gomila vaznih saveta koje ne mozes da cujes bilo gde..;)..Eto, nisam servisirao nista ali me je odusevio na neki ,ljudski nacin, ulio poverenje i mislim da cu , kada dodje vreme za servis, nastaviti da odrzavam motor kod njega! ;)..[/quote']

 

Kao jedan od aktera, potpisujem gore navedeni text, iako jos nemam sta da servisiram :), ali da je covjek bio ljubazan i kulturan - jeste!

Mislim da je jedan od retkih majstora, koji sa vrata ne pocnu da "vicu" na tebe i sa kojim sam ja pozeleo jos da pricam, jer je bio toliko prijatan i nenapadan u odgovorima na sva nasa pitanja! Eto. Za ovo danasnje iskustvo - 5 Bambija za Jocu, a iskreno, kada kupim motor, definitivno cu ga odrzavati kod njega!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Uuu ....ala ga nahvaliste ,ali ZASLUŽIO je,sve što sam o njemu èuo kao majstoru,a znam ga od ranije je stvarno SUPER.Ja æu da ga pohvalim i van radionice...druženje, kafana,usluge..Joca je i tu za DESETKU. 8)8)8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Beograd

Citajuci komentare na forumu, odlucim da odem kod majstor Joce i oteram Fazera na servis.

 

Servis redovan na 6.000km. Majstor Joca ljubazan, usluzan, brz, povoljan...

Bez zamerke. Kaze da mi je motor u TOP TOP stanju tako da sam srecan kao malo dete :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200
Citajuci komentare na forumu' date=' odlucim da odem kod majstor Joce i oteram Fazera na servis.

 

Servis redovan na 6.000km. Majstor Joca ljubazan, usluzan, brz, povoljan...

Bez zamerke. Kaze da mi je motor u TOP TOP stanju tako da sam srecan kao malo dete :-)[/quote']

 

Da ne idem u OFF ali me zanima koliko je kostalo to zadovoljstvo od servisa? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Beograd
Citajuci komentare na forumu' date=' odlucim da odem kod majstor Joce i oteram Fazera na servis.

 

Servis redovan na 6.000km. Majstor Joca ljubazan, usluzan, brz, povoljan...

Bez zamerke. Kaze da mi je motor u TOP TOP stanju tako da sam srecan kao malo dete :-)[/quote']

 

Da ne idem u OFF ali me zanima koliko je kostalo to zadovoljstvo od servisa? :)

 

Imas detalje u licnim porukama.

 

I da, covek je otvorio servis 30min ranije da ne kasnim na posao, a prvi put sam ga pozvao telefonom.

Svaka preporuka jos jednom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd/Surcin
  • Motocikl: Suzuki SV650S

fenomenalan lik, radio sam prosle nedelje veliki servis kod njega i prezadovoljan sam, covek je skroz na mestu, korektan i vidi se da zna posao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja