Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX 750 F Vlasnici

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Srbistan.
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F koji je na prodaju.

Otvaram temu za bivse i sadasnje vlasnike Suzuki GSX 750 F modela kako bi se prebrojali i stupili u kontakt sto se tice odrzavanja, nabavke delova, saveta oko stelovanje svega i svacega itd. posto takve teme nema a korisno je posto bi se lakse dobile potrebne informacije.

 

Pozdrav svima.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1036 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

samo 750? :zvizduk:

 

 

Pa ja ne znam dali mozes da prodjes sa tim kad nije 750 :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1518 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Otvaram temu za bivse i sadasnje vlasnike Suzuki GSX 750 F modela kako bi se prebrojali i stupili u kontakt sto se tice odrzavanja, nabavke delova, saveta oko stelovanje svega i svacega itd. posto takve teme nema a korisno je posto bi se lakse dobile potrebne informacije.

 

Pozdrav svima.

 

Nije lose da se tema prosiri i na ostale modele gsxf-a.( 500,600,650,750,1250f,a mogu i ostale verzije bandit s i n ).Ako nije ovo na mestu nema problema.:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Srbistan.
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F koji je na prodaju.

Mislio sam da se svi koji se ovde prijave podese da im stize obavestenje kad se nesto na temi promeni. Pa kad neko kao ja na primer napise a stvarno mi treba prednji levi zmigavac posto je ovaj malo naprso da svi to vide i upute na informacije ili pomognu nekako. I da samo 750 mada mogu i slicni posto su delovi za neke manje vise isti ako razumete sta hocu da kazem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Srbistan.
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F koji je na prodaju.

Tako je samo beli :( A onu nalepnicu GSXF tu cu mud. da nadjem nema nigde a niko je ne pravi. Moja izgrebana tako sam kupio Suzanu. Sta i tu da uradim?I da trebaju mi oni srafovi sto drze vizir i jos par komada za oklop. Znam mere od prilike al ne znam gde bih mogao da ih kupim kod nas da ih ne bi pravio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

meni je to plastichna plochica, nije nalepnica. ebay? mozhda da zovesh Tinu da ti napravi nalepnicu?

shrafovi su sa nekim chudnim ogromnim navojem, stim da je meni jedan unutrashnji navoj pukao pa shraf stoji za ukras.. morachu i ja da napravim neshto...

 

evo recimo desni 12E + ptt www.ebay.de/itm/Blinker-rechts-Suzuki-GSX-750-F-GSXF-750F-GSX750F-AK-/180751102792?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item2a159af348

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: VAROŠ NOVOSADSKA
  • Motocikl: PAN EUROPEAN

Obratite pažnju na Haynes-ov manual,ima nekoliko grešaka(tiče se 750,za 600 ne znam).Najveći broj je na merama u karburaciji,neki momenti pritezanja i nekim merama potrošenosti i fabričkih tolerancija.Izdali su i dopunu sa ispravkama,ali to samo uz knjigu koju su prodali.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Srbistan.
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F koji je na prodaju.

meni je to plastichna plochica, nije nalepnica. ebay? mozhda da zovesh Tinu da ti napravi nalepnicu?

shrafovi su sa nekim chudnim ogromnim navojem, stim da je meni jedan unutrashnji navoj pukao pa shraf stoji za ukras.. morachu i ja da napravim neshto...

 

evo recimo desni 12E + ptt www.ebay.de/itm/Blinker-rechts-Suzuki-GSX-750-F-GSXF-750F-GSX750F-AK-/180751102792?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item2a159af348

 

Jes jes plasticna je nalepnica onako deblja plastika ne moze nalepnica nije to to. Hvala za predlog za e-bay al je cimanje placanje i sve to..... Karaju nas ovi sa carinom i drzavom pa nemamo ni pay pala nista ko sve. Jedna smo od 4 zemlje na svetu koje nemaju pay pal i trgovinu preko neta. Ima je cak i dzakdzibustan :( Pajo super ti je slik a na avataru profila :)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: VAROŠ NOVOSADSKA
  • Motocikl: PAN EUROPEAN

Desni znak GSXF na mojoj Suzani je bio izgreban sa vertikalnim risevima pošto je prošlom vlasniku pao motor.Ošmirlao sam celu značku na ravno(sad je tanja za 1-1,5mm),ispolirao,i zalepio srebrnu i zlatnu samolepljivu foliju.Komadom slomljenog žileta(folija je izuzetno tanka,tako da skalpel ne pomaže) sam opsekao slova po obliku plastike i prelakirao.Ovako sada izgleda:

 

FD7A0540-C401-C047-938E-A1B5BE6A037E_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Srbistan.
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F koji je na prodaju.

Desni znak GSXF na mojoj Suzani je bio izgreban sa vertikalnim risevima pošto je prošlom vlasniku pao motor.Ošmirlao sam celu značku na ravno(sad je tanja za 1-1,5mm),ispolirao,i zalepio srebrnu i zlatnu samolepljivu foliju.Komadom slomljenog žileta(folija je izuzetno tanka,tako da skalpel ne pomaže) sam opsekao slova po obliku plastike i prelakirao.Ovako sada izgleda:

 

 

Ne da si ga uradio svaka ti cast. Hvala na savetu i ja cu to izgleda da uradim. Svaka cast.Sa cime si zalepio nalepnicu nazad tj. plastiku? I gde si nasao da nadjes te zastitneke drzace te valjke sa strane. To je korisna stvar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: VAROŠ NOVOSADSKA
  • Motocikl: PAN EUROPEAN

Dvostrana lepljiva traka 1,5mm debljine,uzeo sam u radnji koja prodaje folije ali je ima i u auto-radnjama.

Slajdere mi je radio strugar ovde kod mene.Imam još jedan identičan komplet ako te interesuje,ispalio me je tip koji je naručio pa odustao pošto je prodao motor u medjuvremenu,a ja morao da platim,tako da mi je višak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova

Evo prijavljujem se i ja.. Migavce sam narucivao preko druga iz Segedina, mislim da sam platio oko 40e, a inace imam isti problem sa desnim nadpisom.. retka je Suzana na kojoj GSXF nije ostecen.. :D Par puta sam naleteo na ebay-u po nekim cenama od 25-50$..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova

Sad se setih da sam izgubio desni tegic na kormanu, pa sam stavio neke univerzalne koje nista ne vrede, vibracije u kormanu su neuporedivo vece, nego sa fabrickim tegicima koji su cini mi se 175g po komadu, a ovi univerzalni 75g zajedno.. :)

 

Ukoliko neko ima na prodaju originalne tegice kupio bi ih..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Srbistan.
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F koji je na prodaju.

Evo prijavljujem se i ja.. Migavce sam narucivao preko druga iz Segedina, mislim da sam platio oko 40e, a inace imam isti problem sa desnim nadpisom.. retka je Suzana na kojoj GSXF nije ostecen.. :D Par puta sam naleteo na ebay-u po nekim cenama od 25-50$..

 

Bilo bi dobro da postavis broj tog drugara iz Segedina pa da narucujemo svi od njega ako nam nesto treba.

 

Pozdrav.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova

Decko je iz Kule, a radi u Szegedinu. Ne bih da ostavljam njegov br posto se ne bavi trgovinom. Mozda bih bilo najbolje ukoliko nekome nesto treba da mi posalje na PM pa cu ja pricati sa njim, da ga ljudi ne zivkaju..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

aj ljudi ako mozhete da mi napishete vashe potroshnje

 

-grad

-magistrala (otvoren put)

-autoput

 

meni je neka nebulozna potroshnja i ne mogu da nadjem uzrok

 

otvoreno 6.4

autoput 7.7 brzina oko 130, malo ga stisao do 180 i nastavio sa 130

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Srbistan.
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F koji je na prodaju.

aj ljudi ako mozhete da mi napishete vashe potroshnje

 

-grad

-magistrala (otvoren put)

-autoput

 

meni je neka nebulozna potroshnja i ne mogu da nadjem uzrok

 

otvoreno 6.4

autoput 7.7 brzina oko 130, malo ga stisao do 180 i nastavio sa 130

 

Moja Suzana 750 cc sa punim rezervarom predje oko 300 km mesovite voznje sto mu dodje oko 6,6 L.

Kad se ono kida i stalno mu se daje po gasu 200 i jace na pravcima 140 u krivinama i ostalo trosi oko 8,5 L.

Kad se vozi normalno :) ono do 140 6-tom tu je negde na oko 5 nisam utrvrdio da li 5,5 ili manje od 5 ali sam primetio po kilometrazi da je tako negde od prilike. Inace ucim da vozim normalno hahahaha samo ne znam jos tacno kako, kad to ide ko zmaj :)

Uzrok portrosnje muda benzin ili karburatori (o tome sam i citao da hoce da zeza dosta) treba ih steloveti cistiti i servisirati s vremena na vreme. U onom manualu za Suzuki sto imam sve lepo pise kad i sta treba, mada mozes da promenis svecice ako su matore jako i cuo sam da neki kazu da kad nema fabrocki auspuh da hoce vise da trosi da zeza ler gas itd. A cudi me za taj od 600 cc taj bi trebalo da trosi jos manje.

Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Srbistan.
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F koji je na prodaju.

Pozdrav vlasnici Suzana :) Da li se sauk na istoj vraca sam rucno kad se da ili se vraca sam automatski? Nesto me zeza kao da se zaglavio.

 

Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Beograd, Cukaricka padina

Evo i ja da se upisem, kao vlasnik verzije 600 ccm.

Evo meni bi trebao desni prednji migavcac ili samo plastika u narandzastoj boji ako neko ima.

Promenio član Gaya

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja