Jump to content

Moto Zajednica

Anketa

Vikend voznje  

252 članova je glasalo

  1. 1. Gde bi ste zeleli na vikend voznju?

    • Dunavska tura
      113
    • Tara
      97
    • Vlasinsko jezero
      65
    • Golija
      52
    • Resava
      34
    • Djavolja varos
      81
    • Uvac, Sopotnica
      77
    • Nesto van spiska (navesti u odgovoru sta)
      16
  2. 2. Gde bi ste zeleli na jednodnevni izlet?

    • Valjevski manastiri
      88
    • Sremske karlovce
      56
    • Deliblatska pescara - Vrsac
      76
    • Vracevsnica
      36
    • Banja Koviljaca, Stanisici, Bijeljina
      99
    • Nesto van spiska (navesti u odgovoru sta)
      28
  3. 3. Da li volite kampovanje i spavanje u satoru?

    • Da
      179
    • Ne
      73


Recommended Posts

  • chef, 1843 postova
  • Lokacija: na proplanku

ja moram da najavim da ću, kad nabavim motor i pečat na A, da promenim ploču. prelazim iz ekipe phototourism u ekipu peglači i volela bih da odvozamo ono krivinarenje do 00 u istočnoj srbiji .... 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ovi O' šonesiZ "bipolarci" što kaže Libero :D uvek te bace u nedoumicu ko piše a ko suflira :lol:

 

Shvatio sam, Olja hoće da polaže za "A" a Neša da pegla veš :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

ja moram da najavim da ću, kad nabavim motor i pečat na A, da promenim ploču. prelazim iz ekipe phototourism u ekipu peglači i volela bih da odvozamo ono krivinarenje do 00 u istočnoj srbiji .... 1moto3.gif

 

 

Podrzavam ideju :takoje: , vozio sam je nekoliko puta ali sa planinom Oman je uvek "kao prvi put" :lol: .

 

Dodajem u jednodnevni izlet i deonicu koju smo peglali na toj vožnji (krivinarenje do 00) Kučevo - Petrovac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Prolece je kad si srecan...Pa makar to bilo i 13-tog u Decembru...ili bilo kog drugog.... :aha:

 

http://www.youtube.com/watch?v=WT3Wrxqi8IU

 

Seve car si :care: što se seti ove pesme! Izvinite na offu ali jedan je Dzoni ..... ::):D

 

 

 

 

Baj d vej - Kampovanje! :takoje: Uvek! Gde god! Ako može da se bira uz neku vodu! A i vožnja uz neku vodu!!!! A izleti nedeljom :D ...i to ako može da se bira......doduše ovo nije ni pitano u anketi... :lol: ...al aj da kažem kad već može da se licitira....i tako.....u zdravlje! :zdravo:

 

:kamp:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Ovde se radi o BJB voznji, a ne o trci i uzivanju u brzoj voznji. Kome se pegla vrlo lako ce naci drustvo za takvu voznju i onda o BJB voznji i ne treba da razmislja. Ja sam prosao celu Srbiju mojim skromnim skuterom sa Tralalajkom, vozili su u koloni od 50-ak motora ljudi koji imaju jake motore i kojima je ego jos kvadratni kilometar oko njih pa se nisu bunili i vozili su ipak po pravilima i dogovoru koji je zacrtan na pocetku. Cilj i svrha ovakvih voznji je ponajvise druzenje, a koliko ko ima konja i kubika je stvarno marginalno. Ja bi ove voznje pre nazvao defileom kroz Srbiju sa posetom lepim mestima, nego puko nadrkavanje gasa. To moze svako, ali uzivati u cool voznji izgleda ne mogu svi. Poz

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Dunavsku turu nisam prosao a voleo bi, a takodje Stara planina i taj južni kraj me privlače ;)

 

ps. e da i Zlatar ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

A zašto se odmah potencira na prevelikom egu, nadrkavanju gasa i sličnim, ne baš pozitivnim kvalifikacijama?

 

NIko ne priča o bilo kakvom trkanju, prosto ima ljudi kojima je putna, krstareća brzina viša. To je sve. I to sve može da se izvede u BJB vožnji.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

meni je svejedno, osim kod kampovanja, to ne podnosim, krevet je krevet :D

 

wooosie :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Vidi, kako Jager hrče u šatoru, ne sme ni zmaj da priđe kampu a kamoli medo... malo je problem za zaspati, ali je zezanje 1jee1.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Vidi, kako Jager hrče u šatoru, ne sme ni zmaj da priđe kampu a kamoli medo... malo je problem za zaspati, ali je zezanje 1jee1.gif

 

Niste čuli Kochu. U šatoru, u sobi - ne pravi pitanje :staa2:

 

Odgovorno tvrdim da se tako nešto ne rađa dva puta... :nanana:

 

još samo fali da se grlite i ćeškate heheh :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda XL1000VA

Trazenje kompromisa izmedju "brze" i "spore" grupe znaci da nece biti brze voznje i da nece biti stajanja. To ne odgovara. Jednostavno na pocetku teme predloga organizator napise uslove za organizovanje voznje (ne preko 80kmh i stajemo svuda) pa se prijavi ko hoce. Brzi i spori u istoj grupi su losa kombinacija i uvek je jedna grupa nezadovoljna. MOj drug Zeka :) svaka ti je ka Njegoševa!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Festina lente!, 260 postova
  • Lokacija: Beograd - Košutnjak
  • Motocikl: SUZUKI DL 1000 V-Strom

Dunavsku turu nisam prosao a voleo bi, a takodje Stara planina i taj južni kraj me privlače ;)

 

ps. e da i Zlatar ;)

 

Glasah i ja, pa kud puklo da puklo. :) Slažem se sa Popsy-jem. Takođe, vidim da je na Goliji ove godine bilo jako zabavno, pa to nikako ne bih propustio, a uostalom Zapadna Srbija je jako zanimljiva za vožnju, pa bio to off ili ne.

 

A zašto se odmah potencira na prevelikom egu, nadrkavanju gasa i sličnim, ne baš pozitivnim kvalifikacijama?

 

NIko ne priča o bilo kakvom trkanju, prosto ima ljudi kojima je putna, krstareća brzina viša. To je sve. I to sve može da se izvede u BJB vožnji.

 

Elem, posvedočio bih zaista da je moguće da se vozi brže i u grupi. Međutim, da ne bi severian-a, ja bih debelo zalutao na izletu Ostrvica 2011. Ali isto tako, uvek ima vozača koji su krenuli na put vožnje radi, pa se može desiti da od jedne grupe nastane 2 i više, pa da svi budu zadovoljni. Uz dobru organizaciju, sve se može. Iskreno, kao što je Lalajko već napisao i ja bih se pre priklonio brzini od oko 80 km/h, imajući u vidu sigurnost cele grupe, a i da u jednom danu ponekad treba preći i više od 200 km.

 

Vidi, kako Jager hrče u šatoru, ne sme ni zmaj da priđe kampu a kamoli medo... malo je problem za zaspati, ali je zezanje 1jee1.gif

 

Niste čuli Kochu. U šatoru, u sobi - ne pravi pitanje :staa2:

 

Odgovorno tvrdim da se tako nešto ne rađa dva puta... :nanana:

Niste čuli mene! 1jee1.gifMeđutim, nadam se da će njonja biti operisana u među-sezoni, pa da neću buditi ostatak grupe u kampu.

 

Što se kampovanja tiče, ni meni to nije problem, štaviše to je mnogo privlačnije od spavanja u polu-nastanjenim mestašcima usput. Valjalo bi samo pri planiranju kampovanja u plan i upisati da li je klopa organizovana ili ne (tipa: dan 1. drumska kafana - ručak, večera - sopstvena organizacija, itd.), kako bi se ponelo dovoljno zaliha. Treba imati u vidu da ima ljudi koji nikada nisu kampovali, pa će im verovatno zatrebati nešto što nisu planirali da ponesu [tako sam ja uvek vukao lekove i neophodni sanitetski materijal na ovakve izlete (za ne daj Bože), jer se niko od mog društva toga ne bi setio]. Ali, dešavalo se i da zaboravim najgluplje stvari, pa da se za ponešto i ogrebem. Ipak je dobro, ako se planira neka ruta od više od 5 dana, isplanirati i neki dan u motelu/hotelu, čisto da se leđa odmore od zemlje i kamena - ko je proveo toliko dana u šatoru, zna o čemu pišem.

 

Jeste 2011. godina bila teška za mnoge, a nema naznaka da će 2012. biti značajno bolja, što ne znači da neće biti zainteresovanih za putovanja. Po forumu se dosta pisalo o tome da ljudi žele grupne izlete i putovanja, ali da prosto nisu bila organizovana. O tome svedoči i dosta vožnji koje su članovi organizovali baš ovde.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja