Jump to content

Moto Zajednica

Ostruznica - bajkerska solidarnost!

Recommended Posts

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Po ovome se junaci poznaju!!!!!!! :care:

Ja stajem ljudima u pomoc uvek, i vecina mojih prijatelja, nadam se da ce ovo postati normalno uskoro, pa da se vise ne cudimo kad nam neko "nicim izazvano" pomogne samo zato sto smo ljudi!! :takoje:

Hvala onima koji su ovakvi, jer su meni licno dosta puta omogucili nastavak putovanja! :aha::moto3::zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

Ja i kamionom stajem kada vidim motor sa strane, i ponekad dobijem odgovor, produzi nemoj da nam malerises! :lol: Takvi smo mi iz ovih krajeva, da ti se motor kasnije pokvario, palo bi tu i pecenje!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Имас среће што ниси налетео на нека "другаре" па да те одведу . . . .

 

 

 

Свака част момцима, спасили сте нам Дуку!

 

Из личног искуства знам колико то значи, ево недавно је и Золтан остао у околини Никшића јавио се другар из Никшића и погурао ствар.....

Браво још једном...!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Upravo sam se vratio sa bajkerskog skupa u Hrvatskoj.....za dva dana dve "bajkerske solidarnosti" na putu (nažalost jednom neuspešno jer je riknuo akumulator načisto, tako da je bila potrebna prikolica)....ljudi, održavajte svoje motore

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova

Upravo sam se vratio sa bajkerskog skupa u Hrvatskoj.....za dva dana dve "bajkerske solidarnosti" na putu (nažalost jednom neuspešno jer je riknuo akumulator načisto, tako da je bila potrebna prikolica)....ljudi, održavajte svoje motore

kazi nam koji je to motor kome sigurno nikad nece nista zafaliti ili se nece nikad garantovano pokvariti (kako god ga ti odrzavao) da kupim dva i obogatim se

+ :takoje: za solidarnost motociklista :moto3: :moto3: :moto3: :moto3: :zdravo:

:moto3: :moto3: :moto3: :moto3: :moto3: :moto3: :moto3: :moto3: :moto3: :moto3: :moto3: :moto3:

:moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Ja uvek stanem kad vidim bajkera u problemu, bez obzira da li sam na motoru ili u automobilu. A kad grunfujem oko motora ispred zgrade, često se desi da bajkeri stanu da pitaju da li sam u kvaru i treba li mi pomoć :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Yamaha FZ6N

Sta da vam kazem ljudi, to je nesto najmanje sto smo mogli da uradimo za kolegu Duku.

Ali, ono sto je neverovatno je to sto smo iz Blokova isli preko nasipa do Ostruznickog mosta, i da u trenutku kada smo izlazili na magistralu, covek naleti na nas i to sa pitanjem "Da li imate sraf" :) :) :)

 

Svasta se jos desilo tog dana... zao nam je samo sto Duka nije ostao na pecenju, koje je bilo izvanredno :) :) :)

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ○○○○○○○○○○, 213 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600 Ф

Znaci osim sto ste spasili dragog nam druga Duku, vi ste i iz blokova? :moto3:

 

Pa to se mora zaliti nekom pivom :care: I posle neka kaze neko nesto protiv "bloci" :jee::lol:

 

...makar ti ja Zile refundirao troskove ;)

Pozdrav svima i jos jednom fala!:zdravo:

 

trenutno sam u traznju da kupim 'vaki original vijak poluge menjaca, a upravo se pravi nova privremena caura jer ona je bila brzinska pa posto je u ekscentru da ne zezne spoljnu cauru, mada taj original ne znam ni gde sve da trazim nesto ovlasceni servisi ...:stabre:

wzbEs_hondavijakmenjaca.jpg

 

Inace CZ je stvarno oldtajmer raritet!

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

Ja sam stigo kasnije na jagnjetinu ... a bagra pijana mi tek danas rekla :D

 

Hvala hvala u ime cele ekipe , ko ce kome ako nece svoj svome , bajker bajkeru ;)

 

nismo mi samo sa ovog vec i sa onog foruma , al to je manje bitno vazno da se pomognemo na putu ;)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ○○○○○○○○○○, 213 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600 Ф

...a i pivo je pivo! :D

 

Nego tek da vidite stigao i taj original sraf i semering gumice iz Japana, dal da ih prvo odGajgerujem?:lol::zdravo:

 

sraf.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ako GM brojač kucka tik - tak onda i može, ali ako krči k'o blesav ne valja nikako :D

 

Mogao je i neki dobar majstor strugar da ti to napravi? U stvari, dobro bi bilo da sad sa tim "ozračenim" odeš do strugara da ti napravi par komada, zatrebaće možda i tebi ponovo a sigurno i drugarima :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ○○○○○○○○○○, 213 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600 Ф

Mogao je da napravi strugar da sam tacno znao kako izgleda ili tacne mere,odnosno da nisu bili poslednji lepi dani za voznju pa nisam imao srca da nekom trazim da skida da bih nosio kod strugara da ga pravi... samo tu idu i neke gumice doduse prasinarke ali nemoz ih naci zbog japanskih fazona sa dimenzijama. Napravicu rezervni sraf svakako, nekom ce vec zatrebati!

 

Mada mozda nisam ni trebao nov da kupujem da sam na vreme znao za http://www.motootpad.rs/:neznam:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja