Jump to content

Moto Zajednica

Diskovi koji se postavljaju preko dobosa

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: CBR 600 F4i Sport

Diskovi koji se postavljaju na tockove ko ima dobose na kolima i dobija se vizuelni utisak da automobil poseduje diskove. Namesta se tako sto se disk stavlja na dobos pre felne. Cena: 2.000,00 din

Slike se mogu videti na sajtu: http://www.kupujemprodajem.com/Diskovi-koji-se-postavljaju-preko-dobosa-985495-oglas.htm

Dusan 063/84-73-542

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1818 postova
  • Lokacija: Beograd

Khm, da ali ne oni koji budze Juga nego raspale Opele gsi ovo ono, kad drnda na leru to tako treba, ulicni trkaci od semafora do semafora al da ne bude krivine ni a ako se pojure sa nekim jebali bi mu kevu ali nisu mogli jer im je auto spusten pa drlja po lezecim policajcima, e to nisu seljacine ::) ne uopste :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Uuu pa jeftinije kupiti one "Turbo" naljepnice, a i ko pita kako koci, svi bi da znaju koliko može da razvije. Jos ako dokupis i onu "Rally" odma' je jasno da je Floyd dobio naslednika :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F , 2001 god.

Sluzi da ulepsas izgled auta, odnosno da ti se umesto dobosa vide diskovi...

 

Brate koji diskovi bez kocionih klesta, ovo su samo prerasli i apsolutno nepotrebni distanceri...

Cist promasaj..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzana GSXR 750 K8

Khm, da ali ne oni koji budze Juga nego raspale Opele gsi ovo ono, kad drnda na leru to tako treba, ulicni trkaci od semafora do semafora al da ne bude krivine ni a ako se pojure sa nekim jebali bi mu kevu ali nisu mogli jer im je auto spusten pa drlja po lezecim policajcima, e to nisu seljacine ::) ne uopste :jee:

 

 

Vidis, pre nekoliko meseci sam bas takvu situaciju ima, udario me lik i jurio sam ga dok nisam preleteo dva lezeca i onda sam batalio, da ne bi usro auto jos vise. Znaci i ja sam seljacina, jedna je sreca sto nisam vozio ni opelo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Uuu pa jeftinije kupiti one "Turbo" naljepnice, a i ko pita kako koci, svi bi da znaju koliko može da razvije. Jos ako dokupis i onu "Rally" odma' je jasno da je Floyd dobio naslednika :lol:

REMUS nalepnica preko zadnjeg stakla je obavezna!!! Posle ide turbo!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja