Jump to content

Moto Zajednica

Michelin pilot power i pilot power 2ct iskustva

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova

stavio ih prosle sezone na k1, vozio ih cijelu sezonu.... po meni jako dobre gume...... klize po bijeloj liniji, istina, ali nije strasno.... vozio ih malo i po stazi, nisu pustile ni sekunde..... s tim da je to moja tek druga sezona, i meni su ovo prve nove gume na motoru, ja sam zadovoljan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Ja ponovo tvrdim, da se kolega ne zezne, dosta bolji izbor od Miselina je Metzeler i Danlop, te dvije gume za R motor su zakon ! Jedina validna ekpertiza je kad posle nove Miselinke(obicne, jer ne znam kakva je 2 CT) stavite nove M5 ili Danlop, tek tada se vidi ogromna razlika. 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzana GSXR 750 K8

Pa izmedju obicne miselin i 2ct je razlika ogromna. Ja je imam na motoru i prilicno sam zadovoljan. Fora sa tom gumom je sto je tvrdja po sredini, a sa strane je dosta meksa. Ne vozim nesto extremno, ali za sad nisam imao problem sa njom, sem po pesakim prelazima, tu kliza kao luda

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 567 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

stara je tema ali da pitam ipak,zanima me da li je na 2 ct gumama,konkretno miselin pilot power i pilot power 2ct,sredina na 2ct tvrdja od gume koja nije 2 ct a ivice iste,ili je sredina ista kao na ne-2ct gumi ,a ivice mekse? ako znate sta sam hteo da kazem :)

nasao ovo na internetu- The center of the 2CT's is the same compound as the Pilot Power. Only difference in 2CT's is softer compound found near the edges.ako je tako,2ct svakako bolji izbor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Ja mislim da je kod Power Pure 2ct sredina meksa od ivica, ja sam imao zadnju gumu i nesto mi se cini da se mnogo brzo izlizala, prednja je ostala ista a zadnja zamenjena za Dunlop

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 567 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

nebi trebalo da postoji moto guma kojoj je sredina meksa od ivica :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Ja mislim da je kod Power Pure 2ct sredina meksa od ivica, ja sam imao zadnju gumu i nesto mi se cini da se mnogo brzo izlizala, prednja je ostala ista a zadnja zamenjena za Dunlop

 

Sredina je naravno tvrdja, ali MPP2ct sredina je dosta mekana u poredjenju sa nekim touring gumama npr.

Trajanje je nekih 6-7000 max ili krace.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Beograd/Mirijevo
  • Motocikl: SV650

Jeste stara tema, ali da prenesem utiske. 

Imam MPP2 i upravo došao sa puta. Motor maksimalno natovaren, dve osobe. Po suvom fenomenalno!! Ali zaista, kad se zagreje drži kao blesava, potpuna kontrola i osećaj sigurnosti, lomi se i obara kako poželiš. Čak i tako natovaren motor.

Po mokrom, pakao!!! Od obaranja nema ni "O", kliza, beži, zanosi... veoma loše i nesigurno. Dovela me (nas) u par veoma rizičnih i po život opasnih situacija u saobraćaju. Brzina kretanja 60 km/h (konkretna situacija kad sam na blagoj krivini počeo proklizavati i ispravljati istu pravo u ogromni kiper! Krivina je vrlo blaga i dugačke, ispred Višegrada iz pravca Trebinja kad se ide), nisam prelazio više od 100km/h na parvcu. Mislio sam da je do puta kad je počeo ples prvi put, ali nije. Nastavilo se tako sve do Beograda gde god je bilo mokro.

 

Tako da ko putuje, moje iskustvo je zaobići ovu gumu!!! Ko vozi uglavnom po gradu, staza, kafići i želi da ima gumu lepog izgleda, onda je odlična.

Još jednom, po suvom je fenomenalna!!! Po mokrom, nikako!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja