Jump to content

Moto Zajednica

Licitacija vojnih Moto Guzzija

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: Harley big twin

U Kraljevu na aukciji gde sam bio motori u katastrofalnom mogu reci razocaravajucem stanju. Nisu paljeni od 95 godine menjaci zakovali , zmigavci gotovo svi polomljeni,hromovi zardjali auspusi sa rupama u rezervoarima santimetar rdje. A o klempi da negovorim prvo otkupis papire za licitaciju za 3000 din a onda za svaki motor koji hoces da licitiras kauciju od 6000 po motoru. A cene za djubre od 6500 pocetna do 120000 za krajnju cenu i svi su prodati kupcima iz srbije odnosno cetri firme koje su kao prodale kupcima u inostransvu. Isao sam do 85000 za jedan komad koji je iole normalno izgledao i nisam uzeo a na ove cene ide i pdv. Kauciju ko zna kad ce vratiti.Zanimljiva stvar da je samo deo motora bio tu u Kraljevu da se vidi a ostali su kupovani na nevidjeno odnosno da ih pogledas pre aukcije moras da predjes 500km uzduz i popreko po Srbiji.Danas gledam oglase registrovan guzzi 500 u dva puta boljem orginalnom stanju nego ovi sa aukcije 1000e ?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ja bio da pogledam ovde u N. Sadu , odem do kasarne prvo da se raspitam , pa ako mi je nesto interesantno - onda cu da uplacujem . Sa prijavnice pozovu oficira koji je zaduzen za to, dodje on - ja mu kazem zasto sam dosao - on pogleda mog suzukija i kaze " nema ovde nista za tebe " . Izvadi spisak ( svih vozila koja se prodaju ), a u njihovoj kasarni imaju samo nekoliko Tomosa ( T - 14 i T - 15 ).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Ja bio da pogledam ovde u N. Sadu , odem do kasarne prvo da se raspitam , pa ako mi je nesto interesantno - onda cu da uplacujem . Sa prijavnice pozovu oficira koji je zaduzen za to, dodje on - ja mu kazem zasto sam dosao - on pogleda mog suzukija i kaze " nema ovde nista za tebe " . Izvadi spisak ( svih vozila koja se prodaju ), a u njihovoj kasarni imaju samo nekoliko Tomosa ( T - 14 i T - 15 ).

Где си био Лијо? У којој касарни?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Avijacija .

Што не рече да те најавим :)))))

 

Nema potrebe, ja sam dodjem i najavim se :takoje: !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Gde je tačno taj privatni vojni otpad u blizini Mladenovca?

 

Na oko 10km od Mladenovca, prema Topoli, na ulasku u selo Belosavci, sa desne strane.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Moto Guzzi Nevada 750 '97, Honda CB750C '82

Otići ću sutra ili prekosutra, verovatno. ;)

 

Javi ako ima nesto zanimljivo od delova ;)

 

pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2830 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Izvinte, nisam vam ispričao...

 

 

 

 

Bio sam na otpadu kod Mladenovca, međutim, to je samo jedan plac na kome nema nikog. Ima nekoliko vojnih kamiona, gomile nekog starog gvožđa na kome se nazuru tragovi SMB.

 

Na kapiji stoji tabla sa brojem telefona, pa sam pozvao, čovek mi reče da ih ima nekoliko, da su u Beogradu, kod Laste na auto-putu. Treba da odem, ali, nikako da stignem. Cenu nije hteo da kaže telefonom, za stanje je rekao da su "solidni" (što je ekstremno rastegljiv pojam).

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Izvinte, nisam vam ispričao...

 

 

 

 

Bio sam na otpadu kod Mladenovca, međutim, to je samo jedan plac na kome nema nikog. Ima nekoliko vojnih kamiona, gomile nekog starog gvožđa na kome se nazuru tragovi SMB.

 

Na kapiji stoji tabla sa brojem telefona, pa sam pozvao, čovek mi reče da ih ima nekoliko, da su u Beogradu, kod Laste na auto-putu. Treba da odem, ali, nikako da stignem. Cenu nije hteo da kaže telefonom, za stanje je rekao da su "solidni" (što je ekstremno rastegljiv pojam).

 

E zato sto nisi ispricao dodjes mi pivo! Sutra!

Nadjemo se na pola puta - u Beogradu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Bio sam pre neki dan na otpadu u Paracinu na koji je stiglo 10-ak Falkonaca i cini mi se dva V35.Radnik koji je zaduzen za prodaju nije bio tu pa tako ne znam ni cenu motora,bio je neki pomocni radnik koji mi je pokazao motore i rekao da su tri falkonca vec "otisla".Motori su dugo stajali sa losom ili nikakvom konzervacijom tako da je potrebno raditi na njima,mada mogu da se voze i ovako malo zardjali i pogrebani.Ono sto je dobro je da su motori kompletni,barem Falkonci,35-ice nisam zagledao,znaci nije nista poskidano tipa karburator,paljenje,auspuh i sl. kao sto sam imao prilike da vidim motore koji dolaze sa otpada.Ako nista drugo ,lepo ih je videti toliko na jednom mestu kako nakon 40 godina sluzbe u vojsci cekaju nove vlasnike koji ce ih ponovo izvesti na drum.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 548 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: gilera runner 50/piaggio x9 500

prosle godine je moj cale hteo da kupi falkonca na vojnom otpadu u paracinu i da ga sredi, ali kad su mu rekli cifru ovaj se okrenuo i otiso...mnogo su im jake cene...

@Duki na kom si otpadu bio onom u centru ili kod auto puta?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja