BJBikers Forum: Licitacija vojnih Moto Guzzija - BJBikers Forum

Jump to content

Sign In »
Novi Član? Registruj Se! Pomoć

Dobrodošli!

Dobrodošli na podforum za prodaju motora i moto opreme naših forumaša, koji omogućava članovima zajednice međusobnu trgovinu sa više poverenja. Ovde se smeju prodavati isključivo vaše lične stvari, tj oprema i motori koje vi lično posedujete, a ne ostale stvari koje služe za preprodaju. Takođe, samo forumaši koji su već neko vreme na forumu i imaju preko 100 poruka imaju pravo da oglase svoje stvari, zato što želimo da ovde imamo samo oglase ljudi koji se međusobno makar malo poznaju. Svi ostali koji nemaju dovoljno staža na forumu ili koji imaju komercijalnu ponudu, mogu da koriste Oglasnik na sajtu i tamo postave svoj oglas.

Da bi ovakav način vođenja malih oglasa na sajtu uspeo, potrebno je da se svi pridržavamo pravila i uputstava.

Srećna prodaja!
  • 4 strana +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ova tema je zaključana

Licitacija vojnih Moto Guzzija Oceni temu: -----

#41 User is offline   tomerc 

• Drug član
  • PipPipPip
  • Grupa: Members
  • Broj Postova: 2773
  • Učlanio se: 19-June 08
  • LokacijaBatajnica

Napisao 17 September 2011 - 07:14 AM

View PostDutchman, on 17 September 2011 - 02:06 AM, said:

pre tri dana na licitaciji oduzetih vozila prodata honda cbr 900rr beshe 96 godishte za 800e ... ovo ako stigne na 200e po meni ili ce se zalete neke budale da dizu cenu , ja vec sad chuo od ujaka da ce onaj lik ka mladenovcu shto drzi privatni vojni otpad da otkupi gomilu , jer mu vec sad nudi sa prichom stizu za mesec dana za neke pare tipa 500e ...

moje mishljenje ima japanaca za 1000e po oglasima i mladjih i boljih , ovo greota platiti vishe od 200e . Da su 100e pa da kupim jedan da se igram Orange County Choppersa

I meni ovo izgleda kao namjestena licitacija za nekoga >:(
Korupcija u vojsci >:(
Preuzmi odgovornost. Nemoj da misliš "To nije moj posao". Kukavičluk je reći: "Šta ja mogu da uradim, ja sam samo obična osoba." Ne trebaš da sarađuješ sa svima, niti trebaš svačiju dozvolu da bi nešto promijenio. Zapamti: "Ako si primjetio da treba da se uradi, TI si taj koji to treba da uradi!"
0

#42 User is offline   Goshke 

• Enduro maniac
  • PipPipPip
  • Broj Postova: 2167
  • Učlanio se: 06-July 08
  • LokacijaBeograd/Krupanj
  • Motor:Yamaha XT 600 E 3TB

Napisao 17 September 2011 - 07:23 AM

@Dutchman - Ja sam bio pre neki dan na toj licitaciji, cbr900rr je izgledao, mogu reci sasvim solidno, a otisao je za 1100e, sto i nije puno. Ali auta su bila blaga katastrofa, kao i dosad, osim nekoliko primeraka, koje su kupili, naravno ljudi koji su tamo na svakoj licitaciji i kupuju sve sto valja...
0

#43 User is offline   Scapolo 

• Svrati ponekad
  • Pip
  • Broj Postova: 295
  • Učlanio se: 24-March 06
  • LokacijaBeograd

Napisao 17 September 2011 - 09:35 AM

kako god..ovo nece licitirati neko ko je jucer seo na motor...ovi motori su legende i oni imaju svoje ljubitelje , postovaoce i kupce,, znam bar za njih 10 u Srbiji sto ce da kupe radi trgovine,neki zato sto ih vole,,neki zbog papira,,njih 3-4 iz Hrvatske.. Austrije i Italije...
Da vrede 100e verovatno bi ih dali na vojni otpad pa ti dodjes i kupis ga na kilogram kao gvozdjuriju..ali neko je VS upalio lampice u glavi i malo razmislio..ili se nisu dogovori ko ce vise razgrabiti i preprodati pa nam se desila licitacija nama obicnim smrtnicima :zbunjen:

Ovi motori su raritet i vrede dosta u parama trgovcima , a u ljubuvi i zaludjenicima kupcima..
Sad je pitanje u kakvom su stanju koji motor i kako ti se posreci..

Ako od tri kompletiras jednog u originalu sto kazu imaju prodju i do 4-5000e.. a tek o delovima i da nepricam...
ilustracije radi

http://www.autoscout...px?id=198552953

http://www.autoscout...px?id=196360343

Zato ova cifra nekom zvuci mnogo a nekom malo..sve zavisi tko sta voli..ja bih iskreno dao 1000e za dobar primerak pa da stoji sa ovom mojom Hondom u garazi pa kad mi se cefne da se provozam po starinski sa slemom i okruglim cvikerima ,,,jbg

Honde Yamahe i ostale motore mozete da kupite za male pare i po licitacijama ali proslost i istoriju tesko...

p.s. Jedan savet za ove motore i aute sa zaplene i licitacija...znam za 4-5 slucajeva da ta vozila kad predju granicu budu oduzeta.. nasa carina i policija ti daju papire cisto za po Srbiji..tu si legalan . i uzmu ti pare..ali to ne prijave u zemlju odakle je auto ili motor ,,naravno jer bi tada dosla osiguravajuca kuca i uzela ..sto se desilo jednom mom drugaru sa BMW-om 520 2000g ?? mozes misliti ...lepo covek parkiro na HR granici i ostavio kljuceve i cao cao.. a sa nasima se sudi vec godinu dana...

Znaci svaka roba ima svog kupca zato drugari ko voli ko moze ko zeli nek proba da nabavi sebi deo istorije motociklizma..srecno i jeftino nam bilo
Riding to the Sunset
5

#44 User is offline   AcoHonda 

• Svrati ponekad
  • Pip
  • Broj Postova: 162
  • Učlanio se: 08-July 09
  • LokacijaCacak

Napisao 17 September 2011 - 10:03 AM

ovo nije jasno.Ta cena je za svaki pojedinacno ili za sve ukupno po mestima licitacije.
Zivkovic
0

#45 User is offline   Scapolo 

• Svrati ponekad
  • Pip
  • LokacijaBeograd

Napisao 17 September 2011 - 10:24 AM

Koliko sam ja "skontao" iz dokumentacije.. i platio 3000din nepovratno za pravo licitiranja... ti kad platis mozes da ides na sve licitacije po gradovima gde bude..znaci cipovao si se za sve...pocetna cena falkonaca i 35-ca je 65000din .. da bi licitrao motor treba da das 10 000din koje ti se vracaju ako nekupis tj ako neko izlicitira vise.. ako ga ti izlicitiras tih 10 000 ti se odbijaju tj racunaju u ukupnu cifru...
i koliko su mi objasnili potrebne su bar tri ponude po motoru da bi bio prodat... ako nebude guzve verovatno ce da ga daju za prvu izlicitiranu sumu...predostavljam
Riding to the Sunset
0

#46 User is offline   misa-pei 

• Drug član
  • PipPipPip
  • Broj Postova: 4057
  • Učlanio se: 07-January 08
  • LokacijaBeograd, Tresnja
  • Motor:Suzi Q, CBR 1000F Bedevija

Napisao 17 September 2011 - 11:12 AM

@Dutchman

Gde je tačno taj privatni vojni otpad u blizini Mladenovca?

Država je najveći neprijatelj naroda 
0

#47 User is offline   tomerc 

• Drug član
  • PipPipPip
  • LokacijaBatajnica

Napisao 17 September 2011 - 12:45 PM

View PostScapolo, on 17 September 2011 - 10:24 AM, said:

Koliko sam ja "skontao" iz dokumentacije.. i platio 3000din nepovratno za pravo licitiranja... ti kad platis mozes da ides na sve licitacije po gradovima gde bude..znaci cipovao si se za sve...pocetna cena falkonaca i 35-ca je 65000din .. da bi licitrao motor treba da das 10 000din koje ti se vracaju ako nekupis tj ako neko izlicitira vise.. ako ga ti izlicitiras tih 10 000 ti se odbijaju tj racunaju u ukupnu cifru...
i koliko su mi objasnili potrebne su bar tri ponude po motoru da bi bio prodat... ako nebude guzve verovatno ce da ga daju za prvu izlicitiranu sumu...predostavljam

Mozes li da okacis skenirana pravila?
Preuzmi odgovornost. Nemoj da misliš "To nije moj posao". Kukavičluk je reći: "Šta ja mogu da uradim, ja sam samo obična osoba." Ne trebaš da sarađuješ sa svima, niti trebaš svačiju dozvolu da bi nešto promijenio. Zapamti: "Ako si primjetio da treba da se uradi, TI si taj koji to treba da uradi!"
0

#48 User is offline   tomerc 

• Drug član
  • PipPipPip
  • LokacijaBatajnica

Napisao 26 September 2011 - 21:49 PM

Da li netko ima neke informacije?
0

#49 User is offline   bmw 

• Drug član
  • PipPipPip
  • Broj Postova: 1498
  • Učlanio se: 10-January 06
  • LokacijaLjubljana
  • Motor:BMW R1200C , BMW R1200GS, CBF 600 ABS

Napisao 29 September 2011 - 23:00 PM

Pošto je neko sigurno kupio te motore....
originalna dokumentacija (skenirano naravno), koja još nosi oznaku vojna tajna je na OVOM LINKU
strive for excellence , love your friends , speak the truth , practice fidelity and honor yor father and mother. These principles will master yourself , make you strong , give you hope and put you on the path to greatness.....
2

#50 User is offline   Scapolo 

• Svrati ponekad
  • Pip
  • LokacijaBeograd

Napisao 05 October 2011 - 12:11 PM

Jel gledao neko nesto,,jel se pazarilo .....
Riding to the Sunset
0

#51 User is offline   Krce 

• Svrati ponekad
  • Pip
  • View gallery
  • Broj Postova: 458
  • Učlanio se: 16-December 06
  • Lokacijauzice
  • Motor:Harley big twin

Napisao 05 October 2011 - 20:01 PM

U Kraljevu na aukciji gde sam bio motori u katastrofalnom mogu reci razocaravajucem stanju. Nisu paljeni od 95 godine menjaci zakovali , zmigavci gotovo svi polomljeni,hromovi zardjali auspusi sa rupama u rezervoarima santimetar rdje. A o klempi da negovorim prvo otkupis papire za licitaciju za 3000 din a onda za svaki motor koji hoces da licitiras kauciju od 6000 po motoru. A cene za djubre od 6500 pocetna do 120000 za krajnju cenu i svi su prodati kupcima iz srbije odnosno cetri firme koje su kao prodale kupcima u inostransvu. Isao sam do 85000 za jedan komad koji je iole normalno izgledao i nisam uzeo a na ove cene ide i pdv. Kauciju ko zna kad ce vratiti.Zanimljiva stvar da je samo deo motora bio tu u Kraljevu da se vidi a ostali su kupovani na nevidjeno odnosno da ih pogledas pre aukcije moras da predjes 500km uzduz i popreko po Srbiji.Danas gledam oglase registrovan guzzi 500 u dva puta boljem orginalnom stanju nego ovi sa aukcije 1000e ?!
0

#52 User is offline   drumskalisica 

• Ne silazi
  • PipPipPipPip
  • Broj Postova: 6648
  • Učlanio se: 10-June 08
  • LokacijaNovi Sad, Srbija
  • Motor:Suzuki GS 400, MZ ETZ 150, Piaggio Zip, Tomos Targa, Jawa 90 Roadster , Honda XL 250 R

Napisao 05 October 2011 - 22:38 PM

Ja bio da pogledam ovde u N. Sadu , odem do kasarne prvo da se raspitam , pa ako mi je nesto interesantno - onda cu da uplacujem . Sa prijavnice pozovu oficira koji je zaduzen za to, dodje on - ja mu kazem zasto sam dosao - on pogleda mog suzukija i kaze " nema ovde nista za tebe " . Izvadi spisak ( svih vozila koja se prodaju ), a u njihovoj kasarni imaju samo nekoliko Tomosa ( T - 14 i T - 15 ).
Dok curi - dobro je, znaci da ima ulja !
  Mazano ne skripi - kazu stari ljudi
Posted Image
0

#53 User is offline   DzOkS 

• Мангулице
  • PipPipPip
  • View gallery
  • Grupa: CS Admini
  • Broj Postova: 4463
  • Učlanio se: 14-September 08
  • LokacijaНОВИ САД
  • Motor:BMW F 650

Napisao 05 October 2011 - 22:45 PM

View Postdrumskalisica, on 05 October 2011 - 22:38 PM, said:

Ja bio da pogledam ovde u N. Sadu , odem do kasarne prvo da se raspitam , pa ako mi je nesto interesantno - onda cu da uplacujem . Sa prijavnice pozovu oficira koji je zaduzen za to, dodje on - ja mu kazem zasto sam dosao - on pogleda mog suzukija i kaze " nema ovde nista za tebe " . Izvadi spisak ( svih vozila koja se prodaju ), a u njihovoj kasarni imaju samo nekoliko Tomosa ( T - 14 i T - 15 ).

Где си био Лијо? У којој касарни?

#54 User is offline   drumskalisica 

• Ne silazi
  • PipPipPipPip
  • Motor:Suzuki GS 400, MZ ETZ 150, Piaggio Zip, Tomos Targa, Jawa 90 Roadster , Honda XL 250 R

Napisao 05 October 2011 - 22:49 PM

Avijacija .
Posted Image
0

#55 User is offline   DzOkS 

• Мангулице
  • PipPipPip
  • View gallery
  • Grupa: CS Admini
  • Broj Postova: 4463
  • Učlanio se: 14-September 08
  • LokacijaНОВИ САД
  • Motor:BMW F 650

Napisao 05 October 2011 - 23:06 PM

View Postdrumskalisica, on 05 October 2011 - 22:49 PM, said:

Avijacija .

Што не рече да те најавим :)))))

#56 User is offline   drumskalisica 

• Ne silazi
  • PipPipPipPip

Napisao 06 October 2011 - 03:18 AM

View PostDzOkS, on 05 October 2011 - 23:06 PM, said:

View Postdrumskalisica, on 05 October 2011 - 22:49 PM, said:

Avijacija .

Што не рече да те најавим :)))))

Nema potrebe, ja sam dodjem i najavim se :takoje: !
Posted Image
0

#57 User is offline   tomerc 

• Drug član
  • PipPipPip
  • LokacijaBatajnica

Napisao 09 October 2011 - 16:38 PM

Da li je itko ista vidio, slikao ili kupio?
0

#58 User is offline   boki.64 

• Drug član
  • Grupa: Urednici Foruma
  • Broj Postova: 2775
  • Učlanio se: 06-February 09
  • LokacijaNBgd
  • Motor:TA600 PD10

Napisao 09 October 2011 - 17:51 PM

View Postmisa-pei, on 17 September 2011 - 11:12 AM, said:

Gde je tačno taj privatni vojni otpad u blizini Mladenovca?

Na oko 10km od Mladenovca, prema Topoli, na ulasku u selo Belosavci, sa desne strane.
Nikad nisi suvise star da bi imao srecnu mladost!

Kad zaćutim, okrenem se i odem. To ne znači da si ti pobedio. To znači da nisi vredan mog vremena.

#59 User is offline   misa-pei 

• Drug član
  • PipPipPip
  • Broj Postova: 4057
  • Učlanio se: 07-January 08
  • LokacijaBeograd, Tresnja
  • Motor:Suzi Q, CBR 1000F Bedevija

Napisao 09 October 2011 - 21:32 PM

Hvala, Boki :zdravo:
Država je najveći neprijatelj naroda 
0

#60 User is offline   tomerc 

• Drug član
  • PipPipPip
  • LokacijaBatajnica

Napisao 15 October 2011 - 22:36 PM

View Postmisa-pei, on 09 October 2011 - 21:32 PM, said:

Hvala, Boki :zdravo:

Javi ako vidis ove Moto Guzzije ;)
0

• 4 strana +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

1 korisnik(a) čita ovu temu
0 members, 1 guests, 0 anonymous users