Jump to content

Moto Zajednica

MZ & Jawa Skup

Da li ste za MZ & Jawa zajednicki skup  

46 članova je glasalo

  1. 1. Da li ste za MZ & Jawa zajednicki skup

    • Da
      43
    • Ne
      2
    • Mozda
      1


Recommended Posts

  • Zainteresovan, 577 postova
  • Lokacija: KRALJEVO
  • Motocikl: TS 250/3,ES 125 TROPHY , ,Yamasaki 150 skuter,

Jel Bela reka najbliza ljudima koji voze JAWE.Sta je falilo Svilajncu na moravi ili Strmostenu pa da se malo vozimo a ne vecini da bude okupljanje na desetak km od kuce.

 

To se onda zove izlet mozes i peske da dodjes

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Pošto ne živim zajedno sa decom, viđamo se jedino Nedeljom. Nedelja je naš porodični praznik, nešto što se čeka i čemu se raduje. Šta će se raditi Nedeljom planira se daleko ranije pa imamo nekoliko narednih isplaniranih Nedelja.

 

Nedeljom nikada ništa ne planiram niti idem bilo gde, gasim telefone i pripadam samo deci.

 

25. septembra je Nedelja i ja ću doći. Prvi ću doći da bih prvi i otišao jer znam da će me deca nestrpljivo čekati. Obećao sam i neću ih prevariti.

 

Ne kupujem ništa, daću para na licu mesta koliko je potrebno.

 

Lorde, kako imaš nameru da dođeš prvi mogli bismo zajedno donde, a?

Ne bih lutao, znači mi svaki minut.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Jel Bela reka najbliza ljudima koji voze JAWE.Sta je falilo Svilajncu na moravi ili Strmostenu pa da se malo vozimo a ne vecini da bude okupljanje na desetak km od kuce.

 

To se onda zove izlet mozes i peske da dodjes

 

 

Druže, ako ti ne odgovara, ti skup organizuj kad želiš i gde želiš a ja ću se potruditi da dođem. Eto, tako.

 

 

 

Bravo Vujo! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4126 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Jel Bela reka najbliza ljudima koji voze JAWE.Sta je falilo Svilajncu na moravi ili Strmostenu pa da se malo vozimo a ne vecini da bude okupljanje na desetak km od kuce.

 

To se onda zove izlet mozes i peske da dodjes

 

Ja sam ih podrzao jer imam neka posla u Bg... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Vujo, može. Ima ovde moj broj pa se čujemo ovog vikenda.

 

Kataklinger, ništa ne fali Svilajncu i Strmostenu sem $$. Ovo i nije skup nego baš izlet, okupljanje.

 

A i ovo jezero nije overeno, red je da nadoknadimo taj propust :takoje:

 

 

 

Malo dalje neki drugi put :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: wien
  • Motocikl: mz es 175/2 bmw r1200 c indipendet

mozda jawe ne mogu da izdrze dugo putovanje da se mozda ne pokvare, neznam nisam vozio nikad te jawe, valjda se previse zagreju pa nemogu vise od desetak km moraju u jezero da se lade :zvizduk:

Jel Bela reka najbliza ljudima koji voze JAWE.Sta je falilo Svilajncu na moravi ili Strmostenu pa da se malo vozimo a ne vecini da bude okupljanje na desetak km od kuce.

 

To se onda zove izlet mozes i peske da dodjes

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Za Jawe znam koliko se (ne) greju.

 

A možda MZ-i ne mogu dalje od Svilajnca, iz sličnih razloga ? Kad ste već počeli (a još se nismo videli) :moto3:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4126 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Za Jawe znam koliko se (ne) greju.

 

A možda MZ-i ne mogu dalje od Svilajnca, iz sličnih razloga ? Kad ste već počeli (a još se nismo videli) :moto3:

 

 

 

Za mog mz-a znas... 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

mozda jawe ne mogu da izdrze dugo putovanje da se mozda ne pokvare, neznam nisam vozio nikad te jawe, valjda se previse zagreju pa nemogu vise od desetak km moraju u jezero da se lade :zvizduk:

Jel Bela reka najbliza ljudima koji voze JAWE.Sta je falilo Svilajncu na moravi ili Strmostenu pa da se malo vozimo a ne vecini da bude okupljanje na desetak km od kuce.

 

To se onda zove izlet mozes i peske da dodjes

 

 

Najgluplji post na forumu.

A i overi ovu temu, značiće ti nekad:

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/71181-kako-je-umro-srpski-jezik-i-pravopis/

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 444 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Honda CBR 1000 f

Mislim da nema vise smisla ovo prozivanje! Dajte ljudi spustite malo loptu,ja cu na druzenje doci zbog ljudi a ne zbog toga ko sta vozi,moze da vozi i biciklo nije mi bitno! Prema tome ko hoce neka dodje a ko nece neka zadrzi svoje misljenje za sebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ljudi, manite se toga koji se motor vise greje, dal moze il ne moze, ciji je bolji , duzi, i.t.d. . . .

Ja sam dugo vremena vozio Jawu, promenio ih nekoliko ( razlicitih modela, slatko se navozao sa njima. Dugo vremena sam i na MZ - u, i MZ-a sam nekoliko promenio, trenutno imam cetri komada, imam trenutno i Jawu 90 roadster i sta da vam kazem ? I jedan i drugi motor imaju svoje dobre strane i svoje lose strane ! Kako god da ih meris opet na kraju izadje na isto , a to je da su tu negde - jedan do drugog. Na netu se moze naci gomila putopisa i sa jednim i sa drugim motorom, takodje se moze naci na dosta pljuvanja po oba motora. U principu dal ce neki motor biti dobar ili los - najvise zavisi od vlasnika i kako on odrzava taj motor. Ako ga odrzava kako treba - navozice se. Ako ga ne odrzava ( a to je uglavnom slucaj kod nas ) - pljuvace po njemu kolko god moze ( naravno - uvek je motor kriv - vlasnik nikad ) !

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Nego Lijane, dolaziš li ti ?

 

 

Planirao sam, mada mi je situacija dosta slozena. Para nemam, al ce se za to naci. Imam neke obaveze ( moram ici do Cacka ), Ovde kod kuce imam dosta posla ( jedva sam se otarasio zeta - sad jos cistim kucu od njegovih stvari ) . i. t. d.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova
  • Lokacija: KRALJEVO
  • Motocikl: TS 250/3,ES 125 TROPHY , ,Yamasaki 150 skuter,

mozda jawe ne mogu da izdrze dugo putovanje da se mozda ne pokvare, neznam nisam vozio nikad te jawe, valjda se previse zagreju pa nemogu vise od desetak km moraju u jezero da se lade :zvizduk:

Jel Bela reka najbliza ljudima koji voze JAWE.Sta je falilo Svilajncu na moravi ili Strmostenu pa da se malo vozimo a ne vecini da bude okupljanje na desetak km od kuce.

 

To se onda zove izlet mozes i peske da dodjes

Za Jawe znam koliko se (ne) greju.

 

A možda MZ-i ne mogu dalje od Svilajnca, iz sličnih razloga ? Kad ste već počeli (a još se nismo videli) :moto3:

Svi su me pogresno shvatili.Nisam pomenuo koji motor moze kolilo,ako ga vlasnik odrzava i vozi redovno svaki moze gde hoces/Poenta mog pitanja je dase momci iz Beograda okupljaju blizu kuce a mi iz unutrasnjosti ima da vozimo 150 do 200 km u jednom pravcu i samo sam pitao zasto se ne okupimo negde da podelimo kilometrazu pa svi vozimo po stotak.

 

Srecno sa okupljanjem Mladi ANdreja je mlad pa je tako i odreagovao na moj post a ti Lorde si me bolje shvatio i tako si i odgovorio.Nema se para ajde da se sto vise nas skupi koji smo u okolini a ostali ako mogu bice lepo ako ne onda nekom drugom prilikom i to je posteno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Nema teorije da dođem. >:(>:(>:(>:(>:(>:(

 

Selim se, napravio sam krš u dva stana i sada dalje nema, moram da završim sa tim. Što je još gore zdravlje mi ne valja a to nisam očekivao.

 

Pre neki dan Vule je uzeo aparat za pritisak pa smo se zezali sa njim. Međutim zezanja nema, pokazao je 200 sa 147. Nakon toga otišao sam u Urgentni jer su mi telefonom lekari iz Hitne pomoći rekli da je neizvesno da li ću dobiti šlog ili infarkt ali jedno od ta dva obavezno.

 

Što je još gore meni nije ništa, osećam se kao i obično što znači da ja to dugo vučem i da sam se ceo adaptirao na takvo stanje.

 

OK, izbacim so, izbacim kiselu vodu, izbacim kafu... i ništa, blago poboljšanje ali je i dalje visok.

 

I sad sa tim visokim pritiskom treba da cimam ovaj ostatak stvari. Sedim u kolima po ceo dan na 50 stepeni jer moram, šta ću, od toga živim.

 

Od tog početnog osećaja da mi nije ništa stigao sam do neviđene panike: svaki čas mi se vrti u glavi, brzo slabim i lako se umaram, posle jela moram da se srušim u krevet, nemogu drugačije, telo ne sluša.

 

A kao to nije problem rešiti, piješ lekove ceo život i OK, stvar se drži pod kontrolom.

 

E, nemam nameru da pijem lekove ceo život od 40. godine života. Ma nikako, na to me ništa neće naterati. Ili sam zdrav i normalan kao sav ostali svet ili neka idem u pizdu lepu materinu takav kljakav.

 

To što imam dvoje dece tera me da opet uradim analize i da se vidi šta dalje inače da sam samo ja u pitanju NI PO KOJU CENU NE BIH OTIŠAO TAMO PONOVO.

 

Da se ne zamaram a treba da se preselim. Da se ne izlažem opterećenju po visokoj temperaturi a vozim po ceo dan na ovoj vrućinštini. Da jedem bljutavo i bezukusno. Da kafu mirišem izdaleka. Da zaboravim na alkohol u bilo kom obliku i to trajno. Kiselu vodu nikako da ne pijem, pa šta koji kurac da pijem kad sam po ceo dan u kolima, znojim se, popijem oko 3 litre tečnosti. Probao sam onu gadost od Rose, stvarno je za bolesne.

 

Stvarno neznam šta ću ali da pijem neke lekove i narednih 40 godina ne pada mi na pamet.

 

Možda bi trebao da budem zabrinut ili uplašen ali ne, besan sam do poslednjeg atoma svog bića. Nisam ni pola uradio od onoga što sam u životu naumio i sad da me kljukaju lekovima, naprave invalida...

 

Bolje bre da se drogiram "ostatak života" nego da brojim zrnca soli i nosam tablete po džepovima.

 

Nego deca su tu, moram da trajem.

 

O živote, jebem li te!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Vujo nemoj da ocajavas uvek ima gore od goreg Glavu gore nedaj se Evo ja sam juce dovezao oca iz bolnice amputirali mu nogu nije ostalo pola od coveka kakav je bio ali zivot mora dalje i mi svi moramo da zivimo sa novonastalom situacijom Ali ko sto si rekao tu su nasa deca nase najvece blago pa moramo dalje0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Dolazim ako ne budem radio a kod mene se to nikad nezna.

LJudi nemojte da ste na kraj srca obe marke su ok a sale nikad dosta. Da neko od Vas kaze nesto za mz ja se nebih ljutio znam za salu, oseti se kad neko zeza a kad se sali, eto rece Peca kako nikad nije vozio javu, pa Peca ne vozi ni mz nego ga gura i to cesto uzbrdo :):):)

Dakle vise smeha!

Vujo to vazi i za tebe oce pritisak od nervoze i sekiracije, baci to a za selidbu zovi drustvo u pomoc moze druzenje i na Karaburmi ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja