Jump to content

Moto Zajednica

MZ & Jawa Skup

Da li ste za MZ & Jawa zajednicki skup  

46 članova je glasalo

  1. 1. Da li ste za MZ & Jawa zajednicki skup

    • Da
      43
    • Ne
      2
    • Mozda
      1


Recommended Posts

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Bio sam malopre na Jawa forumu, ljudi su letos napravili jedan njihov skup ( hteo sam i ja ici, ali nisam mogao. Takodje su hteli da naprave jos jedno okupljanje ove godine, ali imaju problem ko i mi - nedostatak novca, vremena i slicno.

Pala mi je na pamet ideja da mozda ne bi bilo lose da pravimo zajednicki skup. Ideju sam dobio gledajuci slike sa : http://www.emmenrausch.com/home/

MZ skupa u Nemackoj gde svake godine dodje i dosta ljudi sa njihovim Jawama. Ipak su to motori koji su pravljeni u isto vreme kad i MZ, prodavali se po celom svetu, dvotaktni . . .

Sta mislite o tome ? Nas nema puno, Jawarosa jos manje, a druzenje bi trebalo da bude dobro. Evo napravio sam glasanje, a svako moze da napise i komentar - sta misli o tome, pa mozda da iduce godine nesto organizujemo zajedno, il mozda da mi organizujemo jedan skup na prolece, oni drugi u jesen , il vec kako se dogovorimo . . .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4126 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Ja sam za!!! Isto sam na Jawa forumu, hteo sam da dodjem na njihov skup ali me nedostatak sredstava sprecio... 1zvizduk.gif

 

Inace odlicna ideja!!!! 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: nis - bela crkva
  • Motocikl: voshod 3m, moto guzzi falcone

iako mi je jawa sinonim za skart robu (poredjenja tipa prolupao ko jawa pred generalku ili smara se ko jawa u shupu) nemam nista protiv. ako nista drugo, nekad je tu vladala ostra konkurencija i svadje ko je bolji - jawa ili mz (sto se mene tice bezvezno pitanje... :zvizduk: )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 265 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: VN 750 custom

Naravno ZA okupljanje.

Jutros dosao sa skupa u plani pa jos nisam bas progledao, a nisam ni tamo gledao bas, ali na skupu u SD Palanci sam video par likova sa prslucima MZ Kluba :takoje: tako da njima ne bi trebalo da bude tesko da se organizuju i :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: nis - bela crkva
  • Motocikl: voshod 3m, moto guzzi falcone

pa i ja sam znao par jawa koje su bile dobre, ali to je manje od 1% svih jawa za koje znam, i njihovi vlasnici su maltene svakog dana nesto cackali na njima da bi bile takve kakve su. pa opet su prilicno cesto crkavale u odnosu na mz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Na forumu JKS ima nas od Vrbasa preko Požarevca i Kruševca pa sve do Sokobanje.

 

Većina je u tehnički ispravnom i voznom stanju, nekoliko potpunih restauracija je u toku i jedna custom 638 :moto3:

 

@ miloshenda : Toni je odavno na našem forumu a što se tiče postera, nisu trebali da propuste :hej:

 

hyJbG_jkslogo.jpg

 

 

 

 

Inače, glasao sam za DA :zdravo:

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Mladenovac, Markovac
  • Motocikl: ČZ 175

LJudi ovu temu je lija postavio da vidimo dali su ljudi za zajedničko okupljalje ili ne a ne koji je motor bolji. Ja sam za zajedničko okupljalje, ipak je druženje najbitnija stavka, a svi imamo različita iskustva i počlede na svet. Ja moju ČZ-tku obožavam i to nemože niko da pobije :moto3:. Pozzzzzdrav za sve.

 

 

A da i ja sam glasao za DA :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova
  • Lokacija: KRALJEVO
  • Motocikl: TS 250/3,ES 125 TROPHY , ,Yamasaki 150 skuter,

CVAJA JE CVAJA i vozaci bolo kojeg od ova dva motora su za postovanje jer su to motori koje ne mozes samo da vozis vec moras i da mu das deo duse

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 265 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: VN 750 custom

Vec osecam miris mesavine u vazduhu :lol:

Lokacija za pocetak moze centralna srbija jer je na pola puta, a kasnije moze i da se sara malo, da ne bude da neki uvek putuju dosta a neki malo.

Na okupljanju JKS smo imali ljude koji su presli i po 200km u jednom pravcu da bi se videli par sati.... :moto3: Koliko se secam najblizi je bio na 20ak km od lokacije okupljanja ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4126 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Vec osecam miris mesavine u vazduhu :lol:

Lokacija za pocetak moze centralna srbija jer je na pola puta, a kasnije moze i da se sara malo, da ne bude da neki uvek putuju dosta a neki malo.

Na okupljanju JKS smo imali ljude koji su presli i po 200km u jednom pravcu da bi se videli par sati.... :moto3: Koliko se secam najblizi je bio na 20ak km od lokacije okupljanja ...

 

 

Lepo!!! evo naprimer svake godine preko 200km idem do skupa u jednom pravcu.. ove godine 640km napravio.. 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ma i MZ i Jawa su dobri motori ako se paze, maze i odrzavaju kako treba, pa nema potrebe da o tome raspravljamo. Mislim da u ova krizna ( teska ) vremena treba da zbijemo redove i da se druziomo

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Temu pratim i ništa ne komentarišem jer želim da vidim što više iskazanih mišljenja.

 

Za mene, ova je inicijativa važna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 381 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Suzuki GS500E

Podržavam ideju za zajednički skup ali ne mogu da obećam da ću moći da prisustvujem iz finansijskih razloga mada ću se potruditi da ako do skupa bude bilo,dođem i ja.Imao sam ranih 90-tih (u doba šverca benzina iz Bugarske) Jawu Twinsport i fino sam se vozio nekoliko godina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 444 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Honda CBR 1000 f

Ma ljudi bitno je druženje sve je ostalo manje više stvar ukusa! Nego hajde da organizujemo nešto još jednom dok nas vreme služi!1moto3.gif Pa makar i sa prasićima za na ražnju!1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4126 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Ma ljudi bitno je druženje sve je ostalo manje više stvar ukusa! Nego hajde da organizujemo nešto još jednom dok nas vreme služi!1moto3.gif Pa makar i sa prasićima za na ražnju!1lol.gif

 

Prasici obavezno!!! 1lol.gif

 

Nego drugovi po taktu predlozili mesto Avalsko jezero1moto3.gif svima je blizu... 1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Nije BRE Avalsko jezero, Šumi BRE :D

 

Jezero se zove Bela Reka. Kod skretanja za Vrčin na Avalskom putu, pa još 10km. A može i kroz Ripanj, od centra Ripnja ima još 4-5km.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja