Jump to content

Moto Zajednica

Manualni španer CBR 600F3 1998

Recommended Posts

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: NOVI SAD
  • Motocikl: Vstrom T-Max 500

Pozdrav ljudi,

 

dali znate jel neko pravi te manualne španere lanca bregaste i prodaje ili možda neko sa foruma je pravio pa zna da napravi da mu platim da se nemučim da skidam svoj španer uzimam mere tražim strugara ovako ako neko može da napravi puno bi mi značilo a i siguro je sve proučio gde,šta,kako i kad dodje samo skinem stari i stavim manualni.Inače radi se o Hondi CBR 600 F3 1998 god, sad je počeo lanac da se čuje kad upalim motor i kasnije prestane a to me nervira sigurno španer zeza. :'(

 

Hvala unapred!

Meda Novi Sad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uploader, 419 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: GSXR 600

Pa skini ga, odnesi kod nekog iole pismenog strugara i napravićeti španer za dva tri sata, odmah ga namestiš na motor i vozi. Šta komplikuješ.<br>

 

<div><br></div><div>Pretraži slike za "MCCT". Izaberi nekoliko najjasnijih i odštampaj ih. Kupi jedan šraf M8 od 10cm i da bude najtvrđi. Trebaju ti i dve matice M8. Parče aluminijuma kupi na nekom otpadu, ako ga strugar nema i to je to.</div>

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: NOVI SAD
  • Motocikl: Vstrom T-Max 500

Mislio sam sebi da olakšam pošto neznam ama baš ni jednog strugara voljnog da se time bavi znam ove veće firme gde sam i bio al kod njih otprilike ostavi pa ćemo videti šta možemo a takav odgovor obožavam pa još kad mi kaže šta će mi jel ja hoću da budem pametniji od fabrike.... sta da ti kazem dalje.U svakom slučaju hvala na pomoći!

 

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja