Jump to content

Moto Zajednica

Digitalni km/h - pomoc

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Drugari pomagajte,upravo moj drugar i ja radimo preradu prednje maske i fara na Hondu CBR 400rr i stavljamo od Benelli Tornado ali imamo veliki problem sa satom za merenje brzine jer je mehanicki i dosta je dubok zbog mehanizma i ne moze da stane od fara koji se takodje nalazi na sredini.Obrtomer i sat za temperaturu su dosta tanji i mogu nekako da se uglave ali ovaj nikako.Znam da postoje univerzalni digitalni satovi ka sto su "KOSO" ali nam je to preskupa investicija pa smo pokusali da nadjemo neki brzinomer za biciklu ali su oni previse mali i uglavnom nemaju pozadinsko osvetljenje.Prevrtao sam i internet ceo dan u nadi da cu naci nesto slicno ali nista.Vidjao sam i neke kineske skutere koji nose digitalne satove ali nigde nisam uspeo da nadjem.Ako neko ima neki predlog ili ako zna gde mogu da nadjem nesto od ovog bio bi mu veoma zahvalan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750 TURBO

pozdrav. imam koso digi instrument. platio u nemačkoj kod luisa 70 evrija i dobio bodove na luis fun card. lepo stoji na mom suzukiju ali nisam zadovoljan kako radi ili neznam podesiti. brzinomer nepokazuje tačno tj otprilike 40 posto brzine. stavio sam opseg točka i ostalo. i ništa. obrtomer je malo lenj ali pokazuje koliko toliko. nije to puno para a i lepo izgleda sa plavim osvetljenjem. ima lampicu žmigavaca, ulja,m dugog svetla neutral menjača, pokazivač nivoa goriva.dosta. ako nekom treba možda bih ga i prodao pošto na strit fajteru bolje izgleda samo obrtomer sa kazaljkom i lampisama a brzinomer od bicikle. govorim o pravom strit fajteru, tu neračunam one sa pijačnom maskom i kinsekim led diodama naravno. za koji dan cu staviti mog suzukija slike da vidiš kako to izgleda. zapravo imam puuuno ideja ali malo vremena da sve to i uradim.pozdrav od neponosnog vlasnika srad suzukija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja