Jump to content

Moto Zajednica

Spisak prodavnica moto opreme po gradovima

Recommended Posts

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: YAMAHA FZS 1000

Xtreme - www.xtreme.co.yu - Alpinestars           Da li postoji novi sajt posto ovaj nije u funkciji???

www.xtreme.co.rs        pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: smederevo

''Kosač'' Smederevo prodaja i servis,rezervni delovi  STIHL,VIKING,LABIN-PROGRES-LOMBARDINI, HAKO, YAMAHA, KEEWAY, MASSTEHNIC MOTORI, KMH-LEOPARD...

16. Oktobra 29

11300 SMEDEREVO

Republika Srbija

 

Tel: 026/231-534

      026/ 619-377

 

E-mail: kontakt@kosac-sd.co.rs

 

Kontakt osoba: Saša Banović-Belić

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 501 postova
  • Lokacija: Beograd

''Kosač'' Smederevo prodaja i servis,rezervni delovi  STIHL,VIKING,LABIN-PROGRES-LOMBARDINI, HAKO, YAMAHA, KEEWAY, MASSTEHNIC MOTORI, KMH-LEOPARD...

16. Oktobra 29

11300 SMEDEREVO

Republika Srbija

 

Tel: 026/231-534

       026/ 619-377

 

E-mail: kontakt@kosac-sd.co.rs

 

Kontakt osoba: Saša Banović-Belić

 

izgoreo kosac do temelja, unutra bilo 20-ak motora

 

a taman sam mislio da odradim jedan servis kod njih >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha 1200 Super Tenere

Sta se desava sa  "Markos" Suzuki,na Dorcolu,niko ne spominje,ni adresu ni kontakt fon???Postoji...ja bio ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

Sve prodavnice sa ovog spiska prodaju uglavnom dodatnu opremu ili neke potrosne delove.

Postoji li u BG-u neka prodavnica sa pre svega mehanickim delovima za motore,

npr. meni treba hladnjak i far za Hondu cb 500 S

 

Hvala

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Ivanjica

Sve prodavnice sa ovog spiska prodaju uglavnom dodatnu opremu ili neke potrosne delove.

Postoji li u BG-u neka prodavnica sa pre svega mehanickim delovima za motore,

npr. meni treba hladnjak i far za Hondu cb 500 S

 

Hvala

 

Zdravo,

 

Mislim da je teško naći prodavnicu ili radnju samo sa mehaničkim delovima za motorcikle, ono što može da se nađe u Srbiji u ovom trenutku su ljudi koji mogu da nabave od preko nov deo kao i da poruče. Ovo iziskuje dosta vremena, lično sam sarađivao sa jednim Holandskim magacinom delova za Evropu i mogu vam reći da su delovi izvanredni i originalni MADE IN JAPAN. Vreme za koje je deo stigao je bilo poooodugo jer za neke sam čekao da stignu direktno iz Japana jer nisu imali na lageru. Porudžbine isključivo radim za naš servis a bilo bi ekstra kada bi imali takav jedan magacin u okolini bar Mađarska, Hrvatska, Makedonija ili slično. Motorcikala je sve više u Srbiji pa se nadam da će i biti pozitivnih reakcija po tom pitanju. Da i da skrenem pažnju, ukoliko deo koji bi ste poručili košta 100 € računajte da će država dodati još toliko za carinu, e tu leži naš problem.

 

Sve najbolje,

 

Boris

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

Hvala na informaciji.

Pribojavao sam se ovakvog odgovora. Postoji jos jedan nacin da se dodje do nekog dela za motor a to je da vam neko napravi kopiju vaseg neispravnog dela. Tako je meni npr. covek iz Indjije napravio hladnjak za Hondu za 100 eur za 2 dana a originalni kosta 700 eur jos bi cekao na njega par meseci. Dobre zanatlije bi mozda mogle da iskoriste to sto kod nas nema dobro opremljenih prodavnica delova za motore i da pocnu da se bave kopiranjem istih  ;)

Jos kad bi sad neko okacio spisak radionica koje proizvode delove za motore...

 

Nesto nalik ovome:

 

1. Proizvodnja hladnjaka za motore u Indjiji.........022/553-287

2. Pravljenje farova i vizira............................Ivan kod Dusanovackog mosta

3.....

4...

 

Ko zna dalje nek se nadoveze, ne bi bilo lose da postoji objedinjeni spisak ovakvih zanatskih radnji kao sto postoji spisak prodavnica.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Hvala na informaciji.

Pribojavao sam se ovakvog odgovora. Postoji jos jedan nacin da se dodje do nekog dela za motor a to je da vam neko napravi kopiju vaseg neispravnog dela. Tako je meni npr. covek iz Indjije napravio hladnjak za Hondu za 100 eur za 2 dana a originalni kosta 700 eur jos bi cekao na njega par meseci. Dobre zanatlije bi mozda mogle da iskoriste to sto kod nas nema dobro opremljenih prodavnica delova za motore i da pocnu da se bave kopiranjem istih  ;)

Jos kad bi sad neko okacio spisak radionica koje proizvode delove za motore...

 

Nesto nalik ovome:

 

1. Proizvodnja hladnjaka za motore u Indjiji.........022/553-287

2. Pravljenje farova i vizira............................Ivan kod Dusanovackog mosta

3.....

4...

 

Ko zna dalje nek se nadoveze, ne bi bilo lose da postoji objedinjeni spisak ovakvih zanatskih radnji kao sto postoji spisak prodavnica.

 

Pohvalno čovek.

 

Ali da se napravi nova tema jer ovu temu sam zamislio da bude spisak REGISTROVANIH prodavnica koje daju fiskalne račune i imaju robu na zalihama.

Trebalo bi napraviti spisak zanatlija koji mogu da urade nešto kao što su roll barovi, nosači za kofere, viziri za motore, presvlačenje sedišta... i sl. Ali opet napraviti razliku između onih registrovanih i onih koji rade na crno.

 

Delove za Hondu bi trebalo da ima uvoznik za taj brend. Ako ih nema sigurno postoji neki razlog. Najčešće je to nedovoljna potražnja u odnosu na procenjene troškove nabavke i troškove čučanja uloženih para.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Hvala na informaciji.

Pribojavao sam se ovakvog odgovora. Postoji jos jedan nacin da se dodje do nekog dela za motor a to je da vam neko napravi kopiju vaseg neispravnog dela. Tako je meni npr. covek iz Indjije napravio hladnjak za Hondu za 100 eur za 2 dana a originalni kosta 700 eur jos bi cekao na njega par meseci. Dobre zanatlije bi mozda mogle da iskoriste to sto kod nas nema dobro opremljenih prodavnica delova za motore i da pocnu da se bave kopiranjem istih  ;)

Jos kad bi sad neko okacio spisak radionica koje proizvode delove za motore...

 

Nesto nalik ovome:

 

1. Proizvodnja hladnjaka za motore u Indjiji.........022/553-287

2. Pravljenje farova i vizira............................Ivan kod Dusanovackog mosta

3.....

4...

 

Ko zna dalje nek se nadoveze, ne bi bilo lose da postoji objedinjeni spisak ovakvih zanatskih radnji kao sto postoji spisak prodavnica.

 

Pohvalno čovek.

 

Ali da se napravi nova tema jer ovu temu sam zamislio da bude spisak REGISTROVANIH prodavnica koje daju fiskalne račune i imaju robu na zalihama.

Trebalo bi napraviti spisak zanatlija koji mogu da urade nešto kao što su roll barovi, nosači za kofere, viziri za motore, presvlačenje sedišta... i sl. Ali opet napraviti razliku između onih registrovanih i onih koji rade na crno.

 

Delove za Hondu bi trebalo da ima uvoznik za taj brend. Ako ih nema sigurno postoji neki razlog. Najčešće je to nedovoljna potražnja u odnosu na procenjene troškove nabavke i troškove čučanja uloženih para.

 

Dobra ideja - tema otvorena

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=56427.0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar, 334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: V strom 650 2008-2013,

Auto Scorpion

Prodaju auto delove ali imaju Motul program za motore...

300w kosta 1700 din/l

a sprej za lanac 1250 din Road plus

Da li su zalihe stare ne znam ali je jeftiniji od mnogih sigurno

 

Bezanijska kosa

N. Gvozdenovica 31 kod okretnice 75 i 74

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Tuzla
  • Motocikl: CB 900F Bol D'or '82. / CBR 1000F '96.

evo da se i ja upisem posto znam da ima i dosta motorista iz BiH koji prate ovaj forum

 

ODISEJ d.o.o.

Moto Shop

Vikaljska 5

75000 Tuzla

tel. 035 227 584

mob. 062 076 103

www.moto-shop.ba

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Motocikl: CBR 1000 f (1987)

Ljudi, pregorela mi je sijalica (kratko svetlo) na Hondi CBR 1000 f iz 1987. Okrenuo sam brojeve telefona bar desetak prodavnica u Beogradu koje se reklamiraju kao prodavnice delova i moto opreme i niko ne drži sijalice. U dve su mi tražili neke parametre kao da sam elektro inžinjer pa da vide da li imaju na stanju ili mogu li da nabave... Ovaj motor imam od ove godine i ne mogu da verujem da je tako teško doći do sijalice... Ako neko zna šta ja njima treba da kažem kad pitam da li imaju sijalicu ili prosto gde se sijalica za ovu namenu i ovaj model može kupiti neka mi javi ovde.Pozdrav i hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Sa malim zakasnjenjem,

 

Yamaha Barel

Vojvode Gojka 62, Nis

063/402-545

Imaju svasta, a korektni sa cenama0takoje.gif

 

Od skora imaju radnju i u Beogradu:

 

Firma Yamaha Barel d.o.o. iz Niša otvorila je novi moto shop u Beogradu, odnosno u Sava Centru, lokal broj 17.

 

Posle dužeg vremena u ponudi na srpskom sržištu se nalaze i Shark kacige i to sa promo cenama od 12.900 rsd za najnovije full face, modele.

 

Iz ponude se mogu izdvojiti i LS2 kacige renomirane španske kuće Tech design Team sa cenama za open face od 4.900 rsd i full face od 7.000 rsd, LS2 jakne i pantalone po ceni od 10.900 rsd, IXS jakne od 7.900 rsd i rukavice sa cenom od 2.200 rsd, Puma i IXS čizme od 8.900 rsd, pojasevi kišna odela, YAMALUBE ulja i sprejevi itd.

 

Radno vreme moto shop-a je od 11 do 19h radnim danima i od 11 do 15h subotom.

Više informacija možete dobiti putem telefona 063/402-545.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 283 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

"MotoGhost", Beograd

Cara Nikolaja II 37, Vračar

011/3836-906

www.moto-oprema.net

 

Potrošni matrijal - sve živo;

oprema: Dainese, kacige Arai, Shoei i drugo.

Cene iste ili čak niže nego kod drugih i uz to besplatna ugradnja tj. zamena delova kupljenih kod njih. Po tome su hit! :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 627 postova
  • Lokacija: Beograd Republika Miljakovac
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600E

Mala izmena za Kompp Co

 

Batajnica, Dalmatinskih brigada 20 tel. 011 848 65 90

 

www.kompp.co.rs / www.bardahl.rs

 

Kacige Airoh i Zeus, moto oprema Bering, Storm (jakne, pantalone, rukavice ...) ulje Bardahl, lanci EK i RK, diskovi i plocice New Fren/NHC, lančanici PBR, delovi za skutere RMS, SGR, kineske skutere, gume Michelin ...

 

Prodavnica u Tošinom bunaru je Biker house (fala Mile, nema na čemu :) )

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 627 postova
  • Lokacija: Beograd Republika Miljakovac
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600E

Ljudi, pregorela mi je sijalica (kratko svetlo) na Hondi CBR 1000 f iz 1987. Okrenuo sam brojeve telefona bar desetak prodavnica u Beogradu koje se reklamiraju kao prodavnice delova i moto opreme i niko ne drži sijalice. U dve su mi tražili neke parametre kao da sam elektro inžinjer pa da vide da li imaju na stanju ili mogu li da nabave... Ovaj motor imam od ove godine i ne mogu da verujem da je tako teško doći do sijalice... Ako neko zna šta ja njima treba da kažem kad pitam da li imaju sijalicu ili prosto gde se sijalica za ovu namenu i ovaj model može kupiti neka mi javi ovde.Pozdrav i hvala.

 

Bilo bi lepo kad bi bar znao koji je tip, npr H7, H11, H4 itd pa bi se lakse snašao i ti i prodavci ... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

I meni je pregorela na CBR-u, radi mi samo dugo... A sijalica nije standardna H4, vec pise samo 55w. Citao sam da moze da se ubudzi H4 ali da se savije neki jezicak ili tako nesto :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja