Jump to content

Moto Zajednica

Treći internacionalni moto-turisticki reli - 'Tour Around Serbia 2011'

Recommended Posts

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

PRAZAN ALBUM :)

sta ti cekas sa slikama? stavljas gore ili pravis neki album pa cemo dobiti link?? :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sir, 147 postova
  • Lokacija: Subotica Srbija
  • Motocikl: Honda Transalp XL 600 iz 95te

VIDEO SNIMCI III International Tour Around Serbia 2-5.06.2011 na YOUTUBU nekoliko nacina kako da ih nadete :

 

1. klikni mi na youtube kanal http://www.youtube.com/user/divedeepinside i na video koji zelis pogledati

 

2. dodes na youtube.com i upises u pretrazivac III International Tour Around Serbia 2-5.06.2011 naravno dodatno ovom nazivu ima jos nesto da bi se razlikovali video snimci po sadrzaju ali ces ih naci u jednu gomilu

 

3. fotke dolaze malo kasnije :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Trinity je otvorila temu RELI 2011 i misli da je bolje i preglednije da ostane kao putopis. I bolje je. Ovde je najava relija, pitanja, podpitanja, odgovori, dogovori a slike sa relija počinju tek na 14 strani. :moto3:

Ubacujte (linkujte) svoje slike tamo i mi ćemo. :takoje:

 

 

Pozdrav svima !!!! :zdravo:

 

 

Sve OK, ja moje postavio :neznam: , sad me mrzi da prebacujem.

 

Video da je i 2009 i 2010 u jednoj temi sve pa prionuo odmah na posao, mislio da ćemo i 2011-tu nastaviti.

Šta da radim video od Rajka pa se i ja upisao, vi samo nastavite, pozdrav. :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Drugari Tatatatirci,

 

Iz svu frku na poslu danas, evo sad stigoh da se javim i pogledam postove i slike. Osmeh mi na licu OVOLIKI. Mnogo mi je drago sto sam se ovih 4 dana druzio sa svima vama i sad bih opet. Jedva cekam sledecu priliku, a bice ih jos, siguran sam, cim pre.

Uz svu guzvu oko organizacije Relija i zamalo odustajanja uz probleme koji su nas ometali, Reli, voznja, Vi, osmesi i zadovoljstvo svih, vracaju mi poverenje u ljude i daje mi snagu. HVALA VAM SVIMA.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

priznajem,seljak sam!! ne umem ovo da otvorim ili je prazno!!! :stabre:

 

 

""Desila se greška!

Izvinjavamo se na ove neprijatnosti, ali desila se greška. Ako niste sigurni kako treba da koristite tu funkcionalnost foruma ili ne znate zašto dobijate ovu poruku, probajte da pogledate help fajlove za više informacija."" :neznam:

 

Da, prazna je dok god ne ubacite neku sliku. :) Otvorio sam tu galeriju da tu stavljate svoje slike sa relija. Naravno, odaberite neke reprezentativne, ne bas sve koje imate... Za bas sve koristite svoje licne galerije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Kawasaki versys

Kada ste bili u Viminacijumu, da li ste videli moj bager rotorni koji se nalazio sa leve strane povrsinskog kopa? Nije "moj" nego ga odrzavam. Pozdrav i zavidim vam na lepom putovanju!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

To je onaj "mali" što pojede brdo za doručak :lol:

 

bager_280409.jpg

 

Kada ste išli ka Beloj Crkvi bilo je skretanje na levo ka Vršcu i tu je stajao policijski auto. Da li ste pored auta videli neki motor?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sir, 147 postova
  • Lokacija: Subotica Srbija
  • Motocikl: Honda Transalp XL 600 iz 95te

Ejj drustvance evo SVIH FOTOGRAFIJA KOJE SAM USNIMEO na reliju na ovom linku: http://travel.webshots.com/album/580317032wRovmV ovo je priv foto album na webshots web stranici.

Ima tu okolo 278 fotki od kojih ima nekoliko o ucesnicima saobracaja (tj o nas) ima tu o mestu hotelu i okolini di smo zaseli prespavali kupali se jeli pili zafrkali se. I IMA podosta onih fotki koji nikom ne trebaju al ih ima jer su po necemu bili lepi interesantni ko ona osusela zaba u viminaciji na zidu :) i tako dalje. Ima lipi zalazaka sunca na srebrnom jezeru par fotki o spec tornju di mala kazaljka je velika a velika predstavlja malu , vid na reku i NS, Fotki na Divcibarama o sumi i o puzu koji nesnosnom brzinom prelazi cestu, o drustvu nase brace Slovenaca koji su nas cascavali s finim napicima , malo o organizatorima , redarima i tako dalje. KAda kliknete na link otvara se stranica , ispod malih ikonica fotki u malom vidite dole brojeve , to su brojevi stranica foto albuma. Tu se moze listati pa pregledate male ikonice thumbnails , pa ko vam se neka fotka svidi iz daljine kliknete na nju , i otvara se u veliko. MOZETE JE DOWNLODOVATI SVAKU OD NJIH , ili klikk na download ili save as desna tipka na misu i na desktop. Ako imate komentara slobodno samo napred , ako sto ne funkcionise pisite ili tu ili tamo ako se registrirate ili na atirudra@gmail.com . Puno pozdrava svima saljite linkove dalje, na youtubu se pojavili masa videa o reliju Miran Pajtnar ih tuda zbacio, nesto ja , ako jos ima nekih sto bacise video na youtubu reknite mi da zglenem ja sam tamo divedeepinside nik na utubu http://www.youtube.com/user/divedeepinside

sretno pingpong 4ever:)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sir, 147 postova
  • Lokacija: Subotica Srbija
  • Motocikl: Honda Transalp XL 600 iz 95te

UPDATE na fotkama s gornjeg linka , otprilike poslednjih 40 tak fotki nijeeesu bile formatirane neke okrenute na stranu itd sada su sve OK , okrenute na noge kako triba , neke fotke su malo sopirane u izuzetnom stanju :), veoma toplo pozivam na pogledanje!! :)http://travel.webshots.com/album/580317032wRovmV glavni zgoditaka MUMIFICIRANA ZABA. Ko ga nade medu fotkama ima glavni zgoditak pravo na odgovora na pitanje : Zasto i kako je dospela tamo gdi sam ga usliko? U VIMINACIJUM dom bogatog rimskog covika? :) Uzivajte na MAX brzini :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja