Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha ttr , tte , tt , belgarda

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: mojkovac - crna gora
  • Motocikl: BMW gs1150 ADV

Evo ja odlucih da napravim ovu temu , posto vidim da je nema za ove motore koje sam naveo u naslovu , ili nisam dobro procesljao forum :neznam:nemojte mi zamjerit . Ja sam novi vlasnik tte belgarde 98 godiste , za sad me dobro sluzi , ali bi volio sto vise da znam o tom motoru i , planiram da od njega napravim super moto , ali za sad se nema para . 0plac.gif Ovdje mozete da pisete sve sto znate o ovim motorima i da meni koliko toliko pomognete oko ove prepravke koje sam odlucio da uradim . Lijepo bi bilo da napisete osnovne podatke o motorima , kao sto su . potorsnja , vrline i mane motora , kilaza , maksimalna brzina , itd zavisno od toga sta koga zanima .. Posto vidim da na forumu ima dosta vlasnika ovih navedenih motora , mogli bi da napravmio veoma dobru temu koja ce pomoci kolegama a i meni sto se tice nasih ljubimaca :) . Za pocetak mozete svi okaciti slike vasih motor a :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 256 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Gas Gas Ec 300

Evo ja sam do malo pre rovario internetom i naleteo sam na dobar site http://www.tt600s.de/ , gde ima svega i svacega. Kolega Ta96 mi je poslao manual na italijanskom (hvala), i ladno ima i na ovom sajtu samo na nemackom, ima svi modeli, razne prerade, dosta podataka itd...

 

Evo moje TT600S

post-15605-0-46919400-1301602670_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 256 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Gas Gas Ec 300

Hvala :) , nista ja nisam menjao, sve je fabricki... Napred Kayaba upside-down 43mm, hod 310mm. Pozadi Ohlins sa onom bocicom za stelovanje tvrdoce, hod 270mm...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: mojkovac - crna gora
  • Motocikl: BMW gs1150 ADV

a reci mi koja je velicina zadnje felne 17'' ili 18 '' , posto vidim da je dosta motor odizen za razliku od mojeg , a ja bih nesto da uradim po tom pitanju , sad ne znam sta da radim , dal da mu kupim neki drugi amortizer ili nesto drugo da mu radim :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 256 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Gas Gas Ec 300

18" je tocak... Pa sto ne ubacis neku sliku, i ovako si sam napisao da ubacimo po neku sliku, tako da ubaci pa da razmatramo :) .... To tvoje je TT600E ako se ne varam, i on ima pozadi hod 200mm a napred 270mm i samim tim je nizi...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: mojkovac - crna gora
  • Motocikl: BMW gs1150 ADV

evo neke slike nisu nesto ali se vidi koliko je motor nizak , skoro su mu plastike u ravni sa gumom. sjutra cu slikat motor da vidis tacno koliko je nizak

post-15938-0-77782900-1301604881_thumb.jpg

post-15938-0-55686000-1301604930_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Bijeljina-Republika Srpska
  • Motocikl: Yamaha R1 2001/Honda XLV750R rd01/Aprilia RS125 2007/Yamaha XT660x/Yamaha MT03 660

Evo ja sam do malo pre rovario internetom i naleteo sam na dobar site http://www.tt600s.de/ , gde ima svega i svacega. Kolega Ta96 mi je poslao manual na italijanskom (hvala), i ladno ima i na ovom sajtu samo na nemackom, ima svi modeli, razne prerade, dosta podataka itd...

 

Evo moje TT600S

 

Ovaj motor je prelijep....vidio sam da je neko do trgovaca u ovakvim bojama prodavo jedna 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: mojkovac - crna gora
  • Motocikl: BMW gs1150 ADV

ne umijem da ih smanjim :zbunjen: ja samo moj motor platio 1450 e 98 god , u odlicnom je stanju , za te pare nisam mogao boljeg kupiti :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Niksic
  • Motocikl: KTM 990 Adv, KTM 350 Freeride

imate li link za user i servis manual?

trazio sam u temu bas specijalizovanoj za to ali ne nadjos nista konkretno.

tt 600 e 1996g

i tt 600e 2001g

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 256 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Gas Gas Ec 300

Evo ja sam do malo pre rovario internetom i naleteo sam na dobar site http://www.tt600s.de/ , gde ima svega i svacega. Kolega Ta96 mi je poslao manual na italijanskom (hvala), i ladno ima i na ovom sajtu samo na nemackom, ima svi modeli, razne prerade, dosta podataka itd...

 

Evo moje TT600S

 

Imas tu svasta pa prokopaj malo.... Svi modeli su dosta slicni... Skoro isti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: mojkovac - crna gora
  • Motocikl: BMW gs1150 ADV

 

pozdrav ljudi , mozeli mi ko pomoci , pao sam sa motora (yamaha tte 600) srecom nije mi nista bilo , ali motor nece da mi se upali , samo vergla malo mu fali da upali , sta to moze biti ???

lock_small_gold.gif:jok:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

SM blatobtan na enduro motoru znači da pristaješ da si vazda blatnjav i prljav.

 

I brato gume su ti katastrofa i umjesto pare na njih da trošiš ti ih bacaš na kozmetiku koja ti na terenu ništa ne znači. Živio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: mojkovac - crna gora
  • Motocikl: BMW gs1150 ADV

a ovo su enduro gume , nisu one kros .. sa tu klasu guma nisu lose , a sta znam , ja bi da ga prepravim u super moto vise tu klasu motora volim nego krosere :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: mojkovac - crna gora
  • Motocikl: BMW gs1150 ADV

zna li ko, koliko ostaje L u rezervaru kad se okrene na rezervu ,, u pitanju je yamaha tte 600 98god ../????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja