Jump to content

Moto Zajednica

ORGANIZOVANO MOTO OKUPLJANJE ISPRED SKUPSTINE 23.06 10h

Recommended Posts

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: kaludjerica

   Postovani prijatelji,braco, sestre po tockovima i komsije...

...sa velikim zadovoljstvom zelim da vasu cenjenu zajednicu pozovem da 23.06 u 10h ispred Skupstine Srbije vasim prisustvom date svoj doprinos u nasem pokusaju da napravimo najvecu bajkersku kolonu koju je Beograd ikada video.Nas plan je da sa sto vecem broju motorista krenemo u realizaciju naseg projekta nazvanog "put oko Sveta"

10h skup ispred Skupstine

10.30h pokret

11.15h Indjija

11.30h Beska nastavljamo starim putem

12.00h Novi Sad

13.00h Subotica

14.00h susret sa bajkeristima iz Madjarske na granici

NAPOMENA:Po napustanju Beograda niko nije duzan da nastavi po nasem planu,a mozete nam se i prikljuciti negde uz put.

Skup ispred Skupstine bice obezbedjen od strane MUP,kao i kretanje kolone u toku celog puta.Sve o nasem projektu naci ce te na www.putokosveta.com Uz napomenu da ce mo biti mnogo srecniji u Vasem prisustvu i uz molbu da obavestite sve koje ja nisam,zelim da vas pozdravim i nadam se,vidim na skupu.

       [move]sa postovanjem Milivoje Melentijevic SERBIAN WORLD TEAM[/move]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

  Postovani prijatelji,braco, sestre po tockovima i komsije...

...sa velikim zadovoljstvom zelim da vasu cenjenu zajednicu pozovem da 23.06 u 10h ispred Skupstine Srbije vasim prisustvom date svoj doprinos u nasem pokusaju da napravimo najvecu bajkersku kolonu koju je Beograd ikada video.Nas plan je da sa sto vecem broju motorista krenemo u realizaciju naseg projekta nazvanog "put oko Sveta"

10h skup ispred Skupstine

10.30h pokret

11.15h Indjija

11.30h Beska nastavljamo starim putem

12.00h Novi Sad

13.00h Subotica

14.00h susret sa bajkeristima iz Madjarske na granici

NAPOMENA:Po napustanju Beograda niko nije duzan da nastavi po nasem planu,a mozete nam se i prikljuciti negde uz put.

Skup ispred Skupstine bice obezbedjen od strane MUP,kao i kretanje kolone u toku celog puta.Sve o nasem projektu naci ce te na www.putokosveta.com Uz napomenu da ce mo biti mnogo srecniji u Vasem prisustvu i uz molbu da obavestite sve koje ja nisam,zelim da vas pozdravim i nadam se,vidim na skupu.

      [move]sa postovanjem Milivoje Melentijevic SERBIAN WORLD TEAM[/move]

mislim da je ovo interesantno a i da ovim nasim jebenim politicarima pokazemo koliko nas ima i da pocnu da nas cene i da motocikl izbace iz njihovih zakona kao luksuz tj. motocikl kao LJUBAV i potreba

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: kaludjerica

Momci hvala za podrsku,mada mislim da mi je tema u  pogresnoj rubrici i zato  je prebacujem u drugu.

 

          Unapred se radujem Vasem dolasku.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Ja bi doso al me zanima kolika ce se brzo voziti s obzirom da imam 125cc i da je stotka oko njenog maksimuma a ne bi da zaostajem za grupom? ??? ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: kaludjerica

Ja bi doso al me zanima kolika ce se brzo voziti s obzirom da imam 125cc i da je stotka oko njenog maksimuma a ne bi da zaostajem za grupom? ??? ???

  Pozzzzzzzdrav!

    Brzina kojom ce mo voziti nece preci 100 tj.to ce biti brzina kojom ce mo se kretati samo u pojedinim momentima.

    DOBRO DOSAO I VIDIMO SE!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: BG

Mislim da nebi bilo lose da se svrati na moto skup u Indjiju na recimo pola sata do sat, da se ljudi pocaste i nazdravi za sretan put... Mada je verovatno kasno za promenu plana...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja