Jump to content

Moto Zajednica

Sprint Explorer 150

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Sprint Explorer 150

 

M7ENA_slikaskutersprintexplor.jpg

 

Dajte svoj komentar isključivo ako ste vozili ili posedovali ovaj skuter. Nipošto nikakve komentare u stilu "čuo sam", "rekli su mi" i slično. Odgovorite na sledeća pitanja u skladu sa pravilima bez dodatnih komentara ili slika. Svaki komentar koji ne bude u skladu sa pravilima biće istog trenutka obrisan.

 

1. Godište skutera koji ste vozili:

Navesti tačno godište skutera koji ste vozili..

 

2. Vreme provedeno na skuteru:

"Posedovao sam ga tri godine." ili npr. "Probao sam ga par puta na lokalnom putu" ili "Napravio sam par krugova oko bloka"

 

3. Šta mi se dopada:

"Odlične kočnice i dobra zaštita od vetra." ili "Sjajan za duža putovanja, odličan položaj vozača, mala potrošnja" ili neko može napisati i par pasusa ako želi, tim bolje.

 

4. Šta je moglo biti bolje:

"Prednja kočnica ima loše doziranje i slaba zaštita od vetra" ili nešto slično u stilu prethodnog pitanja.

 

5. Moj utisak:

Vaš mali review. Tu sad može svašta da se napiše, da se detaljnije objasne i opišu stvari iz prethodne dve stavke i da se još malo priča o motoru i generalnom stavu prema njemu. Mogu se opisati i neki detalji i može se dati i neka ocena i recimo preporuka za kupovinu. Takođe, ovde bi bilo dobro da onaj ko je proveo više vremena sa skuterom napiše na šta treba obratiti paznju pri kupovini tog polovnjaka i generalno o održavanju...

 

Najlakše vam je da uradite copy-paste sadržaja ovog koda i samo ispod svakog pitanja dodate vaš odgovor:


[b]1. Godište skutera koji ste vozili:[/b]


[b]2. Vreme provedeno na skuteru:[/b]


[b]3. Šta mi se dopada:[/b]


[b]4. Šta je moglo biti bolje:[/b]


[b]5. Moj utisak:[/b]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Kupio sam ovaj motor neki dan u Sarajevu, polovan je presao 7700 km, meni se svidja fino ide,

 

E sad mene interesuje mozel mi neko fino objasniti, koliko trosi prvo, znam da je rezervoar 9 l.

 

Zaustavlja me policija vcrs kaze ne rade ti svjetla, ja upalio do kraja, kaze ovo je samo kotakt ja duga, nece...

Hajde planiram sutra otici da kupim te svjecice da stavim nove da se to popravi.

 

 

Graviran je 160, a receno mi je da ima blokadu na 80, fino vozi i vuce kad nas je dvoje na motoru, e sad nez dal je bolje da skinem tu blokadu ili da je ne skidam, receno mi je da kao blokada stiti masinu, sami motor.

 

 

Ulje sam promjenio novo, inetresuje me kako ide za ulje za kocnice, kad se to mjenja i svako koliko?

 

Da li mu je potrebno raditi neki servis i svako koliko ili je dovoljno da na svakih koliko predjenih km mjenjam ulje?

 

 

Vasa licna prognoza da li ce dobro sluziti i koliko bi mu trebao biti vijek da predje kilometara, veoma bih zahvalan bio da mi neko odgovori na postavljena pitanja...

 

 

Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja