Jump to content

Moto Zajednica

Tragedija u Ivanjici 21.02.2011.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Inzuma 250

Juče u saobraćajnoj nesreći na putu Ivanjica-Arilje u mestu Bogojevići smrtno je nastradao Radoslav Savić - Sajo (43) iz Ivanjice. Sajo je sa bratom od strica Goranom pošao u Užičku bolnicu da preuzmu telo preminulog im brata Dejana Savića (37), takođe iz Ivanjice, koji je prethodni dan preminuo na putu ka bolnici, od posledica infarkta.

I Radoslav i Dejan su naše kolege motoristi, a na dva točka su preko dvadeset godina.

Iza sebe su ostavili po dvoje male dece. Sve ostale informacije nisu bitne, kada njih više nema. Neka im je večna slava i hvala i Bog da im duše prosti!

Sahrana preminulog Dejana je obavljena danas, a Sajo će put večne kuće poći sutra 23.02.2011.

post-1335-0-31442000-1298409866_thumb.jpgSajo na moto skupu 2007post-1335-0-24476400-1298409807_thumb.jpg

Ovde možete pročitati detaljnije o saobraćajnoj nesreći:

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/hronika/story/151891/Po%C5%A1li+po+telo+brata,+stradali+u+sudaru!.html

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Tuga... Juce su mi moji javili. Dejana nisam poznavao, sa Sajom sam se znao. Ceo dan mi pred ocima bila slika nasmejanog coveka koji me pozdravlja u prolazu. Neka su im siroki putevi nebeski. :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja