Jump to content

Moto Zajednica

Kinroad XT250-16

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Kinroad XT250-16

 

003.jpg

 

Dajte svoj komentar isključivo ako ste vozili ili posedovali ovaj motocikl. Nipošto nikakve komentare u stilu "čuo sam", "rekli su mi" i slično. Odgovorite na sledeća pitanja u skladu sa pravilima bez dodatnih komentara ili slika. Svaki komentar koji ne bude u skladu sa pravilima biće istog trenutka obrisan.

 

1. Godište motocikla koji ste vozili:

Navesti tačno godište motocikla koji ste vozili..

 

2. Vreme provedeno na motociklu:

"Posedovao sam ga tri godine." ili npr. "Probao sam ga par puta na lokalnom putu" ili "Napravio sam par krugova oko bloka"

 

3. Šta mi se dopada:

"Odlične kočnice i dobra zaštita od vetra." ili "Sjajan za duža putovanja, odličan položaj vozača, mala potrošnja" ili neko može napisati i par pasusa ako želi, tim bolje.

 

4. Šta je moglo biti bolje:

"Prednja kočnica ima loše doziranje i slaba zaštita od vetra" ili nešto slično u stilu prethodnog pitanja.

 

5. Moj utisak:

Vaš mali review. Tu sad može svašta da se napiše, da se detaljnije objasne i opišu stvari iz prethodne dve stavke i da se još malo priča o motoru i generalnom stavu prema njemu. Mogu se opisati i neki detalji i može se dati i neka ocena i recimo preporuka za kupovinu. Takođe, ovde bi bilo dobro da onaj ko je proveo više vremena sa motorom napiše na šta treba obratiti paznju pri kupovini tog polovnjaka i generalno o održavanju...

 

Najlakše vam je da uradite copy-paste sadržaja ovog koda i samo ispod svakog pitanja dodate vaš odgovor:


[b]1. Godište motocikla koji ste vozili:[/b]


[b]2. Vreme provedeno na motociklu:[/b]


[b]3. Šta mi se dopada:[/b]


[b]4. Šta je moglo biti bolje:[/b]


[b]5. Moj utisak:[/b]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kinroad xintian 250-16
1. Godište motocikla koji ste vozili:
2008.

2. Vreme provedeno na motociklu:
Vozim ga od polovine avgusta, tj. oko 3 meseca. 

3. Šta mi se dopada:
Niska kupovna cena, 
Niska cena delova, 
Jednostavan i pristupačan za rad, tako da mogu dosta toga sam da uradim, 
Izgled (subjektivno), 
Udobna sedišta, 
Dobar položaj vozača tokom vožnje, 
Mala potrošnja, 
Niska cena registracije, 
Stabilan, 
Upravljiv, 
Solidne kočnice, 
Lep zvuk (subjektivno)
... 

4. Šta je moglo biti bolje:
Loš kvalitet svih plastičnih delova, 
Far, 
Položaj filtera za vazduh (kači ga i oštetćuje lanac), 
Loš fabrički regler, 
Nekvalitetne lule svećica.

5. Moj utisak:

Zadovoljan odnosom uloženo - dobijeno, obzirom da je prvenstveni razlog kupovine bio potreba za jeftinijim prevoznim sredstvom za svakodnevnu vožnju od stana do posla i nazad (ukupno 60-ak km). E sad, što se to poklopilo sa onim što volim od mlađih dana, to je bonus ;-) Za 3 meseca koliko je u mom vlasništvu, tj. nakon same kupovine sam zbog problema sa paljenjem zamenio akumulator, regler, 1 bobinu sa kablom i lulom za svećicu, učvrstio sve konektore (dotrajale zamenio) i spojeve na kablovima i nakon toga sve radi bez problema. Posle sam zamenio zadnju gumu (na njemu je još uvek bila fabrička iz 2008.), zamenio ulje prednje kočnice, očistio i podmazao lanac, sledi zamena ulja u motoru. Do sada sam s njim prešao malo preko 1.000 km i generalno sam zadovoljan. Na moju sreću, prethodni vlasnik je sa njim prebolovao standardne "dečije bolesti" ovog i sličnih modela, kao što su nedotegnuti i nekvalitetni šrafovi i matice i sl. Tako da ja te probleme nemam. 

Uživam u laganoj vožnji, ako bude novih utisaka pisaću. 20221115_172724.thumb.jpg.a45cdc534fcc58de7aa1f8685ec1ffa7.jpg

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja