Jump to content

Moto Zajednica

http://www.motormania.hr/

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

Vidim da je post bajat, ali pošto sam upravo imao iskustva sa njima, da ga prenesem, nije na odmet.

Ukratko - SVE NAJBOLJE!

A sad malo detaljnije. Naručio sam delove za moju prastaru yamahu, koje oni obezbeđuju u saradnji sa motomike iz Britanije. Delovi su bili kod njih nakon 4-5 dana i onda su me kontaktirali radi dostave. To je malo zaguljeno pitanje, slanje za Srbiju. Expres varijantama bi izašla poštarina 20-30 evra, uplata pre slanja, pa čekanje na carini, pa carina i pdv... al kad mi trebaju rekoh šta je tu je.

U sredu me je momak iz motormanie kontaktiraomail-om i pitao kako da šalje, a ja ga upitao za savet. Kaže hajd da ti pošaljemo negde u neku hrvatsku poštu, da ako možeš tamo digneš.

Juče (četvrtak) su poslali delove, danas sam ih oko podneva podigao u Tovarniku, na 5 min od Šida.

Epilog? Delovi su me sa poštarinom (za po Hrvatskoj) izašli 80 evra + 2000din za benzin Obrenovac-Tovarnik-Obrenovac. Inače bi to bilo 76 evra + 20/30 poštarina + carina i pdv oko 35 evra + cimanje sa carinom... još sam i ćerku i ženu odveo do Šida da vide galerije Save Šumanovića i Ilije Bašićevića Bosilja.

Znači - svaka preporuka za kupovinu kod njih, ali dogovarajte se za neku varijantu preuzimanja sličnu mojoj, jeftinije je i lakše.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja