Jump to content

Moto Zajednica

Virago 535 utisci

Recommended Posts

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

ima jedna mnogo lepa, parkirana baš ispred politike, svaki dan je gledam i bar meni, baš je lep motorin, drugo ne mislim ništa.. :) utisak je impresivan, što je stvar preferencije :) ovde ima iz prve ruke: http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/34127-virago-xv-535/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Hyosung Aquila 250

Meni je to najlepsi kruzer srednje kubikaze. Malo nabudzeniji od malih, nije pretenciozan kao veliki. Kardan, V2 motor, ne trosi mnogo, ako se normalno odrzava i posle 20 god. izgleda i ide kao nov.

Postoje dva razloga zbog kojih ga ne vozim: 35 ccm zbog kojih placas nekoliko hiljada vecu registraciju - to me nervira ali bi bilo oprostivo da nije drugog razloga - mali mi je. Probao i ne ide. Nazalost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Kostolac,Srbija
  • Motocikl: Gilera Typhoon X

Malo kasnim sa odgovorom ali to je bio naš prvi motor i mogu ti reći da smo se slatko navozali sa njime.Kod nas je bio 2godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: yamaha V-star 650 midnight custom

Nadam se da si procitao rubliku Vozili smo,recju to je sjajan motor,ako ti treba neka dodatna informacija, tu sam

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Trebao bi biti dole levo, sa bočne strane iza one sjajne metalne rebraste kutije?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

pozdrav e ovako sto se viraga 535 tice iako ga imam tek mesec dana zakljucak je sledeci ...izvanredan zasto ..imo sam najpre sedovku vt 600.... iz 91 pa zatim sedow iz 96 isto vt 600...pa zatim nikag ga prezalit necu vt 750 iz 2003 utisak je da je virago mnogo ookretniji mnogo brzi barem koliko sam dosad primetio lako se manevrise sa nim neznam cini mi se da je jako dobar pokazace vreme inace je iz 97 ima 28000km dobro nemojte me pogresno shvatiti sedow iz 2003 je vrh al je sporija 20 posto od viraga barem na startu volim sedow i dalje pa se sam tesim prodo sam je silom prilika Kriza udarila pa mora se...pozdrav nadam se da cu biti zadovoljan sa Viragom etotoliko od mene

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Motocikl: Yamaha Virago 535

Ljudi vozio sam Cagivu Mito SP525 pa Yamahu enduro se125f i evo nekih mjesec dana sto sam kupio Yamahu Virago 535 i prezadovoljan sam, mnogo dobar motor!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja