Jump to content

Moto Zajednica

Vodič za kupovinu moto opreme u Italiji

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Honda africa rd03

Niko ne spominje Clover, šta mislite o toj marki, meni se sviđa njihov komplet Tekno wp, ali je papreno skup...

 

Kupio Clover Savana 4-sezonska jakna u Ljubljani i za sada samo rijeci hvale...PS. u radnji obavezno pitajte da li je roba na popustu, 10% i nije malo plus povrat pdv-a

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

 

Niko ne spominje Clover, šta mislite o toj marki, meni se sviđa njihov komplet Tekno wp, ali je papreno skup...

 

Kupio Clover Savana 4-sezonska jakna u Ljubljani i za sada samo rijeci hvale...PS. u radnji obavezno pitajte da li je roba na popustu, 10% i nije malo plus povrat pdv-a

 

Tema se zove: "Vodic za kupovinu opreme u ITALIJI". Poslednji put kada sam gledao vesti, Ljubljana je bila u Sloveniji... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

Hm i ja sad gledam taj sajt.... interesantne cene i deluju korektno... i mene bi zanimalo jel neko imao iskustva?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: S1000XR

Pozdrav,

 

Juče sam bio u Dainese Outlet-u, koji je skoro renoviran i sad nosi naziv DAR (Dainese Archivo, ako se dobro sećam). Prostor je potpuno izmenjen, da reflektuje Daineseovu filozofiju o tome kako bi prodajni prostor trebalo da izgleda.

 

Kao rezultat toga, veći deo prostora, barem 60% laički rečeno, pripada novim modelima sa aktuelnim prodajnim cenama. Rafovi, ako se tako mogu zvati, su prostrani, pa ceo objekat sad izgleda više kao radnja fancy odeće nego kao prodavnica moto opreme.

 

No, na kraju objekta, i dalje postoji outlet sekcija. Zbog smanjenja prodajnog prostora, ponuda je dosta umanjena. No, ipak treba pričati sa prodavcem, ponekad neki broj modela čuči u magacinu, van dometa kupca. Radi uporedbe cene, muški dvodelni kožni kombinezon koji je nekad koštao 999e, sad se može uzeti za 599e, plus/minus u zavisnosti od modela i broja. Sekcija za dame je najmanja, i zauzima samo jedan raf.

 

U slučaju moje supruge i mene, ja sam bolje prošao, pošto je moje veličine je bilo na pretek (52). Za nju smo na kraju uzeli novi model, pošto njenog broja nije bilo. Cene novih modela su redovne, kao na sajtovima, ali ćemo uštedu ostvariti kroz povraćaj poreza.

 

Pozdrav,

Rikko

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1260S GT / KTM SXF 350

U Bariju u radnji "Biker store" uzeo jaknu Alpinestars Valparaiso 2 i neke letnje rukavice.

Jedino nisu imali pantalone da kompletiram. Inače, jakna je fenomenalna.

Drug je uzeo komplet Alpinestars Andes.

 

Svaka preporuka za radnju i prodavce.

 

U Daineze store Palerm, uzeli čizme koje su najbolje koje sam do sad imao.

Isto, svaka preporuka za radnju. 

20190523_123417.jpg

20190525_104324.jpg

20190525_104344.jpg

20190523_123434.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 652 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

Moto Charlie u Trstu za svaku preporuku, bas dosta stvari na akciji i veliki izbor moto opreme.

Uzeo sam Shoei kacigu na akciji 520 evra, kod nas 75k din.  i sena komunikaciju sa Harman Cardon zvucnicima i mikrofonom. ( baterija 20h plus)

 

 

IMG_0159.jpg.4577f985d7a9cc558d0a4e003cb46566.jpgIMG_0156.jpg.1dfce86cefbcffc2183d0278b381794b.jpgIMG_0155.jpg.cca4bcd451df4b86e65d226eef5703dd.jpgIMG_0153.jpg.3abf435983124cf9d6bc91fd71bc7d4e.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja