Jump to content

Moto Zajednica

Oboren motociklista-Zrenjaninski put

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova

Oko 17h kod Metroa u Krnjaci videh oboren motocikl i 2 automobila pored.Kacigu sam video na haubi,nadam se da je motociklista dobro.

Naime mislim da je do incidenta doslo zbog pokvarenog semafora (sto se cesto desava).

Oko 14h sam isao prema gradu i semafor nije radio,a kad padne mrak, i kad pocne da pada kisa,uslovi za voznju su ocaaaaaaaaaaajni.

Saobracaj je vec dugi niz godina pravi cirkus 1staa.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Necu da ti kazem celavi!!!
  • Motocikl: GPZ 500S

Oko 17h kod Metroa u Krnjaci videh oboren motocikl i 2 automobila pored.Kacigu sam video na haubi,nadam se da je motociklista dobro.

Naime mislim da je do incidenta doslo zbog pokvarenog semafora (sto se cesto desava).

 

 

 

Problem moze biti u vozackoj (ne)kulturi, nepoznavanju propisa, trenutnom padu koncentracije od strane jednog od ucesnika u nezgodi, kao i u jos milion drugih stvari koje nam mogu pasti na pamet, ali nikako u semaforu!

Kad semafor ne radi,onda se gledaju saobracajni znaci (ako postoje) ili se primenjuje pravilo desne strane koje neko verovatno nije ispostovao.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Konkretno, kod tog semafora je problem što (iz ko-zna-kog razloga) pregorevaju sijalice u smeru ka Borči, tako da ljudi umeju da prođu na crveno a da ne budu svesni prekršaja, a pri tom postoje posebni semafori za skretanje levo. To mu, praktično, dođe tri semafora na jednoj raskrsnici. Eto uslova za saobraćajku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 283 postova
  • Lokacija: Beograd

Svaki dan prolazim tuda bar jedno 4 puta. Na tom mestu ranije nije bilo po tri trake. Bile su dve dovoljne sirine, a kada se metro izgradio suzili su trake kako bi napravili mesta za trecu koja ce da skrece levo iz pravca grada prema Borci i traku za skretanje na pumpu iz pravca Borce prema gradu. Svaki put kada prolazim kolima mislim da cu nekog da ocesem.

Problem je i sto ljudi koji idu od metroa ili izlaze sa pumpe ne staju kada im se upali zuto ili hvataju crveno zato sto semafor dugo drzi onda zatvoren.

Nadam se da je kolega dobro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja