Jump to content

Moto Zajednica

GSX-R1100 1993-1995 (WP model)

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Suzuki GSX-R1100 1993-1995 (WP model)

 

1993_GSX-R1100W_450jpg.jpg

 

1993_GSX-R1100W_redblk_450.jpg

 

Dajte svoj komentar isključivo ako ste vozili ili posedovali ovaj motocikl. Nipošto nikakve komentare u stilu "čuo sam", "rekli su mi" i slično. Odgovorite na sledeća pitanja u skladu sa pravilima bez dodatnih komentara ili slika. Svaki komentar koji ne bude u skladu sa pravilima biće istog trenutka obrisan.

 

1. Godište motocikla koji ste vozili:

Navesti tačno godište motocikla koji ste vozili..

 

2. Vreme provedeno na motociklu:

"Posedovao sam ga tri godine." ili npr. "Probao sam ga par puta na lokalnom putu" ili "Napravio sam par krugova oko bloka"

 

3. Šta mi se dopada:

"Odlične kočnice i dobra zaštita od vetra." ili "Sjajan za duža putovanja, odličan položaj vozača, mala potrošnja" ili neko može napisati i par pasusa ako želi, tim bolje.

 

4. Šta je moglo biti bolje:

"Prednja kočnica ima loše doziranje i slaba zaštita od vetra" ili nešto slično u stilu prethodnog pitanja.

 

5. Moj utisak:

Vaš mali review. Tu sad može svašta da se napiše, da se detaljnije objasne i opišu stvari iz prethodne dve stavke i da se još malo priča o motoru i generalnom stavu prema njemu. Mogu se opisati i neki detalji i može se dati i neka ocena i recimo preporuka za kupovinu. Takođe, ovde bi bilo dobro da onaj ko je proveo više vremena sa motorom napiše na šta treba obratiti paznju pri kupovini tog polovnjaka i generalno o održavanju...

 

 

 

Najlakše vam je da uradite copy-paste sadržaja ovog koda i samo ispod svakog pitanja dodate vaš odgovor:


[b]1. Godište motocikla koji ste vozili:[/b]


[b]2. Vreme provedeno na motociklu:[/b]


[b]3. Šta mi se dopada:[/b]


[b]4. Šta je moglo biti bolje:[/b]


[b]5. Moj utisak:[/b]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50

1. Godište motocikla koji ste vozili:

 

 

2. Vreme provedeno na motociklu:

 

 

3. Šta mi se dopada:

 

 

4. Šta je moglo biti bolje:

 

 

5. Moj utisak:

 

 

Suzuki gsxr 1100 w 1993. god.Motor kupio nov 1994. i za to vrijeme novitet u Suzukiju jer je hladjen vodom.Nakon razrade i montiranja tadasnjeg Skorpiona i dino jeta motor isao extra,mozda tad bez premca.Na otvorenom putu kao S mercedes: udoban,siguran cak i po kisi ali nije za kratke i ostre krivine:prilicno tezak i visok.Od jakih kocenja prednju gumu potrosio(deformisao) prije nego zadnju.Nakon dvije tri sezone karburatori poceli zezati pa sam vrlo cesto bio gost u servisu.Desava se da mu se bocna nogica(copava) malo deformise pa prekidac gubi kontakt i motor se u voznji gasi na djelic sekunde,sto zadaje ozbiljne probleme dok se ne otkrije kvar. Znam za 3 slucaja.Sve u svemu ne bih opet pozelio taj model.Moje misljenje je da ni u cemu nije nadmasio predhodnika. Izvinjavam se na ev pravopisnim greskama jer kuckanje mi nije jaca strana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Južno-bački okrug
  • Motocikl: u potrazi

Vozio 94-95 god., tada motor star 1-2godine, 5 dana, prvi dan skoro da nisam mogao otici u krevet da spavam, odusevio se. 3 dan otprilike otisli na auto put, ja na r-u a drugar na tada novoj hondi trkalici od 400cm3, da izmerim kolko ide. Kada smo dosli do 200 otprilike ja nastavio sa gasom, na 250 je krenuo da divlja sa ubrzanjem, al djavo je odno salu, a put i nije bio posebno bezbedan, te sam poceo smanjivati i kociti. Tako upravljiv i zanimljiv motor, svakom bih pozeleo, s tim da nije za svakog jer gde je brzina tu se zacas .........hvala bogu pa nisam imao lose iskustvo, iako volim divljanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja