Jump to content

Moto Zajednica

YZF-R6 2006-2007

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Yamaha YZF-R6 2006-2007

 

2009-Yamaha-YZF-R6.jpg

 

Dajte svoj komentar isključivo ako ste vozili ili posedovali ovaj motocikl. Nipošto nikakve komentare u stilu "čuo sam", "rekli su mi" i slično. Odgovorite na sledeća pitanja u skladu sa pravilima bez dodatnih komentara ili slika. Svaki komentar koji ne bude u skladu sa pravilima biće istog trenutka obrisan.

 

1. Godište motocikla koji ste vozili:

Navesti tačno godište motocikla koji ste vozili..

 

2. Vreme provedeno na motociklu:

"Posedovao sam ga tri godine." ili npr. "Probao sam ga par puta na lokalnom putu" ili "Napravio sam par krugova oko bloka"

 

3. Šta mi se dopada:

"Odlične kočnice i dobra zaštita od vetra." ili "Sjajan za duža putovanja, odličan položaj vozača, mala potrošnja" ili neko može napisati i par pasusa ako želi, tim bolje.

 

4. Šta je moglo biti bolje:

"Prednja kočnica ima loše doziranje i slaba zaštita od vetra" ili nešto slično u stilu prethodnog pitanja.

 

5. Moj utisak:

Vaš mali review. Tu sad može svašta da se napiše, da se detaljnije objasne i opišu stvari iz prethodne dve stavke i da se još malo priča o motoru i generalnom stavu prema njemu. Mogu se opisati i neki detalji i može se dati i neka ocena i recimo preporuka za kupovinu. Takođe, ovde bi bilo dobro da onaj ko je proveo više vremena sa motorom napiše na šta treba obratiti paznju pri kupovini tog polovnjaka i generalno o održavanju...

 

Najlakše vam je da uradite copy-paste sadržaja ovog koda i samo ispod svakog pitanja dodate vaš odgovor:


[b]1. Godište motocikla koji ste vozili:[/b]


[b]2. Vreme provedeno na motociklu:[/b]


[b]3. Šta mi se dopada:[/b]


[b]4. Šta je moglo biti bolje:[/b]


[b]5. Moj utisak:[/b]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

[b]1. Godište motocikla koji ste vozili:[/b]

 

2007god i vozim ga jos:moto3:

 

[b]2. Vreme provedeno na motociklu:[/b]

 

vreme pa napravio sam sa ovim motorom nekih 5000-6000km:zvizduk:

 

 

[b]3. Šta mi se dopada:[/b]

 

bukvalno sve na motoru ne sad sto ga ja vozim ali istina je da je motor vrh sto se tice linije i same pojave..:care:

 

[b]4. Šta je moglo biti bolje:[/b]

 

po mome samo greska proizvodjaca sto r6 nema fabricki amortizer volana i nista drugo.:zbunjen:

 

[b]5. Moj utisak:[/b]

 

moja topla preporuka svim ljubiteljima R masina :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: slankamen
  • Motocikl: kawasaki zx6r 2007

1. Godište motocikla koji ste vozili:

godiste 2007

 

2. Vreme provedeno na motociklu:

imam ga vec dve godine,presao sa njim 16500km

 

3. Šta mi se dopada:

dopada mi se sve kod tog motora,pocev od izgleda koji je fenomenalan pa do masine koja je brutalna,mislim da je u klasi 600

to najmocnija masina!

 

4. Šta je moglo biti bolje:

jedina zamerka je sto nema fabricki amortizer volana,a druga stvar koja je meni jako nezgodna,visok sam 175cm i jedva dohvatim nogama

,spustio sam i zadnji amortizer do kraja a i na vilama je spusten skroz i opet se mucim sa njom,tako da ako neko moze da mi da predlog

sta da uradim bio bih mu jako zahvalan jer ne zelim da menjam ovaj motor! i jos jedna stvar kod ove r6 yamahe,ako hoces lud motor,pavi

izbor,ako hoces udoban motor onda ova r6-ica nije bas najbolji izbor! post-14643-0-23558200-1296411889_thumb.jpg

 

5. Moj utisak:

moja preporuka za ovaj motor,imao sam priliku da vozim sve japance,ali od sad pa ubuduce samo yamaha!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • zajebant, 81 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: ducati streetfighter

1. godiste 2006

2. jedna sezona,prosla,kao i obicno...

3. izgled,lezanje u krivinama,osecaj u sedistu brutalan :-)

4. izuzetno je neudoban,samo je ducati gori :-) ali to ne treba da bude drugacije,udobni motori se traze na drugom mestu,generalno motor nema manu osim mozda kocnica,sirove su,mozda bi neki dual mogao da uleti...ostalo 5.

5. odlican motor,premalo kompromisa,motor koji bez stelovanja ide na pistu :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha R6 2006

Evo ovako stoje stvari kod mene.

 

1. Godište motocikla koji ste vozili:

Vozio sam i jos vozim godiste 2006 koje je kupljeno 2007-me i prvi put registrovano u leto 2007.

 

2. Vreme provedeno na motociklu:

S obzirom da ga imam tek mesec dana presao sam nesto manje od 250km po gradu a i po otvorenom putu.

 

3. Šta mi se dopada:

Za kupovinu ovog motocikla izgled mi je bio presudan. Dakle jos uvek tvrdim da ne postoji lepsi motor na Svetu.

 

4. Šta je moglo biti bolje:

Nista nije moglo da bude bolje. Moje misljenje da je sve na motoru savrseno.

 

5. Moj utisak:

Ne planiram da prodajem uopste, ovaj motor prvo zbog izgleda, drugo zbog kvaliteta izrade. Sta da vam drugo kazem kad im Panasonic pravi ventilator za hladjenje onda mozete misliti kojeg su kvaliteta delovi u njemu...

Na moju visinu od 180cm ovaj motor je fenomenalan. Neki ga omalovazavaju da je kao neudoban za duge ture i tome slicno, to mozda oni koji su visi od mene i tezi (citaj krupniji) njima je mozda stvarno i neudoban, ali na moju visinu i tezinu idealan. Provodio sam i po sat ipo vremena voznje i ne bole me ruke, ledja, i sve zivo kao sto kazu dakle meni je savrseno udoban kao da je za mene pravljen. Ima 130 konjskih pa bih toplo preporucio da rucicu gasa laganije potežete dakle bukvalno po milimetar jer hoce da prošlajfuje. Koga bilo sta interesuje u vezi ovog motora slobodno neka me pita privatnom porukom rado ću odgovoriti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aleksandar Gal, 88 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha R6 2006,2012 Kawasaki Zx6r 2006 Honda Shadow V2 125 2003

1. Godište motocikla koji ste vozili:

2007 godiste uvezen iz Italije kupljen u Italiji 2009.

2. Vreme provedeno na motociklu:

Vozio sam ga 4 meseca presao sa njim 5.500km.

3.Šta mi se dopada:

Pre svega napisacu nesto o samom srcu motora,a posle o estetici. Definitivno najjaci 599ccm agregat uopste da li sa power comanderom ili bez motor jednostavno leti. Mnogo bolje ubrzanje ima od bilo koje 599ccm masine. Estetski je nadmasio cak i S1000RR koji je po meni najlepsi 1000ccm motor.

 

4.Šta je moglo biti bolje:

Po meni mogli su biti putevi bolji po kojima vozimo R6. Sve u svemu motor je bez greske.

5.Moj utisak:

Utisak je 10+.. Preporuka za ovaj motor. I svako ko kaze da je R6 los ili lenj. Znajte da je nije vozio.

 

p.s trenutno vozim R6 2012 o njoj cu naknadno napisati utiske presao sam samo 2.500km jer je uzeta u oktobru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 166 postova
  • Lokacija: Herceg Novi
  • Motocikl: Yamaha R6 007 & Yamaha XTX660 007 & BMW F800S

Ima li neko ovaj model 2007 , da kaze jos nesto o njoj i na sta obratiti paznju prilikom kupovine

2007

32000 km

extra ocuvana

sve fabricki osim sto je stavljen quickshifter

nove gume

3 kljuca

nije registrovan

4500 eura se prodaje,sta mislite ?

isti je model kao od kolege Dejana iz posta iznad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr

Cim ima quickshifter, znaci da ga je vlasnik malo vise ganjao na zadnjem.

Kako si samo dosao do tog zakljucka?
  • Haha 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ja sam FAP mašina, 746 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

Pa za sta drugo sluzi, ni jedan prodavac nece da kaze da ga je ugradio za to, vec da ga smara da stisce kvacilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr

Pa za sta drugo sluzi, ni jedan prodavac nece da kaze da ga je ugradio za to, vec da ga smara da stisce kvacilo.

quickshifter ima sasvim neku drugu namenu a ne da se ugradjuje da bi neko motor terao na zadnji. U svakom slucaju ako neko hoce da tera na tocak radice to i sa quickshifterom i bez njega (99% ljudi sto teraju cesto na zadnjem nemaju quickshifter)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zlaja, 270 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha xj6

Sluzi da prekine struju pri promeni brzine(ugrubo).

Ne znam kako pomaze za dizanje na zadnji,mozda je lakse menjati brzine pa zbog toga misli

 

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 166 postova
  • Lokacija: Herceg Novi
  • Motocikl: Yamaha R6 007 & Yamaha XTX660 007 & BMW F800S

Ne vjerujem bas da ga je ugradio zbog toga

ali mi je cudno i potpuno bzv sto nema neki drugi auspuh,ostavio je fabricki,a mozda nece da kaze da ga je digao i prodao pa vratio fabricki :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja