Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSXR 750 k4-k5

Recommended Posts

  • U prolazu, 32 postova
  • Motocikl: Honda 600F F4

Nađoh ovu temu, pa da i ja postavim isto pitanje, da ne otvaram novu temu. Ja sam ga danas kupio 750 K5. 0takoje.gif

 

Lep je, sa srcom i u zdrtavlju da ga vozis......

 

A sta bi sa X11???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Motocikl: Mackica

Nađoh ovu temu, pa da i ja postavim isto pitanje, da ne otvaram novu temu. Ja sam ga danas kupio 750 K5. 0takoje.gif

 

Mozes li druze nesto vise reci o motoru,kakva je potrosnja,udobnost?1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Krcedin-Indjija
  • Motocikl: Suzuki K5 750,Yamaha majesty 150,250,400, xs 400,xintian kinroad 200ccm, suzuki gsx650f,dr 650, honda cbr f2, crf 250, apenac 6

Svaka cast na kupovini. Ja vozim K5 750 2005god, motor je i vise nego dobar, udobnost nije na zavidnom nivou ali sto se tice brzine i izdrzljivosti tu je kralj. koliko si platio?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 K5, Yamaha TDR

Drugari, da se i ja pohvalim, danas kupljen motorcic, nadam se da cu biti malo aktivniji u ovoj temi..

3fd02e7fbf308672ca531c682f0185a0.jpg1d38ba39c8200e2ef7658ad0fb062861.jpg

Prvi utisci, znaci, nemogu da verujem sta posedujem.. Posle 125 kubika, ovo je ludilo.. Kad smo ga doterali kuci i malo se provozali po selu, znaci nekih 12 km, digao je temperaturu na 104, auuuu, mi se uplasili.. Medjutim navika od 125 kubika da se vozi laganica u malim obrtajima, ovo tako nemoze.. Kad smo videli sta je u pitanju, temperatura je u granicama normale.. Vozio sam ga 110, ni sam neznam kad je pre dostigao tu brzinu, uopste ne izgleda da se vozi tako brzo.. Cudo od motora... Jos nemogu da se smirim.. :):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 K5, Yamaha TDR

@dvlns, hvala na drugarskom savetu, ali ja jos nisam stigao na nivo za ozbiljnu super sport gumu, a i iskreno nemam trenutno raspolozivih sredstava, danas pada registracija, prenos i ostalo.. Gume jesu Pilot power.. Evo i slike

8bafaa837c6dedd947e9e6b390388fab.jpg

I zadnja

7eb1e36b113c6c1f02422ecaf7b24c6c.jpg

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1024 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Druže takođe vozim PP, super guma...A da ne bude da držim sebe kao neki reper, to su mi potvrdili i neki mnogo mnogo ozbiljniji vozači od mene..A koliko vidim ova tvoja je i u finom stanju, tako da vozi mirne glave.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Arandjelovac

Nek te lepo sluzi.

Gume da potrosis u lepoj i voznji 

A kad ih budes menjao Dunlop Qualifier je taman sto ti treba. Dobro drzi brzo greje trpi belu liniju. Ima i mana ne voli vodu i extremna maltretiranja,

oce da se pregreva,mada ovo zadnje ti je i nebitno jer tek ucis tako da polako i pamet u glavu, ipak je ovo mala raketa

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5753 postova

Vozio sam PP3 i vozio sam je i na Navaku i samo kazem da sam i ja mislio da drzi dok nisam probao GP Racer a kazu ljudi da je Supercorsa jos klasu iznad GP Racera sto cu i probati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda cbr 1000rr fireblade

Vozio sve navedene gume. Supercorsa 10 gp racer 9 pilotpower 6 a qulifier 4... Stilovi su razliciti...ali kad je stani pani niko te ne pita koji ti je stil voznje vec dal ces pasti ili ne. Ja prednju gumu vozim iskljucivo supercorsu...jer sam izracunao da mi je glava skuplja od gume. Ali dobro misljenja su razlicita....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1024 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Nikada je nisam vozio na stazi tako da u tu priču ne ulazim, govorim čisto za cestovnu upotrebu..A ne sumnjam uopšte da je Pirelli kvalitetnija guma, čak i ja stojim iza toga, samo sam htio reći da ova guma uopšte nije đubre, čak naprotiv..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5753 postova

Moje iskustvo sa Michelin-om je stalni neprijatni osecaj na prednjem tocku kao da ce da pusti uvek i bez najave nakon toga iskustvo sa Dunlop-om je takvo da sam zaboravio da prednji tocak igra bilo kakvu ulogu. Kao sto Freebird rece kocenje kakvo hoces, skretanje kakvo hoces... a mnogo je lepse i lakse uciti se voznji ako si siguran u gume

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Vozio sam PP3 i vozio sam je i na Navaku i samo kazem da sam i ja mislio da drzi dok nisam probao GP Racer a kazu ljudi da je Supercorsa jos klasu iznad GP Racera sto cu i probati.

Vozio sve navedene gume. Supercorsa 10 gp racer 9 pilotpower 6 a qulifier 4... Stilovi su razliciti...ali kad je stani pani niko te ne pita koji ti je stil voznje vec dal ces pasti ili ne. Ja prednju gumu vozim iskljucivo supercorsu...jer sam izracunao da mi je glava skuplja od gume. Ali dobro misljenja su razlicita....

 

Promešali ste malo babe i žabe.

 

Kad pominjete superkorsu pretpostavljam da mislite na Supercorsa SC. To nije "street legal" guma. Dunlop GP Racer jeste "street legal" ali je napravljena kao all-round guma koja može i na ulicu i na stazu i ne zahteva grejače. Ekvivalent bi joj kod Pirelli-a bila Supercorsa SP. DOT guma kod Dunlop-a koja je u klasi sa Supercorsa SC je D212 i to je znato bolja (iz ugla vožnje na stazi) guma od GP Racera.

 

Ove druge pomenute su standardne ulične gume.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5753 postova

Значи главну улогу игра да ли ће Dexason возити тог К4 на стази или не.

Jel moze neka tema da postoji a da se ti ne umesas? Neka covek sam odluci da li hoce ili nece da poslusa neciji savet ili neka on pita da li pricamo o stazi ili ne. Niti imas slican motor, niti si vozio na stazi, niti si probao bilo koju od ovih guma ali si se nasao pozvanim da komentarises

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5753 postova

Deaxon-e iz mog ugla ne bitno da li ces voziti na stazi ili ne d211 pruza ne uporedivo vise po pitanju pouzdanja u gumu od PP3. Banalni primer je cak i prilikom iole jaceg ubrzanja PP3 hoce da proklizi dok se na d211 to mnogo teze desava. Prednja je tek prica za sebe ali u svakom slucaju imas vremena pa se prvo privikni na motor a kad budes menjao gume odlucices.

Inace mislim da si kupio jako lep motor i da je 750 prava mera. Ovo sve shvati iskljucivo kao licni stav i recimo savet od kojeg kao sto predpostavljas ja nemam nista osim zelje da pomognem. Odluku svakako donosis ti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Aj opet da ispopujem :)

 

Vlado, budi precizan kad navodiš šifre jer je D211 DOT race guma, prethodnik D212 dok je D211 GP Racer ova "all-round" . Ima nekoliko tipova D211 GP, GP-A, amerikanci je dosta voze ali ova za ulicu i stazu ima taj sufiks "Racer".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 K5, Yamaha TDR

@Svaler, K5 je u pitanju, 2005 godiste.. :)

@dvlns, hvala ti puno na savetima, i to sto kazes da "popujete", meni znaci i iz toga ucim i zbiram iskustvo, znaci nastavite.. :):)

Motor nisam kupio za stazu, ne kazem da nikad necu izaci na stazu, jer bih vrlo rado i to probao, ali prvenstveno namenjen za ove nase puteve i krivine, npr. put Paracin - Zajecar 946c5bae3c66e0db1e294539b80268cb.jpg

Koga i dosta forumasa poznaje, pa put koji je bas pun lepih krivina, mislim da su nedavno Maxi skuterasi prosli tuda

Varvarin - Kragujevac

ce49b3ae5e8df60cf20bf215d0e0bfed.jpg

I moja zivotna zelja je put Kraljevo - Raska

075b6d4984209ec47d4368bb73873793.jpg

E posle svega toga, imacu dovoljno iskustva za stazu.. Nadam se da ce to biti vec sledece godine.. Hvala svima jos jednom!!

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja