BJBikers Forum: Biber sprej (suzavac) - Prokleti silovatelji! - BJBikers Forum

Jump to content

Sign In »
Novi Član? Registruj Se! Pomoć
  • 5 strana +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Poslednja »
  • Ova tema je zaključana

Biber sprej (suzavac) - Prokleti silovatelji! Oceni temu: -----

#1 User is offline   sergio 

• hoochie coochie man
  • PipPipPip
  • View gallery
  • Grupa: Members
  • Broj Postova: 2673
  • Učlanio se: 21-May 07
  • LokacijaBeeGee
  • Motor:Honda CB750K '81 Honda CBR1000F '99

Napisao 18 August 2010 - 00:15 AM

Hello svima,

Veceras sam pratio devojku do njenog stana u centru grada (Dalmatinska ulica), presrela nas je patrola interventne i saznali smo da je neki BOLESNIK silovao devojku bas u toj ulici i to na par desetina metara od ulaza zgrade u kojoj zivi ova moja, a to se sve odigralo 20tak minuta pre nego sto smo mi naishli... 

Eh sad... Ko zivi u Beogradu, zna da Dalmatinska ulica uopste nije osvetljena propisno, previse je mracna, ima dosta zavucenih coskova, ulaza u kuce/zgrade, dvorista itd. (pricam o delu ulice koji se pruza do coska sa Takovskom).. Takva atmosfera verovatno privlaci sexualne manijake, narkomane i ostala sumnjiva lica... 

Ja nisam bas uvek u mogucnosti da je pratim, a posle ovog veceras mi se nikako ne dopada ideja da se nocu sama vraca kuci pa htedoh da joj kuipim suzavac (biber sprej), cisto da nije prepustena slucaju i da joj se nadje (za ne daj boze)...

ZNAM da je nosenje i upotreba ovakvog spreja zabranjena nasim KRETENSKIM zakonom.  :-\
Izdvojte par minuta i procitajte ovaj tekst pa ce vam biti jasnije o cemu pricam....

Na silovatelja samo goloruke

Iako su žene žrtve seksualnog uznemiravanja na javnim mestima u odbrani od nasilnika nije im dozvoljena ni upotreba "suzavca", jer mogu biti prekršajno osuđene.

Ako se upotrebi kazna je od 10.000 dinara ili do 60 dana zatvora. Neprijatnosti na javnim mestima žene uglavnom ne prijavljuju jer misle da napasnik neće dobiti odgovarajuću kaznu ili neće biti pronađen.

Biljana Petrov, inspektorka Odeljenja za suzbijanje krvnih i seksualnih delikata Policijske uprave za grad Beograd kaže da dobacivanje vulgarnosti ili dodirivanje predstavlja prekršaj Zakona o javnom redu o miru za koji je određena kazna od 35.000 dinara ili do 30 dana zatvora.

„ Nažalost, ženi je u tom slučaju zabranjeno bilo koje sredstvo kojim bi napadaču nanela trajnu povredu. Ako pozove policiju, na primer, iz autobusa, u veoma kratkom roku doći će patrola zadužena za taj deo grada ili policajac koji 'drži' tu pešačku zonu. Napasnika će povesti na razgovor u policiju, sačiniće o tome službenu belešku i obavestiti tužioca koji će reći da li ima elemenata prekršaja“, ističe Biljana Petrov.

Inače, u skoro svakoj ženskoj tašni postoji dezodorans, i ukoliko njime žena u samoodbrani želi da poprska oči napasniku – prethodno bi morala dobro da pročitajte njegov hemijski sastav.

Prema rečima inspektorke Petrov, moglo bi se reći da je i ovaj vid samoodbrane dozvoljen samo ako ne sadrži nijedno sredstvo koje oslepljuje, već samo izaziva ljutinu dovoljnu da žrtva pobegne.

„Ako žena manijaku koji je napadne nanese povredu sprejom, policija će privesti oboje. Protiv njega će biti podneta krivična prijava za silovanje u pokušaju, dok će protiv žrtve biti podneta prekršajna prijava za sprej“, navodi inspektorka Petrov.

Prema njenim rečima, učinjeno zlo koje žrtva nanese napadaču ne sme da bude veće od zla koje joj je pretilo. Dakle, ne sme da se prekorači granica nužne odbrane, pa ako se branite od silovatelja, ne smete da ga ubijete, a na verbalni napad možete odgovoriti samo verbalno.

Izvor: http://wap.b92.net/i...0&nav_id=450868

U poslednje vreme ima previshe slucajeva silovanja i smatram da bi ovaj sprej trebalo da poseduje svaka devojka...
Provereno znam da policija nije stroga i u vecini slucajeva "zazmuri" na jedno oko ako kod devojke pronadju suzavac.

Osoba od koje sam ranije nabavljao tako neke stvarcice vise nije dostupna pa rek'o da pitam ovde, da li neko mozda zna u kojoj "radnji" to moze da se nabavi? ili ako neko ima vishka jedan-dva komada pa da razmenimo za kesh?

NARAVNO, ponude na PM, tj. PP

Hvala!

Sergio

P.S. cuo sam da postoji neki pet-shop koji prodaje ovaj sprej u cilju odbrane od pasa lutalica ali ne znam gde se nalazi pa ako neko zna, nek podeli to i sa ostalima... Verujem da ce ovakva informacija koristiti jos nekome osim meni
0

#2 User is offline   thelord 

• Stomatolog na motoru
  • View gallery
  • Grupa: Urednici Foruma
  • Broj Postova: 2682
  • Učlanio se: 15-June 07
  • LokacijaNBGD
  • Motor:Transalp XL600V-X

Napisao 18 August 2010 - 00:22 AM

Znam da ima u Louisu da se kupi. Ali bi i ja voleo ako ima ovde da se kupi. Ako neko zna gde i kako nek se javi na PP. Sergio ako nesto saznas javi. Ako ne nadjemo ovde mozemo poruciti iz louisa.

#3 User is offline   Popsy 

• Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore
  • PipPipPipPip
  • View gallery
  • Broj Postova: 7452
  • Učlanio se: 08-December 08
  • LokacijaJužna Čukarica / Beograd
  • Motor:HTZ 750

Napisao 18 August 2010 - 00:25 AM

Bubanj potok subotom  ;)  i to obavezno biber sprej (ima nacrtanog psa) jel taj sprej radi i na psima i na ljudima a onaj za ljude radi samo na ljudima... znači nadam se da će stoku uhvatiti i da će u zatvoru spoznati svoju žensku stranu  >:( >:( >:(
0

#4 User is offline   Boris_LION 

• Zainteresovan
  • PipPip
  • Broj Postova: 693
  • Učlanio se: 13-January 07
  • LokacijaZvezdara

Napisao 18 August 2010 - 00:26 AM

Brate idi u Snajper. Trebalo bi tamo da ima.

P.S. Odakle tebi devojka ?
0

#5 User is offline   Čeh 

• Drug član
  • PipPipPip
  • Broj Postova: 3694
  • Učlanio se: 12-April 06
  • LokacijaBeograd
  • Motor:XTZ 660

Napisao 18 August 2010 - 00:26 AM

Šta je, Boki, bojiš se za svoju guzu?
0

#6 User is offline   thelord 

• Stomatolog na motoru
  • View gallery
  • Grupa: Urednici Foruma
  • Broj Postova: 2682
  • Učlanio se: 15-June 07
  • LokacijaNBGD
  • Motor:Transalp XL600V-X

Napisao 18 August 2010 - 00:31 AM

Nema tamo. Kao sto je vec napisao Sergio to nije legalno prodavati niti posedovati.

Šta je, Boki, bojiš se za svoju guzu?

Ko ne brine za svoje dupe ne brine ni za zenino  ;D ;D ;D

#7 User is offline   Čeh 

• Drug član
  • PipPipPip
  • Broj Postova: 3694
  • Učlanio se: 12-April 06
  • LokacijaBeograd
  • Motor:XTZ 660

Napisao 18 August 2010 - 00:33 AM

Kome je avatar pevac, njemu noge smrde :P :P :P

Ima jedna tezga na buvljaku, negde 13. red... ima lik razno oružje i "oružje", pa treba videti i tamo... a ima radnju u Zemunu negde, jbg izgubio sam vizitku...
0

#8 User is offline   Popsy 

• Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore
  • PipPipPipPip
  • View gallery
  • Broj Postova: 7452
  • Učlanio se: 08-December 08
  • LokacijaJužna Čukarica / Beograd
  • Motor:HTZ 750

Napisao 18 August 2010 - 00:44 AM

Ima jedna tezga na buvljaku, negde 13. red... ima lik razno oružje i "oružje", pa treba videti i tamo... a ima radnju u Zemunu negde, jbg izgubio sam vizitku...

misliš na http://www.urbandart.rs/kontakt/ ... naravno i ako ima to je ispod tezge ...
0

#9 User is offline   gavrolini 

• Drug član
  • PipPipPip
  • View gallery
  • Broj Postova: 4086
  • Učlanio se: 17-October 08
  • LokacijaShabac
  • Motor:KTM EXC300- KTM EXC250

Napisao 18 August 2010 - 00:55 AM

ja sam skoro uhvatio manijaka u svom komsiluku. Nije mi djavo dao da spavam,a posto mi je prozor do ulice,snimim nepoznatog lika koji se polako seta i zagleda kuce(oko pola 3 nocu). Posto mi je ulica mala a i ceo kraj znam,odmah mi je bio sumnjiv. Posmatrao sam ga nekih 15-20min dok lik nije usao u dvoriste bas prekoputa mene. Ne budem lenj istrcim sa nozem.  Snimim lika kako cuci u dnu dvorista ispod prozora od kupatila gde je gorelo svetlo. Pocnem da urlam na njega,lik krene prema meni ali ga noz pod grkljanom poprilicno smirio. Malo se opirao pa je malo vise dobio batina,komsije koje su izasle su naravno pozvale miliciju kojima je trebalo bar 15min da stignu,za to vreme ja sam ga drzao na ulici onako polu go kako sam istrcao iz kreveta. Policija kad je dosla uzela je samo izjavu od mene ,naravno nista me nisu pitali sto mu je faca razvaljena,samo se nasmejali. U startu sam mislio da je lopov,ali posle malo razgovora sa komsom skontamo da je ustvari manijak. Jer usao je u dvoriste gde je komsinica dosla kuci nekih 30min pre toga,cucao je ispod njihovog prozora a i sumnjam da bi lik od 35-40godina,nekih 185cm i 110-120kg u papucama krenuo u pljacku. Sve u svemu onaj koji im kida zivce u 4h ujutru sa dranjem motora im je postao heroj ulice :)
0

#10 User is offline   sergio 

• hoochie coochie man
  • PipPipPip
  • View gallery
  • Broj Postova: 2673
  • Učlanio se: 21-May 07
  • LokacijaBeeGee
  • Motor:Honda CB750K '81 Honda CBR1000F '99

Napisao 18 August 2010 - 01:01 AM

Nema Bobo, zabranjeno je u slobodnoj prodaji....
P. S. sto pitas? 'oces da u'vatim i tebi jednu? :D

@gavrolini: meni zao sto nisam naleteo na ovog... nije mi jasno kako neko moze da ima tako bolestan i poremecen um...  >:(
0

#11 User is offline   gavrolini 

• Drug član
  • PipPipPip
  • View gallery
  • Broj Postova: 4086
  • Učlanio se: 17-October 08
  • LokacijaShabac
  • Motor:KTM EXC300- KTM EXC250

Napisao 18 August 2010 - 01:03 AM

nemozs da verujes,kao da me je neko naterao da bas tad pogledam kroz prozor...jednostavno mu je bio baksuzan dan da ga bas ja vidim.
0

#12 User is offline   MadScientist 

• Can't cure stupid
  • Pip
  • Broj Postova: 215
  • Učlanio se: 12-July 10
  • Motor:C. Anaconda

Napisao 18 August 2010 - 01:04 AM

Malo pretrazih net jer i mene to zanima oko opreme za devojku. Moguce je braniti se sa svim mogucim (puskom, pistoljem, palicom, nozem, suzavcem...) samo je potrebna dozvola iz policije za to jer ako ih upotrebite bez dozvole tada slede kazne ;) Inace to je po recima nekog advokata sa Burek foruma mada bi to mogao da proveris sa nekim pandurom za svaki slucaj.

Bio je jedan sajt za narucivanje opreme za samoodbranu iz BiH gde si sve i svasta mogao naruciti, od skrivenih bodeza, sokera i suzavaca do maceva i maceta, samo sada nema sanse da ga nadjem, tako da probaj na Limundu, tamo svega ima ili jos bolje kod Kineza ;D

0

#13 User is offline   lencuga 

• Quid Quid latine dictum est altum viditur!
  • PipPipPip
  • Grupa: CS Admini
  • Broj Postova: 3973
  • Učlanio se: 07-August 08
  • Lokacijavrsac / bgd bezanija
  • Motor:K4 !000 veoma saren i veoma brz. TT600 za malo pa da sam ide :D

Napisao 18 August 2010 - 06:21 AM

Malo pretrazih net jer i mene to zanima oko opreme za devojku. Moguce je braniti se sa svim mogucim (puskom, pistoljem, palicom, nozem, suzavcem...) samo je potrebna dozvola iz policije za to jer ako ih upotrebite bez dozvole tada slede kazne ;) Inace to je po recima nekog advokata sa Burek foruma mada bi to mogao da proveris sa nekim pandurom za svaki slucaj.

kako to onda ide?
dobar dan, ja cu sutra biti slovana pa vas molim da mi izdate dozvolu za samoodbranu.
naravno gospodjice, sad ce kolega da vam otkuca jednu i sa njom se javite u oruzarnicu da zaduzite atomsku bombu.
nakon toga je slobodno bacite na grad gde smatrate da cete biti silovani.
samo nemojte da zaboravite da uplatite taksu od 450 din.

;D ;D ;D ;D

#14 User is online   KAPETAN KOCA 

• Svrati ponekad
  • Pip
  • Broj Postova: 120
  • Učlanio se: 27-January 09
  • Lokacijasmederevo

Napisao 18 August 2010 - 06:37 AM

Poprilično efikasno, a uz to i legalno, a i poprilično peku oči.
Svaka ženska tašnica treba da bude snabdevena malom bočicom dezodoransa ili čak i sprejom za razne bubašvabe ili gamad  bilo kog pola.
Za ne daj bože posle upotrebe ''miriska'' sledi po koji udarac bokserom koji se nosi kao modni detalj, bilo kao šnala za kaiš ili .....(stvar mašte).
Najlepše od svega je što će zahvaljujući ovoj državi i zakonima žene i devojke da nam izgledaju kao Rambo 1, 2, 3 , 4 ....
Ali !

0

#15 User is offline   štampar 

• Drug član
  • PipPipPip
  • Broj Postova: 3612
  • Učlanio se: 28-May 09
  • LokacijaBanja Koviljača

Napisao 18 August 2010 - 06:43 AM

kako to onda ide?
dobar dan, ja cu sutra biti slovana pa vas molim da mi izdate dozvolu za samoodbranu.
naravno gospodjice, sad ce kolega da vam otkuca jednu i sa njom se javite u oruzarnicu da zaduzite atomsku bombu.
nakon toga je slobodno bacite na grad gde smatrate da cete biti silovani.
samo nemojte da zaboravite da uplatite taksu od 450 din.

;D ;D ;D ;D

Ah,smisao za humor te nikad ne napušta....ne treba atomska bomba,može jedna AP M70... :D...

0

#16 User is offline   TomoB 

• Skilled Rider
  • PipPipPip
  • Broj Postova: 4043
  • Učlanio se: 07-December 06
  • Motor:Pijađo Ćao

Napisao 18 August 2010 - 06:55 AM

Kome je suđeno, da je yeben, njemu gaće same 'spadaju!
0

#17 User is offline   vlajko 

• Advanced DJ Member
  • PipPipPipPip
  • Broj Postova: 6254
  • Učlanio se: 03-March 09
  • LokacijaDunav na vidiku..
  • Motor:Yamaha ST 750 HTZ ; Honda CB750F

Napisao 18 August 2010 - 07:15 AM

Pancevacki buvljak..
i naravno Bludni potok subotom..
Imas raznog ubojitog orudja nozeva, katana shurikena, pracki, boksera, biber, shock i ostalih sprejeva..necaku nisam znao sta da kupim..kad sve ima..i izabrao sam shoker..na struju..koga ima u nekoliko velicina i oblika..pa cak i kao mobilni..al sa dve opasne dzidze koje jezivo pucketaju..
Nisam probao kako radi.ali je cak mozda i bolje resenje od suzavca..treba ga nekako isprobati..ali ne bih da mucim zivotinje..
0

#18 User is offline   doctore 

• Svrati ponekad
  • Pip
  • Broj Postova: 309
  • Učlanio se: 03-August 06
  • LokacijaBeograd
  • Motor:BMW F650GS

Napisao 18 August 2010 - 07:34 AM

Na Bubanj potoku ima sigurno, cim se predje neki od mostica a sto neko rece trebalo bi da je bolji onaj sa kucom ;D
Ne znam koliko su sokeri efikasni, em moze da se isprazni baterija em u trenutku napada koliko ce biti svesna da ga lepo aplikuje a sta raditi zimi kada su svi zakopcani do grla?

U biti su cika plavi blagonakloni kada pronadju sprej u tasni, barem je tako iskustvo nekih mojih drugarica ali ako je bas neka racija nije nemoguce ni baciti ga pod sto ;D
0

#19 User is offline   japanx 

• Drug član
  • PipPipPip
  • Broj Postova: 1002
  • Učlanio se: 04-August 09
  • LokacijaBeograd

Napisao 18 August 2010 - 07:41 AM

Shoker je daleko bolje resenje i niko ti ne moze zabraniti njegovo nosenje

kad dodje do upotrebe, apsolutno je bezbedan osim za manijake sa pejsmejkerom

u slucaju upotrebe, potrosi energiju iz misica i pretvori je u mlecne kiseline tako da je lik u nesvesti nekih bar 5-10 sekundi a posle toga u zbunu sta mu se desilo(pukao ga grom)

treba ciljati na velika cvorista tj vrat, prepone ili predeo grudi ali radi i na ruku, ne ostavlja posledice i nas zakon ga ne zabranjuje
0

#20 User is offline   bajone 

• Neka Ekstra Titula
  • PipPip
  • View gallery
  • Broj Postova: 986
  • Učlanio se: 06-December 09
  • LokacijaBG

Napisao 18 August 2010 - 07:53 AM

ja baš mislim da odem ove subote na bubanj potok tako da bi uzeo sprej za devojku..ona je ionako bezobrazna i više se plašim da je neko ne nalupa jednom nego da je siluje  ;D

uglavnom, što se tiče legalnosti, to ne brinem. ko će da pretresa moju devojku iz čista mira...
ne znam ni koja je cena spreja...ako ste stvarno zainteresovani, mogao bih da uzmem više komada pa da vam raspodelim..ja sam iz bg-a tako da bi bilo lakše raspodeliti sprejeve na istom mestu..tipa balansero ili neko tako moto mesto..nisam baš stručan u tome  ;D 
0

• 5 strana +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Poslednja »

1 korisnik(a) čita ovu temu
0 members, 1 guests, 0 anonymous users