Jump to content

Moto Zajednica

Gde naci ksenon svetla???

Recommended Posts

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Pozdrav drustvo, ja ugradih na moju Vespu ET4 xenon, knap je bilo ali smo se snasli, mislim duzina kabla od sijalice od balasta je takva da smo trazili mesto na Vespi pola sata gde bi to bilo najbolje montirati a da ne smeta, na kraju smo morali da je rasklopimo prilicno i sada npr.ako bi mi pregorela sijalica xenona, istu teskjo da bih mogao da zamenim bez dva para ruku i jedno 45 min rada na Vespi.

U tom slucaju sreca je sto imam dugo svetlo koje sam namerno ostavio halogeno, a u najgorem slucaju,mogu da raskacim instalaciju i da vratim halogenu koju bi nosio sa sobom z ato mi treba jedan par ruku i jedno 15min vremena.

 

Pravo pitanje glasi...

Da li je neko imao lose iskustvo sa Policijiom u zemlajma EU, posto je npr. stavljen xenon u far koji nije napravljen za xenon sijalicu.

Pitam jer su mi neki ljudi koji su kolima isli po Madjarskoj i Italiji pricali da su imali probleme pa cak i kazne da su im naplacivane zbog toga.

 

Hvala

 

Dejan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja