Jump to content

Moto Zajednica

Kakav je put: LESKOVAC - Vucje- Golemo selo- Drenovac-VRANJE

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 914 postova
  • Motocikl: BMW R50/5

Isao bih uskoro do manastira Prohor pcinjski. Izmedju Leskovca i Vranja postoje samo 3 puta:

1.kroz Grdelicku klisuru,

2.preko Vlasinskog jezera i

3.u naslovu navedeni.

Prva dva sam prosao stotinama puta, bukvalno, a trecim NIKADA. Pa rekoh i to da vidim. Znaci interesuje me stanje kolovoza, gustina saobracaja, interesantna mesta i sl.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Jel to onaj gde dolazis u Vranje preko Markovog kaleta i Przara? Cuo sam da taj put ide sve do Leskovca, ali nikad nisam isao tuda mnogo daleko. Ja ti pricam iz perspektive Vranja, posto sam tamo ziveo. Ako je taj, onda da znas da je 2005. bio katastrofa i za kola. Mozda se nesto u medjuvremenu uradilo, mada sumnjam, jer tim putem skoro niko ne ide, posto je put kroz Grdelicku odlican. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 627 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: crf 1000

Isao sam u martu tim putem i mogu ti reci da je bilo zahebano.Od Leskovca do Vucja super.Od Vucja do motela Vlaina ekstra sa puno krivina uz solidan asfalt,a onda desno preko mosta ispred motela ka Radan planini bio je cisti sex.Krivina za krivinom ,malo suvog puta,a zatim sneg i led i tako u nedogled.U martu je zesci zajeb,a sada u maju mislim da je super za provozati se.Priroda je prelepa,obavezno svrati u kanjon Vucjanke i prosetaj do jedne od najstarijih elektrana u Srbiji(1903god).Iznad elektrane je prelepi vodopad.

post-456-12879072960469_thumb.jpg

post-456-12879072961285_thumb.jpg

post-456-1287907296229_thumb.jpg

post-456-12879072965487_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 914 postova
  • Motocikl: BMW R50/5

Da, Cili i ja mislim da je to taj put preko Pljackovice (ili Krstilovice?).

 

Hvala aspirinikus na informacijama i fotografijama, to je bas ono sto me interesuje.

Ali sta je sa putem dalje, od Golemog sela do Vranja? Da li je jos uvek u tako losem stanju kao sto kaze Cili?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Pod katastrofa mislim los, davno asfaltirani put pun rupa. Kazem, to bese pre 5-6 godina, sad mozda nije tako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Isao bih uskoro do manastira Prohor pcinjski. Izmedju Leskovca i Vranja postoje samo 3 puta:

1.kroz Grdelicku klisuru,

2.preko Vlasinskog jezera i

3.u naslovu navedeni.

Prva dva sam prosao stotinama puta, bukvalno, a trecim NIKADA. Pa rekoh i to da vidim. Znaci interesuje me stanje kolovoza, gustina saobracaja, interesantna mesta i sl.

 

neznam šta voziš ali put je pogodan za enduro motore jer je asfalt više loš nego dobar. kada dođeš u Golemo selo idi ljevo prema Vlasu pa do svetog mjesta i dalje za Vranje. u Vucju kod motela SUP.ovo ili sadašnjeg hotela Vlajna zastani raspitaj se za Đokine virove pa ih  i pogledaj jer je ljepi prirodni fenomen sa puno virova međusobno povezanih rijekom Vucjankom. nadalje ništa posebno za vidjeti osim same netaknute prirode planine Kukavice. na vrhu je bila, nekada, koliba nastavnika fizickog odgoja koji je svaki dan pješacio od Vucja do vrha. pozdrav iz Istre.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja