Jump to content

Moto Zajednica

sve o kawi z750

Recommended Posts

Guest Cubric

Boja je kao na kawi u moto GP-u, meni se bas svidja. A izduv jeste katastrofa.

 

ne znnam, nešto ne bih rekao da je ista boja. meni se ovo presijavanje ne sviđa, nekako mi deluje jeftino i kineski, moj ukus nisu pogodili.

 

zyasN_kawasakininjazxrr200625lj2.jpg

 

Cini mi se da su oni sto sad voze West i RdP metalik zeleni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Zeleni ZED mi izgleda BAŠ VANZEMALJSKI!!! Dizajn čista devetka!!! (samo Italijani ;D imaju 10)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

stigao je jedan u novi sad u crnoj boji bez abs fenomenalan je sam sto ga svaki dan treba brisati svaka dlacica se vidim na njemu dali vam se svidja tedst zea to su ga hrvati testirali

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

o daklesi ja idem po svim susretima u vojvodini i nisam mogao da vidim ga u zelenoj boji .Planiram da ga kupim  i to u zelenoj boji ,na hrvackom sajtu sam nasao da ga za sedecu godinu nece biti u zelenoj boji vec u crnoj,narandzastoj sigurno a za sivu se nezna da li ce ga zameniti sa plavom bojom gde ga moze videti u zelenoj boji video sam u crnoj i sivoj uzivo moram otici u novi sad kod culeta u septembru pa da ga pitam dali mogu naruciti u zelenoj pa nije vazno kada cu ga dobiti ali samo da bude u zelenoj .Eno u hrvackoj ima nekoliko zeleni na prodaju malo im se stisala potraznj ali kako sam cuo da kada kod njih kupimo oni nevracaju porez na granici pa moras da platis i nas i njihov.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija

o daklesi ja idem po svim susretima u vojvodini i nisam mogao da vidim ga u zelenoj boji .Planiram da ga kupim  i to u zelenoj boji ,na hrvackom sajtu sam nasao da ga za sedecu godinu nece biti u zelenoj boji vec u crnoj,narandzastoj sigurno a za sivu se nezna da li ce ga zameniti sa plavom bojom gde ga moze videti u zelenoj boji video sam u crnoj i sivoj uzivo moram otici u novi sad kod culeta u septembru pa da ga pitam dali mogu naruciti u zelenoj pa nije vazno kada cu ga dobiti ali samo da bude u zelenoj .Eno u hrvackoj ima nekoliko zeleni na prodaju malo im se stisala potraznj ali kako sam cuo da kada kod njih kupimo oni nevracaju porez na granici pa moras da platis i nas i njihov.

 

Ja sam video jednog zelonog na ulici u BG, a nov u zelenoj boji imas kod Petosevica

 

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

sve uvoznike sam zva i kod svakih isti odgovor platis 20% OD UKUPNE CENE I DOBIJE3S U FEBRUARU ILI MARTU ,A AKO NEKG ZANIMA IMA U MIMOTU NEKOLIKO SIVI ZECEVA BEZ ABS

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

Provozah to čudo, ide, koči, i sve tako... što se i očekuje od motocikla takvog tipa

 

DSCF9165.jpg

 

Nego, motorin nije nikako pravljen za mene. Naime sa desne strane motor je previše ,,izbačen'',

a to znači da sam i opekao desno koljeno. Na fotki pokazujem ,,problematično'' mjesto.

 

DSCF9166.jpg

 

Interesatno, sa lijeve strane nema tih problema. U svakom slučaju, nije za dugonoge...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

o daklesi ja idem po svim susretima u vojvodini i nisam mogao da vidim ga u zelenoj boji .Planiram da ga kupim  i to u zelenoj boji ,na hrvackom sajtu sam nasao da ga za sedecu godinu nece biti u zelenoj boji vec u crnoj,narandzastoj sigurno a za sivu se nezna da li ce ga zameniti sa plavom bojom gde ga moze videti u zelenoj boji video sam u crnoj i sivoj uzivo moram otici u novi sad kod culeta u septembru pa da ga pitam dali mogu naruciti u zelenoj pa nije vazno kada cu ga dobiti ali samo da bude u zelenoj .Eno u hrvackoj ima nekoliko zeleni na prodaju malo im se stisala potraznj ali kako sam cuo da kada kod njih kupimo oni nevracaju porez na granici pa moras da platis i nas i njihov.

 

Budva je moj grad  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

U svakom slučaju, nije za dugonoge...

[/

koliko si visok zanimame jer cu meni jako dugacke noge ali ga moram kupiti ili napisi koliko su ti dugacke noge da li ga dugonogi u opste nemogu voziti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

sve uvoznike sam zva i kod svakih isti odgovor platis 20% OD UKUPNE CENE I DOBIJE3S U FEBRUARU ILI MARTU ,A AKO NEKG ZANIMA IMA U MIMOTU NEKOLIKO SIVI ZECEVA BEZ ABS

 

Koji je br tel.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

Provozah to čudo, ide, koči, i sve tako... što se i očekuje od motocikla takvog tipa

 

DSCF9165.jpg

 

Nego, motorin nije nikako pravljen za mene. Naime sa desne strane motor je previše ,,izbačen'',

a to znači da sam i opekao desno koljeno. Na fotki pokazujem ,,problematično'' mjesto.

 

DSCF9166.jpg

 

Interesatno, sa lijeve strane nema tih problema. U svakom slučaju, nije za dugonoge...

molim te napisi koliko si visok i izmeri nogu pa mi napisi visinu ja sam dosta visok mimali smo u pocetku teksta o visini nrsto za dva meseca trebam da ga uplatim dali ti u opste nebi mogao da ga vozis da je tvoj moilim te odgovori

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

Moje dimenzije  :o

 

Visok sam 191 cm, a duzina noge (desne, nju sam mjerio) od pete do prepone je 94 cm

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

nije nimalo smesno muku mucim sto sam toliko visok ,duzina noge mi je ista da li ga sa ov akvom visinom mozemo voziti neznam sta da radim toliko sam se zalepio za taj motor da neprodje dan da ga ne spomenem i mislim kako ga vozim .Ako ga kupim zovem vas kod mene na rostilj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

jos malo pa treba lik da dodje po kineza i u februaru sam mislio da uplatim novi z750 i to iskljucivo u zelenoj boji kad ono sam nedavno video da su izabacili nove boje i sada neznam sta da radim moram pitati uvoznike da li mogu da mi nadju zeleni da ima negde zaostao u nekoj prodavnici ,da li neko zn gde ima makar da se kupi polovan z u zelenoj boji sada mislim da bi u naslovu staviti 2007/2008.,koliko zec trosi procitao sam u xrvackom moto pulsu na uporednom testu z750,bandit,hornet,gsr zec je odneo pobedu ali ima tri mane to su mekani amortizeri tvrdo sediste i potrosnja od 8l ,kojom brzinom je vozen kada je potrosio 8l dali je to pri maksimalnoj ili nekoj srednjoj recimo 150km/h.Dvoumim se izmedju narandzaste i crne sta vi kazete ako nenadjem zeleni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja