Jump to content

Moto Zajednica

CBR 1000F Hurricane 1987

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Honda CBR 1000F Hurricane 1987

 

JmmGV_hondacbr1000f8713271062.jpg

 

Dajte svoj komentar iskljucivo ako ste vozili ili posjedovali ovaj motorcikl. Niposto nikakve komentare u stilu "cuo sam", "rekli su mi" i slicno. Odgovorite na sledeca pitanja u skladu sa pravilima bez dodatnih komentara ili slika. Svaki komentar koji ne bude u skladu sa pravilima bice istog trenutka obrisan.

 

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

Navesti tacno godiste motocikla koji ste vozili..

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

"Posjedovao sam ga tri godine." ili npr. "Probao sam ga par puta na lokalnom putu" ili "Napravio sam par krugova oko bloka"

 

3. Sta mi se dopada:

"Odlicne kocnice i dobra zastita od vjetra." ili "Sjajan za duza putovanja, odlican polozaj vozaca, mala potrosnja" ili neko moze napisati i par pasosa ako zeli, tim bolje.

 

4. Sta je moglo biti bolje:

"Prednja kocnica ima lose doziranje i slaba zastita od vjetra" ili nesto slicno u stilu prethodnog pitanja.

 

5. Moj utisak:

Vas mali review. Tu sad moze svasta da se napise, da se detaljnije objasne i opisu stvari iz prethodne dvije stavke i da se jos malo prica o motoru i generalnom stavu prema njemu. Mogu se opisati i neki detalji i moze se dati i neka ocjena i recimo preporuka za kupovinu. Takodje, ovdje bi bilo dobro da onaj ko je proveo vise vremena sa motorm napise na sta treba obratiti paznju pri kupovini tog polovnjaka i generalno o odrzavanju...

 

 

 

Najlakse vam je da uradite copy-paste sadrzaja ovog koda i samo ispod svakog pitanja dodate vas odgovor:


[b]1. Godiste motocikla koji ste vozili:[/b]


[b]2. Vrijeme provedeno na motorciklu:[/b]


[b]3. Sta mi se dopada:[/b]


[b]4. Sta je moglo biti bolje:[/b]


[b]5. Moj utisak:[/b]

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

1987god,Prva verzija hurricane-a

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

Pomenuti motor posedujem 3 godine i ostaje trajno u vlasnistvu!

 

3. Sta mi se dopada:

Izuzetno pitom i prijateljski nastrojen prema vozacu,ume da oprosti sitnije greske.Dovoljno snage za neki fast turing....

 

4. Sta je moglo biti bolje:

Velika tezina donosi stabilnost pri vecim brzinama,ali zna da zasmeta u nekim urbanim sredinama,stani-kreni i voznja ispod 50Kmh meni prestavlja problem.Kao potencijalni problem za 87-88  godiste pominje se spaner koji se "prozveci" na oko 100.000km,resenje problema je ignorisati zvuk i preci jos toliko...nisam cuo da je nekome pukao lanac.

5. Moj utisak:

Iako ne previse atraktivan za danasnju omladinu,svojim kvalitetom,izdrzljivoscu i brzinom moze da parira vecini novih turer-a.

Delovi su dostupni ali ne i jeftini sto i nije neki problem posto se retko kvari.Uz postovanje njenih mogucnosti i redovno odrzavanje (ipak je 87god) moze da predje i preko 200.000 Km bez vecih intervencija.

Da bi upalila zahteva akumulator u top formi! Ako je taj uslov ispunjen "budi" se veoma lako i vec posle minut je spremna za voznju.

Pumpa za gorivo je potrosni materijal i posle 23 god je normalno da zakaze,radi normalno i bez nje na "prirodan pad"...

 

Pozdrav Nenad.

post-4951-12879061273551_thumb.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Kiseljak BiH
  • Motocikl: Honda XL1000V Varadero;Honda XLV750R

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

 

          1987

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

    vozim je 3g nekih 25000km  i nadam se bar još koju

 

3. Sta mi se dopada:

    Udobnost na daljim turama,stabilnost,dovoljno snage(moja otvorena 136ks),pouzdanost

 

4. Sta je moglo biti bolje:

    Možda težina mada je to mana jedino u gradskom prometu,prednji amortizeri sa nemogu baš podesiti kako bi mi odgovaralo ali to je više subjektivno

 

5. Moj utisak:

  Pouzdana i dobra,uz minimalno održavanje bez problama prelazi 200 000 i kad  kupim noviji motor ona ostaje u garaži.Nepodnosi baš kratke brze krivine ali uz ovu težinu i dužinu i godine to nije ni za očekivati

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Keeway MATRIX 50

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

1990

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

50km

 

3. Sta mi se dopada:

dovoljno snage,mnogo brz

 

4. Sta je moglo biti bolje:

Tezina i prednja maska

 

5. Moj utisak:

Mnogo dobar motorcikl,lep,pouzdan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Sokolac -Republika Srpska
  • Motocikl: HONDA CBR 1100XX ;

Motor  u  svoje  vrijeme  bio  je  sami  vrh,  a  sada  se  odlikuje  svoim  kvalitetom  i sa  dosta ostavljenih  kilometara  iza  sebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

]1. Godiste motocikla koji ste vozili:[/b]

 

1990

[b]2. Vrijeme provedeno na motorciklu:[/b]

 

Druga godina

[b]3. Sta mi se dopada:[/b]

Apsolutno sve i pored svog truda ne mogu da mu nadjem manu. Ja sam potežak 198cm/130 kg. 55 godina. Sve ture sam mogao skoro iz cuga od odvezem ali sam morao da stajem zbog mnogo mladjih od sebe. Kad sam išao za Kosovo ove godine radio je perfektno 5l/100 km sa 120-130km/h. padala kiša a ona kao po suvom. Od Kraljeva do Beograda iz cuga žena me zeza da sam umorniji kad je vozim kolima neko sam sa motorom...... šta reči. Ostaje kod mene do kraja da je mazim i pazim po stare dane. Gledam da kupim još jedan za delove

 

[b]4. Sta je moglo biti bolje:[/b]

 

Kako kaže Mirko Alvirović : "A sad da ukažemo na mane"....................pa nema ih

[b]5. Moj utisak:[/b]

10+ PS. Ako budeš stekao utusak da je obožavam pa nečeš biti daleko od istine. pozdrav

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja