Jump to content

Moto Zajednica

V-Max 1985–2007

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Yamaha V-Max 1985–2007

 

0Tys7_9813may0329975933006812.jpg

 

Dajte svoj komentar iskljucivo ako ste vozili ili posjedovali ovaj motorcikl. Niposto nikakve komentare u stilu "cuo sam", "rekli su mi" i slicno. Odgovorite na sledeca pitanja u skladu sa pravilima bez dodatnih komentara ili slika. Svaki komentar koji ne bude u skladu sa pravilima bice istog trenutka obrisan.

 

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

Navesti tacno godiste motocikla koji ste vozili..

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

"Posjedovao sam ga tri godine." ili npr. "Probao sam ga par puta na lokalnom putu" ili "Napravio sam par krugova oko bloka"

 

3. Sta mi se dopada:

"Odlicne kocnice i dobra zastita od vjetra." ili "Sjajan za duza putovanja, odlican polozaj vozaca, mala potrosnja" ili neko moze napisati i par pasosa ako zeli, tim bolje.

 

4. Sta je moglo biti bolje:

"Prednja kocnica ima lose doziranje i slaba zastita od vjetra" ili nesto slicno u stilu prethodnog pitanja.

 

5. Moj utisak:

Vas mali review. Tu sad moze svasta da se napise, da se detaljnije objasne i opisu stvari iz prethodne dvije stavke i da se jos malo prica o motoru i generalnom stavu prema njemu. Mogu se opisati i neki detalji i moze se dati i neka ocjena i recimo preporuka za kupovinu. Takodje, ovdje bi bilo dobro da onaj ko je proveo vise vremena sa motorm napise na sta treba obratiti paznju pri kupovini tog polovnjaka i generalno o odrzavanju...

 

 

 

Najlakse vam je da uradite copy-paste sadrzaja ovog koda i samo ispod svakog pitanja dodate vas odgovor:


[b]1. Godiste motocikla koji ste vozili:[/b]


[b]2. Vrijeme provedeno na motorciklu:[/b]


[b]3. Sta mi se dopada:[/b]


[b]4. Sta je moglo biti bolje:[/b]


[b]5. Moj utisak:[/b]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Yamaha V MAX

BJBikers Forum  |  Motori  |  Motori  |  Yamaha V MAX

 

 

....mislim da imas dovoljno podataka koji te interesuju u ovoj temi.....moj v.max je 99.godiste pa ako nekako mogu da pomognem.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 522 postova
  • Lokacija: novi beograd
  • Motocikl: HONDA GL1800

1. Godiste motocikla koji ste vozili: 1999

 

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu: 2 god

 

 

3. Sta mi se dopada: start i izgled

 

 

4. Sta je moglo biti bolje: potrosnjazastita od vetra

 

 

5. Moj utisak: motor za entuyijaste

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

1. Godiste motocikla koji ste vozili : 1998 ( tada nov)

 

 

2. Vreme provedeno na motorciklu: 3 godine

 

 

3. Sta mi se dopada: MNOGO toga: snaga,izgled,zvuk,...

 

 

4. Sta je moglo biti bolje: Otpor vetra (zato sam stavio mali vetrobran) (za duza putovanja ,mada su me ubedjivali , oni koji su ga malo vozili , da nije za to!)

 

 

5. Moj utisak:Odlican motor . Samo trazi dosta para za odrzavanje ,naravno ako smo dovoljno savesni . Obican redovan servis : ulje , filter ulja ,kontrola ventila i karburatora (bez dodatnog stelovanja) u to vreme kod ovlastenog servisera kostao je 250 tadasnjih maraka.Pa , ko "voli"(citaj moze) , nek izvoli ! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 339 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 750 K, CB 750 C, CB 750 F, VF 750 S, VF 750 C

U planu mi je da kupujem motor za nekih mesec ili dva i definitivno sam se odlucio za snazniju verziju Vmax-a, da li neko zna da se prodaje ta jaca verzija ali da nije padano sa motora t.j. u prvoj boji i da je presao oko 20.000km.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: pozarevac

U planu mi je da kupujem motor za nekih mesec ili dva i definitivno sam se odlucio za snazniju verziju Vmax-a, da li neko zna da se prodaje ta jaca verzija ali da nije padano sa motora t.j. u prvoj boji i da je presao oko 20.000km.

ako si zainteresovan jos uvek za najjacu varijantu vmax-a javi se ja bih prodao... reproaca@yahoo.com

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Južno-bački okrug
  • Motocikl: u potrazi

Vozio 15 min po Pattayi, ali ipak uzeo gsxr1100. Znao sam da nije obican motor, veoma tezak na volanu, nije bas za gradsku voznju ulicicama. Izuzetno snazan i robustan, pa malo treba vise pripaziti sa kocenjem zbog same tezine motora, inace suvozacu nije svejedno posto jednostavno "jede"put ispred sebe, i naravno pocetnici da ga izbegavaju u sirokom luku, nije za svakog definitivno. Prelep!!! Jedan od najlepsih motora vizuelno, po meni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bodi biber, 729 postova
  • Lokacija: Pancevo(vazdusna banja)
  • Motocikl: Suzuki gsxr 1000 K9 , Vmax 1200 1996

Vmax 1996 od prvog vlasnika uzet.

Svašta rađeno na njemu podizana je snaga i rađeno je na ogibljenju. Ostaje još radijalna kočnica i zadnje pancirno za sl godinu .

Motor na stolu meren 140ks i 133NM.Ozbiljno jak motor i nema zezanja sa njim.

Potrošnja varira u zavisnosti od gasa ali ume da popije kao blesav. Ja prezadovoljan .

post-26304-0-62687700-1477436509.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 71 postova
  • Lokacija: kojekuda
  • Motocikl: varadero xl125v

Od kad sam ga prvi put vidio doduše na posteru, pa do dana današnjeg Vmax je za mene jedan od najljepših motrčina.

Ne tako davno zovne me kum da mu pogledam jedan Vmax pošto je motor bio bliže meni i dogovorim prvi vikend da odem do prodavca. Sretno odjurih kao da sebi idem ganjat motor, stigoh na adresu kad ima šta i da se vidi.

Ovo je jedan baš baš kvalitetan motor do u detalj, fast straightliner.

Lijepo se sjedi, malo niže sa stopalima skroz na tlu. Malo teži nego sam očekivao, na leru pomalo neujednačeno radi taj V4 al moćno zariče na gas . Odem prođirat malo, u početku polagano da osjetim mašinu, mjenjač, kočnice.

Meni je taj motor znao zabacit zadnji kraj kod prebacivanja brzina a nisam ga baš nešto forsirao, Kennedy lokomotiva na dva točka, pršti od snage. Meni je malo potežak al moguće i što ga nisam dovoljno vozio, vjerujem ko ga bolje upozna da može i to dosta ispeglat, mašina uvjek ima snage.

Prelijep motor ...jednom moj kum reče "staviću ga na terasu, da ga gledam uz kavu i cigar"

Vremenom ga je dotjerao po fabrički, što zbog CH propisa u Srbiji što zbog ličnog afiniteta ...nabavio i ugradio originalni rep i sad je to to.

Ovo imam želju, nekad uzet i prođirat ljetni suton i autoput.2015576415_IMG-8a18432efcfab5de3bf892ca71505fc7-V2.thumb.jpg.39128f8589e857c65473f2d762e56c92.jpg

 

 

 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja