Jump to content

Moto Zajednica

K1100 LT

Recommended Posts

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

BMW K1100 LT 1989-1999

 

4018_0_1_2_k%201100%20lt%20se_Image%20credits%20-%20Jacques%20Declercq.jpg

 

 

Dajte svoj komentar iskljucivo ako ste vozili ili posjedovali ovaj motorcikl. Niposto nikakve komentare u stilu "cuo sam", "rekli su mi" i slicno. Odgovorite na sledeca pitanja u skladu sa pravilima bez dodatnih komentara ili slika. Svaki komentar koji ne bude u skladu sa pravilima bice istog trenutka obrisan.

 

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

Navesti tacno godiste motocikla koji ste vozili..

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

"Posjedovao sam ga tri godine." ili npr. "Probao sam ga par puta na lokalnom putu" ili "Napravio sam par krugova oko bloka"

 

3. Sta mi se dopada:

"Odlicne kocnice i dobra zastita od vjetra." ili "Sjajan za duza putovanja, odlican polozaj vozaca, mala potrosnja" ili neko moze napisati i par pasosa ako zeli, tim bolje.

 

4. Sta je moglo biti bolje:

"Prednja kocnica ima lose doziranje i slaba zastita od vjetra" ili nesto slicno u stilu prethodnog pitanja.

 

5. Moj utisak:

Vas mali review. Tu sad moze svasta da se napise, da se detaljnije objasne i opisu stvari iz prethodne dvije stavke i da se jos malo prica o motoru i generalnom stavu prema njemu. Mogu se opisati i neki detalji i moze se dati i neka ocjena i recimo preporuka za kupovinu. Takodje, ovdje bi bilo dobro da onaj ko je proveo vise vremena sa motorm napise na sta treba obratiti paznju pri kupovini tog polovnjaka i generalno o odrzavanju...

 

 

 

Najlakse vam je da uradite copy-paste sadrzaja ovog koda i samo ispod svakog pitanja dodate vas odgovor:


[b]1. Godiste motocikla koji ste vozili:[/b]


[b]2. Vrijeme provedeno na motociklu:[/b]


[b]3. Sta mi se dopada:[/b]


[b]4. Sta je moglo biti bolje:[/b]


[b]5. Moj utisak:[/b]

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

 

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

Motor je 1994 god.

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

Vozim ovo od 1994 godine, kupio sam jos jedan identican pre tri godine. Sa prvim motorom sam napravio 100 hiljada sa drugim dve-tri.

 

3. Sta mi se dopada:

Meni se dopada ovaj motor po svim pitanjima inace nebih kupio dva komada.

 

4. Sta je moglo biti bolje:

Jedino nalazim da su delovi dosta skupi ali to je moj problem.

 

5. Moj utisak:

Manu koju imaju ovi motori je to sto semerinzi na viljuskama pucaju svake druge godine,jedino sto mi se ne svidja.Posto to radim sam u svojoj radionici ne pada mi tesko a i uvezbao sam.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 487 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: A

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

 

Motor je 1994 godiste

 

 

2. Vrijeme provedeno na motociklu:

 

2 godine i 9000 km i jos ga vozim

 

 

3. Sta mi se dopada:

 

Sve sto moze jedan klasican taurer da ima,sa sitnim poboljsanjima od muzike preko svetlosne signalizacije motor za sva vremena,podvozan,vozi se kao bicikla,jedino zbog tezine malo pazljivije prilikom pokretanja ili ti korman pravo,sa njim sam prosao sve podloge i ogromne visinske razlike i nigde nisam imao problema,vozi se kao skuter petom ide od 40 do 200 bez problema.Veoma korisne pregrade za stvari kako napred tako i ispod sedista.Kombinovanom voznjom natovaren

50-150 km/h nikad potrosnja nije prelazila 5 litara uglavnom oko 4-4.5 prosek.Digitalni pokazivac brzina,fabricki upaljac plus dve dodatne uticnice jedna na kormanu druga ispod suvozacevog kolena,svetlo za citanje mapa napred,svetlo u koferu,lako skidanje bocnih oplata i pristup delovima motora.

 

 

4. Sta je moglo biti bolje:

 

Za ove 2 godine jos uvek mu trazim mane za ovu vrstu motora, ali za sada jedine su oko fabrickog kofera,mesto za jednu kacigu i jos stosta ali dve nemogu i sto pri neravninama kofer zadnji ima vibracija zbog tezine,zadnjih para zvucnika, velikog naslona,svetla,ogledala i pregrada u njemu,ali sve su to resive sitnice i sto na visokim temperaturama prostor oko rezervoara se ponekad na trenutke dosta zagreje, s obzirom da je oklopljen sa svim plastikama ali opet lako resivo sa odbojnicima za predeo oko butina.

 

 

5. Moj utisak:

 

Za novac koji vredi dobija se pouzdan motor za duga putovanja,tezina je mana ali opet je neka sredina naspram ostalih krstarica,trpi dosta cak i preopterecen ne oseca zamor na visednevnim putovanjima,i nakon 500 km voznje u cugu ne oseca se umor,postoji mogucnost da se ispod sedista montira veci aku,u mom slucaju zbog uklonjenog absa stavio sam aku od punta i zbog dosta potrosaca ugradjenih naknadno struja vise nije problem.U sustini zanimljiv motor za voznju na duze staze i zanimljiv za eksperimentisanje zbog svoje velicine i prostora.Prilikom kupovine obratiti paznju na ispod motora da li je masno ili kaplje ulje,mana im je semering na radilici koji nije skup ali izuzetno teska opravka jer je potrebno vaditi kompletan motor i skidati delove,i semerinzi na viljusci.U svakom slucaju moja preporuka za kupovinu ovakvog modela jer nijedna masina nije bez mana,ali ova ih tesko pokazuje,i ko voli da putuje mislim da je ovaj model odlican za to najvise zbog pristupacnosti u cenovnom rangu prema ostalim jahtama na drumu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 477 postova
  • Lokacija: Sarajevo, Bosnia-Herzegovina
  • Motocikl: BMW K1100RS
On 5/18/2016 at 5:38 PM, idavorak said:

Niko više nije vozio i imao ovaj motor?! :stabre:

Ja vozim K 1100 RS, ali za njega nema teme, a ne mogu ja da je otvorim???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja