Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Sabac

    Zovem se Predrag, vozim burgmana 400 k9, i ljubitelj sam ovih maxi skutera. Interesuje me koliko ovakvih vlasnika- ljubitelja kao sto sam ja, ima u ovoj nasoj lepoj zemlji ?

    Bilo bi lepo da mi svako ko vozi burgmana, odgovori na ovu moju temu i da napise kojeg burgmana vozi, kako bih imao pretstavu koliko nas uopste ima. Kada se prebrojimo, imam ideju da se jednom sakupimo na nekom moto skupu, kako bi se upoznali i kako bi se dalje mogli dogovarati o mogucim druzenjima.

    Ljubitelji, javite se.. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650

Ljubitelji Burgmana izgleda ne vole forume za motore, ne ide im uz karakter :) Burgman je extra, kada bih kupovao skuter on bi mi bio jedina opcija, tako da mozes i mene da stavis u klub ljubitelja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Ja sam prosle godine vozio Burgmana iz 2001. godine. Kupio sam ga u junu a prodao u krajem oktobra. Za to vreme sam sa njim presao preko 15000km. Jako dobar scooter, najbolji po mom misljenju. Ako bih se ponovo odlucio za kupovinu scootera, mada ne verujem, izbor bi opet pao na Burgmana. Odlican polozaj sedenja, sa obzirom na velicinu i tezinu dobra upravljivost i ciklistika,odlicna zastita od vetra i pregrst tovarnog prostora, kao i malih pregrada sa sitnice. Odlicna zavrsna obrada kao i kvalitet plastike. Mana mu je tromost pri startu, ali kada se zaleti, pliva kao ladja. U svim segmentima daleko ispred konkurencije. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Sabac

  Odlicno si opisao Burgmana, bas kako i jeste, samo me interesuje kojeg si vozio, 400 ili 650, kada si presao 15000 km za 5 meseci ? Ja sam prosle godine otprilike u tom periodu vozio 400cc, 2003 godiste, isao na more sa njim i presao sam jedva 6000 km, tebi svaka cast...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Sabac

Evo da osvezimo malo ovu temu. Ideja uopste nije losa, verujem da nas ima dosta, samo nas treba skupiti.

Naravno, ali ljudi se slabo javljaju, ne verujem u to da burgmana ima malo u Srbiji, vise verujem u to da ljudima nije stalo do druzenja i razmene informacija u vezi svega sto se tice ovih skutera.

Ovim putem hocu da pozovem sve one koje bilo sta zanima u vezi kupovine, prodaje, kontakata, servisa, rez. delova, kvarova, dodatne opreme.., zeleo bih da sva nasa iskustva skupimo na jedno mesto, tako da potencijalni kupac ili prodavac ima gde da se informise !

Hvala i jos jednom pozivam sve koji su zainteresovani da ovu temu prosire, neka se jave..

Pozdrav !

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Sabac

Ne verujem da svima nije stalo do druzenja, nego vecina nisu ni clanovi ovog foruma. Eto za sad nas ima dvojica.  :-\

  Dobar broj za pocetak, bolje i to nego da sam sam, smorio bih se  ;D !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova

Ha!! Napokon.. Evo jos jednog ljubitelja i ponosnog vlasnika Burmana iz 2001. Dakle, prijavljujem sa za fun club :)

Super ti je ideja oko okupljanja i razmene informacija..

Ja sam nov. Imam motor tek mesec dana i jako sam zadovoljan..

Nadam se da cemo jahati sajedno na nekom skupu ili slicnoj akciji..

Pozdrav!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Sabac

Ha!! Napokon.. Evo jos jednog ljubitelja i ponosnog vlasnika Burmana iz 2001. Dakle, prijavljujem sa za fun club :)

Super ti je ideja oko okupljanja i razmene informacija..

Ja sam nov. Imam motor tek mesec dana i jako sam zadovoljan..

Nadam se da cemo jahati sajedno na nekom skupu ili slicnoj akciji..

Pozdrav!!

Naravno da hocemo, dogovaracemo se preko foruma, drago mi je da si zadovoljan izborom...a ko nije  ;) !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Sabac

Opaaaa, ima nas trojica!!! :o Polako ali sigurno se skupljamo!

Nema veze, vazno je da broj raste iz nedelje u nedelju, tako ce npr. 2011 god, broj ljubitelja narasti na cak 50 ljubitelja  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Sofija, Bulgaria
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA, Honda ADV 350

Evo i ja da se prijavim da ne ispadne da ovaj fenomenalni motor nema obozavaoce. Na zalost, ja mogu da pomognem brojnom stanju samo za jednu cetvrtinu: imam i drugi motor (pola na dole) a i ne zivim u Srbiji (jos pola od pola na dole).

 

Dakle, vec nas je 3 i 1/4.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Sabac

Evo i ja da se prijavim da ne ispadne da ovaj fenomenalni motor nema obozavaoce. Na zalost, ja mogu da pomognem brojnom stanju samo za jednu cetvrtinu: imam i drugi motor (pola na dole) a i ne zivim u Srbiji (jos pola od pola na dole).

 

Dakle, vec nas je 3 i 1/4.

Oho, ova akcija dobija i medjunarodni karakter tj. 1/4 medjunarodnog karaktera, pozdravljam "Furious Panda" i zelim da se sretnemo nekad pa makar i u ovoj razmeri  ;D !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Sabac

Jos uvek vozim na L tablicama. Cekam dan kad ce mi lupuiti pecat.. ;) I eto mene :)

Lep provod svima koji idu..

 

Hvala, nadam se da ces ubrzo moci da vozis slobodno, ide lepo vreme !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Sabac

Racunajte i na mene.Prodajem Yamahu tt600,znaci cim je prodam pare i samo Burgman 400.Samo taj cekam ga odavno...javit cu se sa slikom.

Hoces nov ili polovan ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Sabac

A da preimenujete temu u ljubitelji maxi sutera > 400 ccm?npr AA500, Nexus 500, t max...

Mozes ucestvovati u interesovanju i razmeni informacija, ali cilj ove teme je da se utvrdi broj suzuki burgmana i da se napravi kontakt izmedju svih vlasnika ovih skutera kako bi razmenjivali informacije i druzili se. Zavisno od prijavljenih clanova i interesovanja, planira se i osnivanje Burgman kluba Srbije.

Pozdrav !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja