Jump to content

Moto Zajednica

Prvi moto-turistički reli 'Tour Around Serbia 2009'

Recommended Posts

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

azurirana stranica o Reliju, treba proveriti pa javiti ovde da li download sekcija sada dostavlja dokumenta u .doc formatu.

Na delu stranice koja se odnosi na Sta nas ceka pozicije, ubacene su galerije predela kojima se prolazi i puteva kojima se vozi, kao i galerije slika mesta u kojima cemo se zadrzavati, za sada za prva dva dana, za nedelju dana imacemo kompletnu rutu.

 

http://www.bjbikers.com/reli2009/galerija.html

 

Uzivajte.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6297 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ne dostavlja dokumente u .doc. formatu i dalje je .pdf u pitenju.

 

Ne znam ko vam je uradio prezentaciju sa galerijama, ali perfektno izgleda. Mozda bi samo trebalo ubaciti da mapa puta moze da se uveca da bi se detaljnije videlo gde se prolazi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: BMW F 650 GS

Posto su prijave i dalje u pdf formatu, ja sam ih preveo u doc, popunio i vrativsi u pdf poslao na vese e-mailove. Ocekujem povratne informacije.

Nadam se da ce biti mesta i za mene i jedva cekam da se krene :D

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

sve funkcionise, samo ovaj deo sa dokumentacijom nikako da stane na zelenu granu.....pokusacu opet preko vikenda da to odradimo, a dotle, kao i do sada, slobodno meni na mail zahteve za prijavu i ja saljem dokumenta u normalnom formatu koja popunjena vracate na zvanicnu adresu ams@bjbikers.com.

 

Hvala Aco na pohvali za galerije, nisam bas previse vican ali nisam ni neuk, tako da sam "samo" citav skoro dan radio te galerije, najvise birao fotke i obradjivao ih, same galerije su isle relativno brzo...ali po nekoliko puta, uvek mi je promicala neka greska :)

Nego , interesantna je stvar sa kartama, zapravo nemamo na raspolaganju nijednu kartu Srbije u kojoj bismo mogli pregledno da prikazemo kroz koja se mesta prolazi, ali svakako mozemo da navedemo rutu u vidu nekakvog spiska mesta, ako bi to bilo od pomoci. Naravno, i neka karta Srbije ne previse pretrpana ali relativno detaljna (autokarte su tu uvek najbolja opcija ali one su retko detaljne), bila bi od pomoci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Kakav je odziv, domacih i stranih? Ima li vec neka statistika?

 

 

Danas je stigla potvrda iz Slovenije da stize 25 motora, sa ukupno 29 ljudi. :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

da...vezano za karte sto je Aca predlozio, ima na sekciji Etape relija mogucnost da se podigne pojedinacna karta ali ne znam koliko detaljno prikazuje mesta kroz koja prolazimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

Da li je za kampere obezbeđen kamp ili je livada i da li je obezbeđeno kupatilo, tuš, ...?

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1122 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

Pozdrav,

 

sve funkcionise, samo ovaj deo sa dokumentacijom nikako da stane na zelenu granu.....pokusacu opet preko vikenda da to odradimo, a dotle, kao i do sada, slobodno meni na mail zahteve za prijavu i ja saljem dokumenta u normalnom formatu koja popunjena vracate na zvanicnu adresu ams@bjbikers.com.

 

Hvala Aco na pohvali za galerije, nisam bas previse vican ali nisam ni neuk, tako da sam "samo" citav skoro dan radio te galerije, najvise birao fotke i obradjivao ih, same galerije su isle relativno brzo...ali po nekoliko puta, uvek mi je promicala neka greska :)

Nego , interesantna je stvar sa kartama, zapravo nemamo na raspolaganju nijednu kartu Srbije u kojoj bismo mogli pregledno da prikazemo kroz koja se mesta prolazi, ali svakako mozemo da navedemo rutu u vidu nekakvog spiska mesta, ako bi to bilo od pomoci. Naravno, i neka karta Srbije ne previse pretrpana ali relativno detaljna (autokarte su tu uvek najbolja opcija ali one su retko detaljne), bila bi od pomoci.

 

Moze li MapSource da pomogne? Mozda bi to bilo naj bolje i da se "okaci" na sajt u formatu citljivom ovim programima.

Ili ako je bas za papir http://www.avijacijabezgranica.com/karte/karteRS100/

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

kamp ce na svim mestima biti organizovan na nivou, tu nemamo sta da razmisljamo. Opcija postavljanja kampa je uvek postavljanje uz objekat u kome se spava ukoliko ne postoje svi uslovi na mestima predvidjenim za kampovanje, tako da je prakticno sem samog kreveta sve na raspolaganju svim ucesnicima. Livada je samo osnova, bez ostalog ne ide nikako :)

 

Mapsource smo prvo probali, nimalo ne deluje privlacno na sajtu, upotrebna vrednost mu je jasna i ne dotice se ovakvog sajta. Karte sa ABG-a imam odavno ali mi se ni one nisu dopale jer ne odrazavaju privlacnost koju ova nasa avantura ima. Ma, mlogo komplikovana prica da budem iskren. Verovatno i nije preterano bitno ali zaista puno truda ulazemo u sve ovo pa bih voleo da sve uzdignemo na nekakav visi nivo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1122 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

O.K. o ukusima se ne raspravlja ali mislim da pored izbora ( na koji ja nemam primedbe ) i format GPS Database nebi bio rdjav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

dobra primedba, ali zakasnela :)

 

Salim se, vec smo uzeli track logove i GPS koordinate za sve POI na prvom delu Reli-rute, odmah posle davanja krvi idemo na druga dva dana kada skidamo i ostatak logova i koordinate, a naravno, dodajemo i fotke koje cemo tada napraviti. Sve po PS-u :)

 

(znace vec kome je upuceno ovo o PS-u, za ostale, u pitanju je vojnicka verzija Ocenasa, Pravilo sluzbe)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Modriča-B.Luka-N.Sad

Svaka čast, samo tako a da organizatore usput obavjestim, opet sam preporučeno poslao dokumentaciju pa me imejlišite dali je došla.

A i jeste zapeli za karte, valjda treba da se iznenadimo predjelima i mjestima, to je kao ona stara "Upoznaj domovinu da bi je više volio" to znaju stari ferijalci. Pozdrav idem sada da šetam sa punicom i puncem II a jutros sam ko fol otišao da ključeve uradim - u garažu trk i namještaj one zezancije za bisage, sirenu i onaj hepek nazad za ranac. Spremamo se, spremamo se !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1122 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

Ja jos nisam dobio instrukcije za placanje i potvrdu o prijemu prijavnice. Cekam!

;-)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Samo tako, 3OKA i ja nestrpljivo čekamo !!! Obavijestite me da li je stigla pošta - papirologija.  ;D

 

Stiglo! Svaka cast na uredno popunjenoj prijavi. ;)

 

Danas saljemo potrebnu dokumentaciju svima koji su se mejlom prijavili.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12234 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Nadam se da je i moja skenirana prijava stigla? Baš sam se potrudio :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Nadam se da je i moja skenirana prijava stigla? Baš sam se potrudio :D

 

Stiglo! Svaka cast i tebi!  ;D (al me krenulo, i Saxija sam nadmasio  ;D)

 

Javljamo se mejlom sa daljim instrukcijama. Veliko interesovanje ljudi iz inostranstva, drago mi je sto cemo imati priliku da prikazemo Srbiju na pravi nacin. ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1122 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

Samo tako, 3OKA i ja nestrpljivo čekamo !!! Obavijestite me da li je stigla pošta - papirologija.  ;D

 

Stiglo! Svaka cast na uredno popunjenoj prijavi. ;)

 

Danas saljemo potrebnu dokumentaciju svima koji su se mejlom prijavili.

 

Izvini kome si to namenio? Znci li to da moju prijvu niste primili?

:O(

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Samo tako, 3OKA i ja nestrpljivo čekamo !!! Obavijestite me da li je stigla pošta - papirologija.  ;D

 

Stiglo! Svaka cast na uredno popunjenoj prijavi. ;)

 

Danas saljemo potrebnu dokumentaciju svima koji su se mejlom prijavili.

 

Izvini kome si to namenio? Znci li to da moju prijvu niste primili?

:O(

 

 

Taman posla da ne prihvatimo, ne sekiraj se. Sve je ok. ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja