BJBikers Forum: gde kupiti radar detektor - BJBikers Forum

Jump to content

Sign In »
Novi Član? Registruj Se! Pomoć
  • 2 strana +
  • 1
  • 2
  • Ova tema je zaključana

gde kupiti radar detektor Oceni temu: -----

#1 User is offline   Bubba Zanetti 1 

• Svrati ponekad
  • Pip
  • Grupa: Members
  • Broj Postova: 137
  • Učlanio se: 25-March 08
  • LokacijaKragujevac
  • Motor:Yamaha fazer 1000

Napisao 12 February 2009 - 19:47 PM

znate razlog kupovine.nemogu vise da placam kazne. ako znate da neko prodaje ili da postoji neka radnja u srbiji .javite na pp. hvala braco
0

#2 User is offline   _RaShA_ 

• Svrati ponekad
  • Pip
  • Broj Postova: 302
  • Učlanio se: 06-February 09
  • LokacijaSabac

Napisao 12 February 2009 - 19:54 PM

Hehe kad vidis muriju bez preko njive :)!!! Nekima je uspevalo :)!!!
0

#3 User is offline   muljaz 

• Skuteras na motoru
  • Grupa: Urednici Foruma
  • Broj Postova: 4299
  • Učlanio se: 18-September 07
  • LokacijaIvanjica
  • Motor:Torpado Storica

Napisao 12 February 2009 - 19:55 PM

Znam za neku radnju u Novom Sadu na ulasku u Spens. Ako bas mnogo juris onda predlazem da kupis ometace pre nego anti radar. Kod velikih prekoracenja antiradar ti nista ne znaci

#4 User is offline   dex357 

• Svrati ponekad
  • Pip
  • Broj Postova: 259
  • Učlanio se: 07-August 07
  • Lokacijamladenovac

Napisao 12 February 2009 - 20:29 PM

druze ja sam pre par godina kupio radar detektor(znaci samo DETEKTUJE signal radara),i imam negde njegov garantni list pokusacu da pronadjem mozda ima i broj tel. ili neki podatak za kontakt,mislim da su se zvali Ramino,iz Nove Pazove ili tako nesto.kad pronadjem pusti cu ti pp
pozz
0

#5 User is offline   Dr.Jericho 

• Blocos Bastardos
  • PipPipPip
  • Broj Postova: 1542
  • Učlanio se: 24-May 06
  • Lokacijaблокови
  • Motor:XF650

Napisao 12 February 2009 - 20:39 PM

Izvinjavam se za off...samo pitanjce...

Na kolikoj udaljenosti detektuje radar?
0

#6 User is offline   muljaz 

• Skuteras na motoru
  • LokacijaIvanjica

Napisao 12 February 2009 - 20:45 PM

U zavisnosti od konfiguracije terena kilometar ili nesto vise

#7 User is offline   KTM+A 

• Drug član
  • PipPipPip
  • Broj Postova: 2428
  • Učlanio se: 02-May 08
  • LokacijaZEMUN

Napisao 12 February 2009 - 20:47 PM

jeste ramino iz nove pazove potrazi na netu imaju sajt. radar detektor samo detektuje signel dok te gadja sa pistoljem ili nekog oko tebe ovaj moj hvata signal na preko 2km . imas fore da stisnes kocnici naglo zaustavis se ili da smanjis malo brzinu , ali on te nestiti preko velikih prekoracenja vec do samo nekih 50km max . ako mnogo brzo vozis moras uzeti i ometac ako hoces da ma svrhu . ja imam wisler ili tako nesto i to najaci model pa ima neke prednosti u odnosu na ove slabije i jeftinije jer nema cimanja ni ovde ni preko .
moj savet sacekaj sajam motocikala ja sam ga uzeo na sajmu automobila na popustu.

0

#8 User is offline   Angell 

• Zainteresovan
  • PipPip
  • Broj Postova: 985
  • Učlanio se: 25-November 08
  • LokacijaBG - Vozdovac
  • Motor:V-Strom 650 K9

Napisao 12 February 2009 - 20:49 PM

Najbolje da ti ga neko donese od preko...
Ovo mi je drugi ili treci, koji imam, Cobra model za 2008 sam nabavio za 100$, dok je ovde cena isla od 130-150 evrica!!
Ja se ne bavim prodajom, najbolje nadji nekog ko ide preko grane-USA- i resio si problem. Bolje sacekati malo, jos nema lepog vremena  :-[ , nego da puknes 50 evra i vise
0

#9 User is offline   dex357 

• Svrati ponekad
  • Pip
  • Lokacijamladenovac

Napisao 12 February 2009 - 20:51 PM

zavisi druze od konfiguracije terena i samog uredjaja,ovaj koji ja imam je od jeftinijih.ali nekoliko puta je odradio ono cemu je namenjen,uspesno naravno,i to je sve bilo oko nekih 600-700m daljine,mada u uputstvu pise i do 1500m ako teren to dozvljava.
0

#10 User is offline   KTM+A 

• Drug član
  • PipPipPip
  • Broj Postova: 2428
  • Učlanio se: 02-May 08
  • LokacijaZEMUN

Napisao 12 February 2009 - 21:04 PM

jeftiniji uredjaji samo piste dok skuplji piste prema jacini signala na skali od 1 do 9 . tako da nemoras da se cimas na svaki signal koji nije uperen u tebe vec samo one koji te direktno gadjaju a tad pisti najace i  pokazuje jacinu signala 9. iako nisu isti za sve zemlje meni ovaj radi perfekto i u rumuniji gde nisu laserski radari vec samo kamere koje snimaju put a usput i detektuju brzinu.
0

#11 User is offline   muljaz 

• Skuteras na motoru
  • LokacijaIvanjica

Napisao 12 February 2009 - 21:07 PM

Ometaci kod nas kostaju oko 350 evra. To je jedino pravo resenje za velike brzine. Anti radar ti zapisti i imas sekund da odreagujes ako je uperen u tebe ili malo vise ako je u nekog ispred. To ti je dovoljno da smanjis na ono za placanje kazne ako ides 90 umesto do 80 kad je ogranicenje 50. Sve preko toga ti nista ne znaci

#12 User is offline   mata16v 

• Zainteresovan
  • PipPip
  • Broj Postova: 551
  • Učlanio se: 20-June 06
  • LokacijaMladenovac N44.26.967 E020.42.012

Napisao 12 February 2009 - 21:17 PM

preporucujem, mogu i da nabavim, ometac, jammer..... nije nesto skupo.....
0

#13 User is offline   dex357 

• Svrati ponekad
  • Pip
  • Lokacijamladenovac

Napisao 12 February 2009 - 21:28 PM

ovaj sto ja imam je COBRA ESD7000,i bio je nekih 80 evra pre par godina,nema tu skalu za jacinu signala,ima samo razlicite zvuke u zavisnosti od vrste  radara.i naravno od njegove osetljivosti,citaj cene,zavisi koliko ces vremena imati da prikocis i koliko toliko smanjis brzinu.
0

#14 User is offline   Doca 

• krelac
  • PipPip
  • Broj Postova: 576
  • Učlanio se: 03-June 08
  • LokacijaBeograd
  • Motor:Kymco Xciting 250, Ducati Monster Dark 600

Napisao 13 February 2009 - 01:10 AM

Kupi antiradar,nemoj slučajno da promeniš naviku i malo smanjiš gas.
0

#15 User is offline   arnyman 

• Drug član
  • PipPipPip
  • Broj Postova: 4175
  • Učlanio se: 15-May 08
  • LokacijaMNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi)
  • Motor:GPZ 500 Street Twin

Napisao 13 February 2009 - 03:01 AM

Ja imam Cobru koju sam platio 160jevreja, prica i ima skalu koja pokazuje jacinu signala, vrhunska stvar, otprilike prva dva stepena jacine su kad si daleko od radara ili kad je lazni signal, treci i cetvrti kad si blizu, peti je kad si u snopu radara, nema greske, a i putnici mi se nonstop tripuju od njega kad ga cuju kako prica  ;D
0

#16 User is offline   vasa 

• Zainteresovan
  • PipPip
  • Broj Postova: 678
  • Učlanio se: 06-January 06
  • LokacijaKovin

Napisao 13 February 2009 - 07:37 AM

Imam ja Cobru 9210 ili tako nesto, moram da je pronadjem, zaturila se negde po kuci( to je onaj model sto prica) ;D
Sto se tice dometa, sve zavisi sa cime vas meri policajac.Ako je npr. PRO laser 2 on ima ludilo domet, jos ako im je umuljano staklo kroz koje izbacuje snop ;D vidi ga cobra na 5-6 km.
Ako si zainteresovan za taj model javni se na PP.
cena 50e za bjb clanove ;D
Cisto da se ima za neko pivce ;D
0

#17 User is offline   HoochieMan 

• Zainteresovan
  • PipPip
  • Broj Postova: 655
  • Učlanio se: 25-June 07
  • LokacijaBeograd
  • Motor:Vfr 750

Napisao 13 February 2009 - 08:15 AM

Bubba, vidim da si iz KG, a desilo se da imam letak koji sam dobio u jednoj radnji gde sam pazario neku šminku za motor, gde kaže ovako:

Kragujevac, Top Teleshop 034 336 907, Autoelektro servis Zoća 063 8019 808

Ramino uređaji, ima u svakom gradu po neki distributer i spisak je dugačak, sajt je www.ramino.co. yu

Razmišljao sam se da kupim, pošto mi je posao takav da sam dosta na točkovima. Odustao sam zbog načina napajanja preko upaljača (ako sam dobro razumeo čoveka preko telefona), ne trpim da mi se vuku kablovi okolo, čini me nervoznim.
0

#18 User is offline   lalajko 

• Teoreticar ...
  • View gallery
  • Grupa: Administratori
  • Broj Postova: 15607
  • Učlanio se: 28-September 06
  • LokacijaLazarevac
  • Motor:BMW R 1100GS

Napisao 13 February 2009 - 09:44 AM

Nemojte bacati pare na te stvari, novi radari su prakticno nemoguci za detekciju, ne znam kako je sa ometanjem. Evo sta nas clan Zlatar, koji je policajac i koji radi sa Fama III Laserom kaze:

Kolege koje voze brzinama >180 se nece mnogo zacati na oduzimanje vozacke dozvole jer su i za ove brzine sami sebi dali dozvolu. Tek kad dodje do robije, zapitace se gde su pogresili.

Interesantna su pitanja za detektore radara. Po onome sto sam procitao za Fama Laser III sve sto je do sada kupljeno je bacanje para. Ovom radaru je potrebno 0.3 sekunde za merenje brzine. Mislim da nema sanse da se za to vreme brzina znacajno spusti, ukoliko vozac uopste i primeti da je "u merenju".

100% si u pravu. svakodnevno radim sa fama laserom i on je svo vreme ugasen tako da ga detektor ne otkriva. kada pritisnem dugme, treba mu 0.3 s da animi brzinu a vozac za to vreme ne moze da reaguje i prilagodi brzinu normalno vec naglo koci pa time cini jos jedan prekrsaj koji ga kosta 3000 dinara zbog naglog smanjenja brzine

Znaci radar je UGASEN a kada krene u merenje treba mu 0.3 sekunde da izmeri brzinu vozila. Moze li neko za 0.3 sekunde na motoru i svim sumovima u kacigi pri podrazumevanoj velikoj brzini da detektuje signal radar detektora? Ako i uspe da detektuje signal, koliko vremena mu treba da zakoci? Da li je takvo iznenadno kocenje (ako do njega dodje) bezbedno za ostale, recimo za drugi motor koji vozi iza prvog?

Da dodam da kod Fame nema brisanja merenja i pogadjanja sa policajcem. Svako merenje mora da rezultuje prijavom.

#19 User is offline   Darkman 

• Drug član
  • PipPipPip
  • Broj Postova: 1375
  • Učlanio se: 23-May 07
  • LokacijaNovi Sad
  • Motor:Suzuki V-Strom DL-650, Suzuki Burgman 250

Napisao 13 February 2009 - 09:55 AM

Noga sa gasa i "blicanje" je najbolje resenje...
Posedujem cobru sa displejom u boji prica, samo sto ne masira testise...
Sa laserima odradi posao, javi ti, ali nekada ni ljubljenje soferke ne pommogne...
0

#20 User is offline   muljaz 

• Skuteras na motoru
  • LokacijaIvanjica

Napisao 13 February 2009 - 11:54 AM

Znaci radar je UGASEN a kada krene u merenje treba mu 0.3 sekunde da izmeri brzinu vozila. Moze li neko za 0.3 sekunde na motoru i svim sumovima u kacigi pri podrazumevanoj velikoj brzini da detektuje signal radar detektora? Ako i uspe da detektuje signal, koliko vremena mu treba da zakoci? Da li je takvo iznenadno kocenje (ako do njega dodje) bezbedno za ostale, recimo za drugi motor koji vozi iza prvog?
Da dodam da kod Fame nema brisanja merenja i pogadjanja sa policajcem. Svako merenje mora da rezultuje prijavom.

Ja sve nesto mislim da se ovde ne govori samo o radaru na motoru. Ko ima motor koji ce toliko da prekoraci da ne moze da smanji na neku normalnu brzinu verujem da nece ni stati pandurima tj. radar mu nece ni trebati. Nije da zagovram tu politiku, ali uglavnom se tako desava. Sto se tice hvatanja i toga da je iskljucen to je jeben slucaj samo ako si sam na putu. Ako ide neko ispred tebe, pandur uperi u njega i tebi ce da javi nesto, tako da i nije bas toliko beskoristan

• 2 strana +
  • 1
  • 2

1 korisnik(a) čita ovu temu
0 members, 1 guests, 0 anonymous users