Jump to content

Moto Zajednica

Iskrivljena viljuska - da li ispravljati i gde i plastika

Recommended Posts

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

 

                  Evo , kako sam u subotu imao pad i motorom otishao malo na livadu i uz dosta losih i skoro fantasticnih okolnosti - pao . Motor se zabio prednjim delom u zemlju...postavicu slike i molio bih kolege da mi pomognu najvise oko viljushke . Da li se mogu ispraviti, gde, i vasa iskustva. Plasticari i oni koji imaju extra iskustvo sa majstorima takodje su pozeljni da pomognu. Da li se ovo da krpiti i dqa li se uopste isplati.

 

rV1fk_viljuskaivolanxs7.jpg

 

 

a ovo bi bila ta prednja velika plastika gde mi fali parche i zaokruzena su mesta gde su bile rupe za srafove i kojih vise nema...

TeUiw_prednjavelikaplastikasvob4.jpg

 

 

a ovo su mi blatobran i vetrobran...

bHTQN_blatobranivetrobranie2.jpg

 

 

pomagajte drugovi  :)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Svaki deo sto fali i sve to gde idu srafovi Brka moze da sredi i bice mnooogo jeftinije nego da kupujes nove, a izgledace isto. Ako su se iskrivile viljuske vrlo je moguce da je ram ostao citav, to mora da se pogleda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Sacu da mu posaljem link na PP pa nek vidi slike. Dodushe, plastike i te rupe mogu i ja da uradim jer sam vec radio sa 2komponentnim emulzijama, ali mi je viljuska problem

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd

Za viljuske mogu da ti prporucim matorog kednog,Dragan se zove mozda ga neko i zna

ja sam kod njega ispravljao viljuske i slao sam jos,par ljudi i svi su bili zadovoljni.Nabavicu broj

pa ti saljem,inace je covek u BG.zaboravih najvaznije odneses mu viljuske i on ti kaze moze ne moze

i nista ne platis i stvarno je profi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Mata iz Mladenovca mi u subotu reče da ima dobar majstor u Timočkoj ulici u Bgd, njemu je ispravljao i viljuške i trouglove, ima i pantograf i Mata je veoma zadovoljan.

Napiši Mati pp, pitaj za broj pa da se organizujemo za prevoz i tako to i da vidimo cifru pa ćemo dalje.

Ako umeš sam plastike, to je ok, inače kod Brke "na klocne" dečko je majstor.

 

'ajd, ionako si dokon ;D pa skupi informacije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Za viljuske mogu da ti prporucim matorog kednog,Dragan se zove mozda ga neko i zna

ja sam kod njega ispravljao viljuske i slao sam jos,par ljudi i svi su bili zadovoljni.Nabavicu broj

pa ti saljem,inace je covek u BG.zaboravih najvaznije odneses mu viljuske i on ti kaze moze ne moze

i nista ne platis i stvarno je profi.

 

Hvala Andrey> POsalji mi to pa cu da odem kod coveka. Odgovara mi sto je u BGD. Sutra cu da odem i sa mojsom na MIlj 3 jer tamo ima neki tip koji radi sve zivo pa cu da vidim da li on to radi , kako radi (jer me cekicanje ne zanima) i koliko bi kostalo p ase onda spremam kod tog Dragana da vidim cime on radi i koliko ce da kosta. A ako ne budem mogao sam plastike onda cu svakako da cimnem Brrku jer sam decka i upoznao na putovanju na Rajac i svi mi kazu da je dobar majstor. Nadam se da nisam pobrkao loncice  :)

 

A tebi deda Rajko  hvala  i taj u Timockoj mi je treci pa cemo da sve ispitamo. Svaki dinar mi je ko kuca pa moram za sada tako. Jebiga vazniji su mi racuni i klopa od motora jebo ga ja. Sredice se sve samo nek smo mi zivi i zdravi. Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Ja ti vec rekoh, ako hoces ja ti mogu plastike odneti u petak kod Brrke, posto i tako prolazim kroz Mladenovac.

 

Hvala ti veliko Neske, do petka cu imati sliku o svemu nadam se, zatim javice se i Brrka  i javljam ti se :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Ja ti vec rekoh, ako hoces ja ti mogu plastike odneti u petak kod Brrke, posto i tako prolazim kroz Mladenovac.

 

Hvala ti veliko Neske, do petka cu imati sliku o svemu nadam se, zatim javice se i Brrka  i javljam ti se :)

 

063 624 - 606, ja sam na Vidikovcu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

Neso dobro pogledaj ram.

Po nekom pravilu ako ima negde ostecenja farbe

tj ako se izljuskala znaci da je i ram kriv (povukao u jednu stranu).

Ako nema jos bolje,eto nas opet za 10 dana ka Ljigu,da ispravimo gresku.  :D

Veliki pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2841 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

dobra stvar je sto je viljuska kriva gore, kood trouglova, tako da ne prelayi semering preko ispravljanog dela. Ne bi trebalo da bude problem, samo je bitno da bude ravna, iygled i hrom su na tom delu nebitni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Da....zvao sam Dragana.dobio sm broj i rekao mi je da moram poneti i taj trougao koji drzi stubove i da ponesem tocak da bi on to sve mogao da ucentrira. Malo mi je lakse kada sam video da covek radi to 40 godina. Pravo da vam kazem bojao sam se da ne uzme neki shuster de je stavi u stegu pa bubnja nekom macolom po njoj jer za toliko mogu i ja.

Neso dobro pogledaj ram.

Po nekom pravilu ako ima negde ostecenja farbe

tj ako se izljuskala znaci da je i ram kriv (povukao u jednu stranu).

Ako nema jos bolje,eto nas opet za 10 dana ka Ljigu,da ispravimo gresku.  :D

Veliki pozdrav.

Da Marko, to sam odma pogledao i farba nigde nije izguljena. Prosto mi je neverovatno da se iskrivi ram koji je od ovako debele cevi, oko 6 cm,a pored nje idu jos dve od oko 4 cm. To je jako uzas jedan i pravo bi cudo bilo da je i ram negde povukao.

 

evo kako izgleda taj tzv trougao koji ustvari to i nije :)  To je jedan masivan odlivak jak u pm

 

K9ZOv_trougaood6.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Pa kad idemo do Dragana da nam da prve prognoze o restauraciji posrnulog konjica ?

 

Ce da posrnesh ti kad te dovatim mali :)  Ne diraj mi Apriliu, nije ona jos posrnula  hehehe :)

 

Odmah sutra, nema češkanja!

 

A ti deda Rajko, ima da posrnesh i ti kad te dovatim jer si me pustio da 3 dana lemim ko konjina one kineske led diode, a sada vidim da je RS kupio komplet sijalica sa led diodama na buvi za 200 dindzi  >:(  ;D

 

 

Ljudi ja sam malo bio van tokova. Super je sto si ti dobro druze! Ako treba bilo kakava pomoc recite na PP obavezno!

 

Nisi nista znacajno propustio. Samo mi je puna bulja trave i zemlje i iz ushiju mi viri neka poljoprivredna kultura  :)

Mozda budem gost kod Zaharija Trnavchevica  :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja